Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bunu tuttum muhtesem bır and....çok tatlısınız...yeni geldim ve okuyunca çok hoşuma gitti.

bana pek maşallah değil ama en azından sonncu olmamışım....nasıl moral ama

gerçi ben mutsuzum sabah ıyı ıdare ettım...öğleden sonra bır yere davetlıydım oradada sadece salata ve az peynır yedım ne tatlı ne hamur işi.....ama ama akşamda il dışından çocukluk arkadaşım gelmıstı toplandık kızlarla...kocalarda çocuklarla evde...sofraya 18.30 da oturulmasını sağladım ama suçluyum....yazıyorum yedıklerımı kızmanıza ağır sözleer söylemenize hazırım.:2::2:gerçi hep cok yememe kızan arkadas öğlen hıc yemedınkı dedı ama size sayıyorum....

4 etsiz çiğköfte
1 içli köfte
2 kahke(bir susamlı biri ayçekirdekli ama ama muhteşemdi....)
%80i peynir dereotu olan 2 parça unlu karışım
1 yemek kaşığı kumpir
bol narlı kuruyemişli rokalı salata
2 lokma ıslak kek
1 mercimekli köfte

yemedıklerım inanın yedıklerımden çoktu...ya bu davetlere katılmamalı...

bu kontratı acil yapmalıyım galıba...

tebrikler size bayağı iradelisiniz...Tebrikler....bende uyacagım artık söz söz söz hergünde spor yapmalıyım....bakın nasıl onemli spor ah bır alsak su yürüme bandını

Canim ya kalkarkalkmaz ilik bir süt icmeyi denesene. ben onunla kurtuldum kabizliktan. Sende bir dene 4-5 gün üst üste ic.

teşekkürler deneyeyim severimde ılık sütü....

görüşürüz hepinize milyonlarca öpücükler

önemli değil tatlımmm
inşallah ilk ve son listemdir
sonraaaa çıtırlar topiğineee

çok iyi dilek ya....banada sıra geldıgınde lısteyı yaptıgımda bır bakmısımkı hayal ettığım kılodayım

bu arada gül bekle benı gelıyorum bır dahakı haftanın lıderı benımmmmmmmmmmmmm

Günaydınn kızçelerrrr
Herkesin yeni yılını kutluyorum malum 2 3 gün giremeyeceğim
bu akşamı abartmayalım en azından tatlıdan ve boş kalori olan ekmekten uzak duralımm
hepinizi öpüyorum kocaman

gunaydın....

çerezle atlatırız inşallah...iyi tatiller....

günaydın kızlar.hepinize mutlu yıllar

kahvaltım:
3 kuru kayısı
2 kayısı yumurta,
1 kk peynır
1 avokado
2 kofte
1 cay brd cevız+ yerfıstıgı

Günaydin kizlar,
Bu yeni yil hepinize saglik, mutluluk, huzur, ask ve tabikide para getirsin
Yeni yil gelsinnnnnnn kilolar gitsinnnnnnn
Insallah önümüzdeki sene herkez ideal kilosuna ulasir ve camekanlarda begendigi bütün kiyafetleri alabilir.
Cok isim var cok
Arada yazarim...Öptüm hepinizi

herkese günadınlar mutlu günler
sabah
2 yumurta
1avuç peynir
7 tane zeytın
1çay b.badem
4tane kaysı

sabah

1 muz
biraz peynir
zeytin
1 domates
1 k.kase yoğurt,
10 kuru üzüm
2 omega kapsül

öğlen

bir tabak melemen
biraz yoğurt

akşam

1 tabak kıymalı kabak yemeği
biraz yoğurt
yeşillik

kızlar merhaba bugün giremedim dışardaydım ne oldu ne bitti bilmiyorum şimdi geçmişe bakacağım
bende moraller sıfır
hayrola leylacım ?

vallahi bende anlamadım,herşey birden gelişti.çocuklara öğlen okuldan gelince hazırladım,bende sapıttım birden....

