Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hoşgeldin ,biz de seni tebrik ediyoruzz.günlük menülerini ve sporunu paylaş,hedef kilona gelmeden sen de gir listemize

hosbulduk. tesekkur ederim.
ben anca hafta ici girebiliyorum nete isyerinden. pazartesi sali izinliyim ama carsambadan sonra menu bildirimlerimle aranizda olacagim. kurallari biliyorum 2 haftadan sonrada listedeyim insallah :)
kimbilir belkide ilk bese girerim.

simdiden herkese iyi yillar

yeniyken alışana kadar ceviz-çiğ badem yersin de leblebi yasak cnmcm.

bizler listeye 2 hafta sonramı gireceğiz kızlarrr :26:

Canım, listeye girme kuralı 2 hafta süreyle menü bildirimi ve cumaları da kilo bildirimi yapmak. Böylece hem yeni gelenler foruma ısınmış hem de beslenme düzenleri oturmuş oluyor. Sonrasında editörümüz Saphira'ya özel mesaj ile listeye girmek istediğimizi bildiriyor ve listeye ekleniyoruz. Sıramız geldiğinde de listeyi yapıp yayınlıyoruz

gamze elıne saglık canım tesekurler
herkesi kutluyorum insaşllh azmımız artarak devam eder. ilk lısteye gırısımde 3. oldum mukemmel bundan sonrada hep buralardayım ınsalh sizleri seviyorumm

Son düzenleme:
Bende bildirimimi yapayim degil mi

1. ogun
1 simit (biliyorum yasak ama baska yiyecek birsey yoktu
12 adet zeytin
beyaz peynir

2. ogun
yarim litre sut (kendime ceza verdim baska bir sey yemedim)

3. ogun
kiymali karnibahar yerim

su: 1,5 litre oldu yatana kadar 2-2,5 lt olur

ve tabi yatmadan tarcinli sutlu kahve icerim

NASIL????

:)kuralları da ezberlemişsin ne güzel
hoşgeldin aramıza !

Koyacak gibiyim zaten
Hele bir 60'ı göreyim, muhtemelen 57'yi görmek isteyeceğim sonrasında...
Ama eşime çaktırmamak için biraz bitirmiş gibi yapıcam

eşin kemiklerin batıyor diye şikayetçiydi di mi ? Sen bence kg.koruma programı yaparsın bizimle de paylaşırsın cnm,kopuşmamış oluruz
yok canım,eve gitcem zaten bırazdan.
memur insanın hali bir başka

Yediklerimi yazayım:

Sabah:

Peynir
9 zeytin
10 kadar kuru kayısı
6 tane ceviz
Biraz biber

akşama kebap yiyeceğim, eşim haftasonu yanımızda olmayacağı için bugün yemek yiyeceğiz birlikte

Öptüm herkesi:80:

canım az yiyerek kg.veremeyiz.
karnıbaharın yanına yoğurt ve salata da ekle

kuzum ama bu karatay diyeti değil kisabah kahvaltında simit yemişsin sabah simit yediğin için öğlen kendini cezalandırıp sadece süt içmişsin.akşam sadece karnabahar yeme yanına ayran,yoğurt ya da salata da ye bence.hem hocamız çok fazla süt önermiyor.yarım lt tek seferde çok bence.onun yerine sebze yemeği salata ve yoğurt tercih etsen daha iyi olurdu bence:)

ama bugünün bir de yarını var:)yarın daha sağlıklı bir menün olur inşallah:)

tabiki ama kızılay ikinci el almıyormuş

araştırmalara devam...

bir kaç yeri aradım ama kullanılmamış ürün istiyorlar.Şu ay sonu yoğunluğum geçsin mutlaka bulacağım kızlar.gerekirse köy muhtarlarını ararım.
sen birşey bulduğunda bize haber var tatlım bende sıfırda çok şey var gerçi onları kızılaya verebilirim..
Eline sağlık Gamzecim, veren vermeyen aynı kalan herkese tebrikler...Listemiz gittikçe kabarıyor ne güzel
ne demek canım.. evet bayağı kabardı
gamze elıne saglık canım tesekurler
herkesi kutluyorum insaşllh azmımız artarak devam eder. ilk lısteye gırısımde 3. oldum mukemmel bundan sonrada hep buralardayım ınsalh sizleri seviyorumm

saol canımm.. diğer listelerdede üstte görmek istiyorum seni..

Ben de akşamları bir bardak süt içmeden yapamıyorum.
Bir de insanın canı bir şey istiyor akşam.O kadar zaman hiçbirşey yemeyince acıkmasa bile eli,ağzı bir şey arıyor insanın.
Süt bu açıdan kurtarıcı oluyor ama hoca 8'den sonra hiçbir şey diyor.Ama Gül arkadaşımız da süt içiyormuş,sorun olmuyor diyor.
Bu konuda benim de kafam karışık doğrusu.Ne yapsak bilemiyorum.

oncelikle hosbulduk

evet haklisiniz bugunku menu hic karatay olmadi ama ne bileyim dun aksamda kacamak yapmistim bugun aklim sira toparlayayim dedim ama daha beter olmus anlasilan
evet evet aksam karnibaharin yanina yogurt ekleyeyin ev yapimi ohhh misss

valla brain bende serbest diye icmistim ama dogru degil anlasilan. Ben sutu cok seviyorum aksamlari aksam yemegimi 19:30 gibi yiyebiliyorum ama mutlaka 20:30 gibi sutlu kahve keyfi yapiyorum ac olmasam bile. 11:00 gibide yatiyorum. Sutlu kahve icmesemmi ki. bilemedim bende

Bir bardak sut icmenin bir zarari yok saniyorum arkadaslar bende 3 haftadir bu diyeti uyguluyorum ve aksamlari birer bardak sut iciyorum canim cok tatli istediginde tarcinli ya da midem guruldadiginda sade:) saat 22 den sonra birsey icmemek daha dogru saniyorum malum leptin 2-5 arasi en aktif calisma donemine giriyor ve 4 saat oncesine kadar midenin bos durmasi bu acidan onemli ben buna dikkat ediyorum ama sadece sut veya cay cesitlerine izin var bildigim yada vucut bunlari tolere edebiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…