Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bu arada bu akşam için ve de yarın için misafirlerim var,gelirken de köy ekmeği getirecekler eşimin özel siparişi:18:
Rabbim bana sabretme gücü var Allah'ım:18::18::18:

andımızı hatırla bol bol:KK1::KK1::KK1:

hiçbir yiyeceğin tadı zayıf olmak kadar güzel olamaz:KK9::KK9::KK9:

günaydın kızlar.hepinize mutlu yıllar:KK3:

kahvaltım:
3 kuru kayısı
2 kayısı yumurta,
1 kk peynır
1 avokado
2 kofte
1 cay brd cevız+ yerfıstıgı

afıyet olsun
canım avakado tadı nasıl ya aldım ama hıc yemek nasıp olmadı hep çöpe ucundan bakıp :120:

su sırkelı su kayısı

1 muz
10 badem
pastırmalı 1 yumurta hepsını yıyemedım
5 zeytın bıraz domates

bede sabah wc den sora tartıldım dün 82.7 bugun bugün 81 9 geldim 1 gunde 800gr fark edermı:44:

hoca kitapta demiş ki:''Pek çok hastam sadece uykularında kilo verdiklerini söyledi.''

leptinin gözünü seveyim bu onun işi:KK66::KK66:

yaaa kuşku yok 800 gr'ın tadını çıkar üzerine 200 gr da bugün yakarsın yeni yıla bir kilo eksik girersin misss:):)

ayyy içimden bağıra bağıra şarkı söylemek geçiyor kilo verdikçe daha mutlu daha neşeli daha sakin bir insan oldum.Allah'ım çok şükür.Burası ne mübarek bir topluluktur yaaa:KK66:

çok seviyorum herkesi...

günaydın:KK3:
herkese mutlu,huzurlu sağlıklı bir yıl dilerim.
bu yıl hepimiz istediğimiz kilolara iniriz ve hep o kilomuzda kalırız:KK66::KK6:

sabah:1yumrtadan kaşarlı biberli omlet
10 tane yeşil zeytin
1/2 muz
biraz peynir
1çay bardağı fındık
marul
2 günkurusu
omega 3 2tane
çay

hayrola leylacım ?
:KK57:
canım aynen öyle oluyorum ben de...unuttuğumuz tatlar küçülmüş midemize ağır geliyor.
geçen pztsi akşamı 2 kase kısır+2 minik poğçadan sonra midem çok kötü olmuştu:KK14:

aslında kaçamak yapıyoruz ama eskisi kadar zevk almıyoruz,sonra miğdem çok bulanıyor benim..tatlı,tuzlu ağzımda çok acayip tat bırakıyor sonra..hele yağlı yiyecekler..:KK25:

hoca kitapta demiş ki:''Pek çok hastam sadece uykularında kilo verdiklerini söyledi.''

yaaa kuşku yok 800 gr'ın tadını çıkar üzerine 200 gr da bugün yakarsın yeni yıla bir kilo eksik girersin misss:):)

ayyy içimden bağıra bağıra şarkı söylemek geçiyor kilo verdikçe daha mutlu daha neşeli daha sakin bir insan oldum.Allah'ım çok şükür.Burası ne mübarek bir topluluktur yaaa:KK66:

çok seviyorum herkesi...

canım çok tatlısın yaaa sagol:KK19: şımdı yıne tartıdım sadece 100 gr oynuyo dogru bu onun leptinin işi şu kıtabı tez vakıtde bıtırmem lazım ıyıkı burdayım:KK54:

çok seviyorum herkesi...

ben karatayı gece orucuna benzetiyorum ben ramazanda 3 kilo verdim nasıl akşam yiyoruz gündüz yemiyoruz şimdi ise gündüz yiyoruz akşam 8 den sabaha kadar bişey yemiyoruz vucut yakıma geçiyor ama önce ne yapıyorduk yatana kadar ye sabah simit ye kiloyu ne ara vericez demi:KK9:

ben karatayı gece orucuna benzetiyorum ben ramazanda 3 kilo verdim nasıl akşam yiyoruz gündüz yemiyoruz şimdi ise gündüz yiyoruz akşam 8 den sabaha kadar bişey yemiyoruz vucut yakıma geçiyor ama önce ne yapıyorduk yatana kadar ye sabah simit ye kiloyu ne ara vericez demi:KK9:

ayyy üç kilo mu verdin çookk tebrik ederim:KK71:ben var yaaa ramazanda öyle bir yedim ki masadan koltuğa kendimi zor atıyordum:KK57:

yaaa hocanın ramazan menüsü çok güzel:)zaten midem küçüldü o zamana kadar iyice küçülür herhalde:KK66:

ama karpuz delisiyim ben yaaaa bir dilim yersem sedece kahrımdan ölürüm gibi geliyoo:KK25:

X