Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sevgili kızlar ama karatay hocamız aynı zamanda akşam 8 den sonra ayran süt serbest diyor çok krize girenler için :)

yaaa çok güzel tablo yapmıştım böyle çıktı ama

eline sağlık canım olsunn o kadarr...

sağol tatlımm güzel dileklerin için. yarın yokum ben de.
yeni yılın kutlu olsunn canım

sağol canım dileklerine aynen katılıyorummm

iyi akşamlar arkadaşlarr

menümü yazayımm hemennn

1. öğün

2 yumurtadan salata
peynir
zeytin
2 közlenmiş çarliston biber
yarım elma
çay

2. öğün

yeşil mercimek yemeği
salata
ayran
2 kuru kayısı

ay sağolun kızlar çok sinir oldum çoook
böle sevimli bir tablo yapmıştım vergi dairesi evrakı gibi çıktı

canım çok komiksin kıh kıh kıh kıh vergi dairesi evrakı gbi bide bildirim yapmayanlar demişin ya kocaman kocaman.. o da yaramazlar uslular gibi olmuş niye utandırıyorsun insanları

kızlar merhaba bugün giremedim dışardaydım ne oldu ne bitti bilmiyorum şimdi geçmişe bakacağım
bende moraller sıfır menümü yazayım
sabah:2 hailanmış yumurta
7zeytin
peynir
3 günkurusu
1çay bardağı fındık
marul
omega 3 iki tablet

öğle yemedim dışarda koşuştururken biraz fındık 10-12tane kuru üzüm

akşam
zeytinyağlı kereviz
yoğurt çorbası
turp,turşu

Canim ilk baslarda ara yapabilirsin alismak icin ama aralarda yogurt, kavrulmamis findik,ceviz,badem, fistik ye.
Zaten zamanla birak ara ögünü 3.ögün ihtiyacin kalmayacak merak etme. Meyveyide sabah kahvaltinla yiyebilirsin abartmadan
"Meyve yiyecekseniz sabah yeyin ki, vücut meyveden aldigi fruktozu gün boyunca eritebilsin ve depolamasin" diyor Canan hoca

Ellerınıze saglık gamzeed ,bırıncı olmusum

Eklentiler

• $a39..jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 50
canım niye sesin çıkmıyor bugün?:26:

canım cok mutlu ettın benı aranmak guzel bısey

bugun sabah bıldırımımı yapıp arkadasa gıttım menu saglamdı tabı ama ben uygun seyler yemeye calıstım hemen arz edeyım

sabah 9 da 3 badem 1bardak sut gunkurusu ıncır kurusu

14 de brokolı salatası patates salatasının soganlarından
taze fasulye kavurması mantarlı yumurta bpeynır 2zeytın
2 cerı domates cokelek salatası veee 2 catal tıramısu turk kahvesı

yanı bu sosyallesme gununude hasarsız atlattım sayılır
sımdıde bol yesılcay ve su

Bende bu gün kosturmaktan cok az yiyebildim....
1. ögün
5 tane ceviz
2 tane mandalina
1 bardak Sütlü Türkkahvesi (tatlandiricisiz olmuyor olmuyor)
Ama eskiden bir bardaga 3 tatlandirici atiyordum simdi 2 ye düstü yavas yavas azalticam insallah.

2. ögün
6-7 tane mercimek köftesi marul ile birlikte.

Spor yok ama gene 1,5 saat yürüyerek alisveris var...Öfff tasi tasi bitmiyor ya...
Sivi: 1,5 litre su
Saat 21 gibi sütümü icerim...

Sütü tartisan arkadaslar vardi. Kizlar ben sabah aksam olmak üzere iki bardak süt iciyorum her gün. Gayette güzel kilo veriyorum...

Tramisuyu saymazsak tabikide

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,7 zeytın ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 yumurtadan menemen.
.....2. Öğün(ıkındı vaktı):Bıraz tavuk,bır tabak salata,bır bardak ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),bıber,zeytın................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: az ev ısı yaptım ,45 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a105..jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 79
  • $a105.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 70
liste sonuncusu olarak hepinize desteklerinizden teşekkürler
hormon hapına başladığım için oluyor galiba

canım ben kullanmaya başladım herhalde kilo veremememin sebebi de o .adet düzensizliği var bende onun için başladım
neyse verdiğim kilodan aldım yoksa var olan kiloma alacaktım diye teselli ediyorum kendimi...

gamzeed cim tablo için çizelge için çok teşekkürler
sende yarına kadar iyileşirsim umarım geçmiş olsun

kaçamak yapmadım yapmadım yine kilo veremedim diye bir küçük kare bitter çikolata yedim

Bari erken yeseydin kilo veremeyip birde cikolata yenirmi demiyorum afiyet olsun lop lop et olmasin insallah kuzu olsun pazartesiden sonra sporla beraber karatay yuzumuzu guldurecekkk

bungunku menum
kalkınca 3 kuru kayısı+2 brd su
sabah: 2
rafadan yumurta
5 zeytın
1kase yogurt+yogurt kaymagı
bıraz cevız+yerfıstıgı

ogle: 1,5 kase mercimek çorba
1 brc ayran
yarım cay brd badem

akşam:4-5 köfte
tost makınasında pişmiş kabak
bıraz yogurt
yeşil salata

spor:45 dk yuruyus

sıvı:1,5 lt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…