ilk defa bukadar abarttım..ama güzel olan yaptıktan sonra çok rahatsız oldum..aslında ölçü olarak çokta yemediğim halde patlayacak gibi oldum..midem bozuldu:44:..akşam çok fazla yiyemedim..

canım aynen öyle oluyorum ben de...unuttuğumuz tatlar küçülmüş midemize ağır geliyor.
geçen pztsi akşamı 2 kase kısır+2 minik poğçadan sonra midem çok kötü olmuştu

günaydın kızlar.hepinize mutlu yıllar
canımm günaydınn sen evinde ben işinde,memure hanım

Günaydin kizlar,

Arada yazarim...Öptüm hepinizi
Günaydınnnn biz de seni öptük kolay gelsin
herkese günadınlar mutlu günler

günaydın tatlım sana daa

sabah

1 muz
biraz peynir
zeytin
1 domates
1 k.kase yoğurt,
10 kuru üzüm
2 omega kapsül

kuru meyveyi üzüm yerine günkurusu ya da erik olarak seç canım,üzüm çok şekerli...

herkese günaydınnnnn:):)

ayyy çok mutluyum 500 gr gitmiş bir günde:)tickerımı yaparken 78,5 yerine 78 girmiştim dün:)o hızla valla bir gecede gitmiş:)bundan sonra 500 gr hep eksik gireceğim bir nevi totem yapmış oluyorum

pazartesi 79,5 idim bugün 78.ama bu hafta bol bol yürüdüm leslie yaptım ve ılık su içtim günde en az 3 lt.+++dün dizi seyrederken her reklam çıktığında reklam bitene kadar ip atladım evdeki merdivenlere gücüm bitene kadar indim çıktım

bu reklam arası fikrini nerede okumuştum hatırlamıyorum ama yazandan Allah razı olsuninsan reklam bitmesin istiyor valla

sabah kahvaltım

2 küçük yerli muzu dövülmüş fındık ve tarçına bulayıp her bir dilime kürdan takıp tatlı niyetine yedim.acayip enerji verdi ofiste zıp zıp zıplıyorum utanmadanbir de yemesi inanılmaz keyifli çikolata gibi:)

4 siyah 4 yeşil zeytin

4 ceviz

bir parça peynir

1 gün kurusu kayısı(çok şekerli yaa en fazla bir tane yiyebildim)

ılık su

3 adet cherry domates:)

biraz fazla kaçırdım galiba

Dün akşamki menüm ve bu sabahki menüm:

Akşam maalesef 20.00 yi geçti yemek yememiz

Yalancı beşamelli fırın karnıbahar (1 bardak yoğurt+2 yumurta+yarım çay bardağı yağ+istediğiniz baharatla yapılan bir sos )
Yumurtasız melemen
5-6 tane kuzukulağı

Sabah:
Kalkınca 2 minik hurma ile birlikte 1 bardak sıcak su

1 yumurta
1 armut
8-9 zeytin
1 büyük dilim peynir
1 salatalık
1 büyük dilim çavdar ekmeği ( wc için söktürücüm bu benim, arada yiyorum)

ayy benim abim unoda çalışıyor eve neler getiriyo ama 21 gündür ağzıma ekmek sürmedimbeyaz ekmek görmek bile istemiyorum hatta şu anda

ama mardinden tandır ekmeği geldi.buzluğa attım ramazanda yemeyi düşünüyorum biraz

ben bazen arada 1-2 lokma normal ekmekten tırtıklıyorum eşimden,o da tabak sıyırmak için
yoksa ekmeksiz hayatın verdiği rahatlık hiçbirşeye değişilemez
tandır ekmeği mi! hmmmm

Bu arada bu akşam için ve de yarın için misafirlerim var,gelirken de köy ekmeği getirecekler eşimin özel siparişi:18:
Rabbim bana sabretme gücü var Allah'ım:18::18::18:

kahvaltıdan öncemi tartıldın canım

omega 3 yanına antioksidan olsun diye yemiştim kuru kasıyıdada varmı antioksidan:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…