Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ne kadar güzel yazmışsın doğru bu bir maraton.. karataya devam ben bu diyeti gördüğümde benim kilomdakileri zayıflatacağına şişmanlatır ya hu demiştim
çünkü diyetisyenler bizi kuruyemişten yağdan etten soğuttular ama öyle değilmiş 8 kilo vererek gördüm bunu..
Annem laborant beni bu diyeti yapmaya teşvik edende oydu bizimki sağlıkçı olduğu için
ye kızımdan çok bak biraz daha yersen yuvarlanacaksın modunda
en son bu yaz 10 kilo vermezsen seni eve almam bile demişti canan hoca seyesinde 10 kiloya azıcık kaldı

günaydın sekerler bol kacamaklı bır haftanın sonunda olucgı buydu zaten

bildirim 29.12.2011
rumuz sekerkiz67
baslangıc 85,50
gecen hafta 78,00
suankı kılom 77,30
fark -700gr
beden 42.44
spor hıc yok

regl öncesi herkeste aynı durum var bebeğim üzülmek yok:)bol bol su iç ve tuvalete gittiğinde biraz bekle hemen çıkma akşama vuslata erersin hiç dert etme

hem geçen gün bir yazı vardı herkes hergün lavaboya gidemeyebilir bazen 3 gün falan olmayabilir bunlar normal yazıyordukötü düşünmek burada yasak

hem sende yenisin benim gibi vücudun karataya tam olarak alıştığında değil 84 70'i bile görürsün inan

haftaya daha güzel olacak eminim sen yeter ki kaçamak yapma bak bi şekilde gidiyor kilolar

ben yapıyorum canım

herkese güzel bir gün olsun diliyorum dün hiç giremedim dışarıda işlerim vardı geç geldim işe sonrada bi baktım akşam olmuş geçte olsa menülerimi yazayım

çarşamba menüm:
sabah: peynirli yumurta,yeşil salata,zeytin,badem,yoğurt
öğle: az kereviz yemeği,az yoğurt,az salata
akşam: köfte,salata,ayran,4 ceviz
spor:20 dk tempolu yürüyüş+20 dk daha tempolu yürüyüş+alışveriş vs.. toplam adım:10.720
______________________________________________________________________________________________________

perşembe menüm:

sabah: 1 kase az pirinçli köy tavuğu çorbası, maydanoz söğüş,yeşil biber,zeytin,ceviz,1 mandalina
öğle: 1 kase yoğurtlu yarma çorbası,köfte,salata,ayran,az turşu
akşam: pazı kavurma,yoğurtlu yarma çorbası,yoğurt

spor: evde 20 dk tempolu (oyun havası,yürüyüş ) ortaya karışık uydurma dans hareketleri eşim iyimisin hatun der gibi bakıyordu :)
toplam adım: 5.028 adım
_____________________________________________________________________________________________________________

gelelim kiloma neden bilmiyorum ama sadece 100 gr cık vermişim 60,4 idim 60,3 olmuşum normalde kolay kiloverebilen biriyim heleki bu kadar dikkat edince illaki verirdim ama sanırım sağlıkla ilgili bir kaç problem yaşamıştım daha önce narkoz,ilaçlar,adet düzenimin bozulması vs.. sanırım tüm bunlar yeni yeni düzene girecek bu yüzden olabilir diye tahmin yürütüyorum ve asla moralimi bozmuyorum eminim haftaya düşecek yılbaşı olmasına rağmen elimden gelengayretle devam ediyorum moral bozmak yokk karataycıı ısrarlı olur karataycıı azimle devam eder değil mi hepinize sağlıklı,huzurlu,sevgi dolu bir yıl diliyorum kucak dolusu sevgiler...

Bildirim: 30.12.2011
Rumuz: ALINYAZIMKADERIMSIN
Başlangıç tarihi: 07.11.2011
Başlangıç kg: 141.900
Geçen hafta: 127.500
Bu hafta: 127.000(regl HAFTAM)
Fark: - 500gr
Toplam fark: 14,900
Beden: XXL
Spor: YOK
Boy: 1.78
Hedef: 99
Yüzde: -%0,39

Başlangıç kg:108.5
Geçen hafta: 91.9
bu hafta:91.1
Fark:-800
Toplam fark:17.4
Beden:46
Spor:yuruyus
Boy:168
Hedef: 75

regl olmam gerekıyo artı 3gundur wc yok

Bildirim: 30/12/2011
Rumuz: Burcin79
Başlangıç tarihi: 25/11/2011
Başlangıç kg: 90
Geçen hafta: 85,3kg
Bu hafta: 83,7kg
Fark: -1,6kg
Toplam fark: 6,3kg
Beden: 44-46
Spor: Bu hafta cokkkk spor yaptim her gün yürüyüs 1 saat. 2 kere leslie 2 mil 1 kere Zumba 25 dak.
Boy: 165 cm
Yuzde: %2.7
Hedef: 55kg

Kendimi tebrik ediyorum hafta sonu yaptigim kacamaklari, sporla erittim gitti birde üzerine kilo vermisim yuppiiiiiiii...
Insanin emeginin karsiligini almasi gibisi yok...

Canim ya kalkarkalkmaz ilik bir süt icmeyi denesene. ben onunla kurtuldum kabizliktan. Sende bir dene 4-5 gün üst üste ic.

kilo bildirimimden sonra sıra geldi kahvaltı menüme:

aç karnına geceden suda beklettiğim 4 gün kurusu+1 bardak su..(içmekte epeyce zorlandım özellikle de suyunu)

sonra:
1 domates
7-8 zeytin
beyaz peynir
şekersiz çay
1 tane omega-3

Çok haklısın.Ben de çok uzun zamandır diyetisyenler kontrolünde diyet yaptım.Son zamanlarda o kadar az yiyordum ki bu diyete başlayınca kesin kilo alırım ama yine de deneyeceğim dedim.
Ama öyle değilmiş.Gerçi 15 günde sadece 600 gr verdim ama bu bile mucize çünkü son diyetim resmen ölüm orucuydu.Öncelikle metabolizmamın tekrar yemek yemeye alışması gerek.En önemlisi eskiden aç kalarak ancak bu kadar veriyordum.Şimdi tokum yine bu kadar veriyorum.Ne olacak ayda 4 kilo değil de 2 kilo veririm.önemli olan mutlu,enerjik ve sağlıklı olmak.Eskiden kendimi zorla spor salonuna sürükleyip sürüne sürüne spor yapıyordum.Şimdi canım yürümek istiyor ve öyle yürüyorum.Bana hiç de eziyet gelmiyor.Çünkü eskiden açtım ve elbette 'aç ayı oynamıyordu.':)Bir kaç kilo verip gerçekten kilo vereceğime inandıktan sonra bu diyeti asla bırakmayı düşünmem.Ama şimdilik bu kadar yiyip kilo almamak bile harika...

Sabah uykuma yenik düştüm kahvaltı hazırlamadım yanıma

1 muz
Kepekli kaşarlı tost
1 omega 3

tatlı niyetine de
  • 2 kayısı
  • az bişi ceviz

rumuz sibel80boy:157
boy:157
kilo:67.9
başlangıç:26.12.2011
spor:yürüyüş ama düzensiz
beden 44
hedef:55

Son düzenleme:
Rumuz:alinyazimkaderimsin
Başlangıç tarihi:07-11-2011
Başlangıç kg:141.900
Geçen hafta:127.500
Bu hafta:127.000
Fark:-0.500 kg REGL HAFTAM
Toplam fark:14.900 kg
Beden:xxl
Spor:henüz yok

ARKADASLAR BILDIRIM YAPTIM AZ ONCE AMA CIKMADI BULAMIYORUM TEKRAR YAPIYIM

Vücudunun dengesi ile çok oynadıysan ilk 1 2 ay metabolizma kendini düzeltiyor ondan sonra gerçek kilo verimi başlıyor sakın pes etme
bende o gözü çıkasıca diyetisyene 1 kere gittim listeyi yapmadan yırttım attım öldürecek beni
sanki morbit obezim öyle bi liste yapmışki onu uygulamanın imkanı yok
o yüzden ben metabolizmayı bozmadım sanırım
diyet yaptığım dönemde sadece ekmekten ve abur cuburdan kısardım çünkü ekmek arasına zaafım var benim
benim hatam kilo verdikten sonra aynı yeme düzenine dönmemdi nasılsa kolay veriyorum diye dolabımda 36 bedende var 40 bedende var hep böyleydi
ama bu diyetle önemli olanın sağlık olduğunu anladım zayıflamak isteyince yapılıyor ama önemli olan sağlıklısı..

Bir önceki sayfada canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…