Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Rumuz:alinyazimkaderimsin
Başlangıç tarihi:07-11-2011
Başlangıç kg:141.900
Geçen hafta:127.500
Bu hafta:127.000
Fark:-0.500 kg REGL HAFTAM
Toplam fark:14.900 kg
Beden:xxl
Spor:henüz yok

ARKADASLAR BILDIRIM YAPTIM AZ ONCE AMA CIKMADI BULAMIYORUM TEKRAR YAPIYIM

aldım canım bildirimini :KK16:
regl dönemi ve kilo verdin tebrik :nazar:

az önce omega 3'ümü içtim.şimdi ve tüm gün limonlu yeşil çay:)şu ana kadar 1 lt suyumu da içtim.

off burnum tıkandı sesim de travesti gibi oyy ay sonu olacak iş mi yahu:KK43::KK43::KK43:

Günaydın,

Veren vermeyen hepinizi tebrik ederim. Yolumuzdan sapmayalım herşey çok güzel olucak. Yeni yılda herşey biz yepyeni olucaz ne güseeel:KK16: , :21:

bildirimlerin yarısı geldi alınyazım danda bi atak bekliyorum gülün yeri değişmez zatii :KK16:
pepetiiiiii böyle devam kaçamak neyim yok artık :KK9:

kaçamak yok sarnada söz bir söz daha loxi ye de vermistim:KK9::KK9:

sirkeli su kayısı

kahvaltım
muz badem
yumurta
peynir
4 zeytin
köz kımzı biber

su 500ml
1 yesil çay

öğlen
etli nohut
yogurt

az önce omega 3'ümü içtim.şimdi ve tüm gün limonlu yeşil çay:)şu ana kadar 1 lt suyumu da içtim.

off burnum tıkandı sesim de travesti gibi oyy ay sonu olacak iş mi yahu:KK43::KK43::KK43:

yaaa bende aynı hapşı hapşır öldüm tamda yılbaşına denk geldi öfff..

halbuki o kadar hazırlandım güzel olayım diye kuaför randevusu kıyafet ayakkabı çanta şal takı çoraba kadar ama elimde mendilimle dolaşacağım :KK14:

kızlar kilo veren herkesi tebrik ediyorum harikasınız:nazar::nazar: :KK62: veremeyen ama azimle yola devam edenleride tebrik ediyor ve yollarına aynı azimle devam etmelerini diliyorum kendim dahil :KK8:

arkadaşlar bu arada özelden gelen bildirimleri aldım kolaylık dileyen herkese teşekkürler malum 10 dkda 1 mesaj hakkım var :KK1:

yaaa bende aynı hapşı hapşır öldüm tamda yılbaşına denk geldi öfff..

halbuki o kadar hazırlandım güzel olayım diye kuaför randevusu kıyafet ayakkabı çanta şal takı çoraba kadar ama elimde mendilimle dolaşacağım :KK14:

olmaz hatun olmaz şimdi hemen kendine bir zencefilli yeşil çay yap:)bir de ter at yarın pamuk gibi olursun:):)

kocaman geçmiş olsun:)

yaa benim tickerlarım buçukları kabul etmiyor şu an 78.5 ama 78 gözüküyor.neyse tickerımı dinleyip hemen kurtulayım o buçuktan:KK66:

bu arada yumurta yiyemeyen birisi olarak yumurtalı tickerımı tüm yumurta seven arkadaşlara armağan ediyorum:KK66:

Kızlar moralim biraz bozuk o yüzden okumakla yetiniyorum..Hepinizi tebrik ederim.Ben ilk iki hafta 4 kilo verdim.Sonra o kiloda kaldım.+500/-500 gelip gitti bu arada.

Kahvaltıda yumurta ,zeytin ,yeşillik bazen sadece bir elma ya da muz süt yiyorum
Öğleleri bir posiyon sebze yaına yoğurt ya da peynirli salata yiyorum.

Akşamları genellikle balık salata ya da tavuk salata yapıyorum.Bazen hiçbirşey yemediğim bile oluyor.Ama akşam yemeğimi ancak 21.00 gibi tamamlayabiliyorum.Neredeyse hiç kaçamak da yapmadım.1,5 aydır ilk iki hafta verdiğim kilonun altına inemedim.Sizce sorunum ne olabilir.Tavsiyelerinize ihtiyacım var..Şimdiden teşekkürler...

yaa benim tickerlarım buçukları kabul etmiyor şu an 78.5 ama 78 gözüküyor.neyse tickerımı dinleyip hemen kurtulayım o buçuktan:KK66:

bu arada yumurta yiyemeyen birisi olarak yumurtalı tickerımı tüm yumurta seven arkadaşlara armağan ediyorum:KK66:

virgül degil nokta koy canim. 87,5 degilde 87.5

olmaz hatun olmaz şimdi hemen kendine bir zencefilli yeşil çay yap:)bir de ter at yarın pamuk gibi olursun:):)

kocaman geçmiş olsun:)

paso yeşilçay içiyorum ama zencefil yok evde ilaç falan aldım ama tık yok
dışarıda çıkmıyorum sürekli bir dinlenme modu yarın totomda iğnede olsa gideceğim eğlenceye valla o kaaa hazırlandım :KK66:

günaydın sekerler bol kacamaklı bır haftanın sonunda olucgı buydu zaten:KK43:

bildirim 29.12.2011
rumuz sekerkiz67
baslangıc 85,50
gecen hafta 78,00
suankı kılom 77,30
fark -700gr
beden 42.44
spor hıc yok

Bildirim: 30.12.2011
Rumuz: ALINYAZIMKADERIMSIN
Başlangıç tarihi: 07.11.2011
Başlangıç kg: 141.900
Geçen hafta: 127.500
Bu hafta: 127.000(regl HAFTAM)
Fark: - 500gr
Toplam fark: 14,900
Beden: XXL
Spor: YOK
Boy: 1.78
Hedef: 99
Yüzde: -%0,39

Başlangıç kg:108.5
Geçen hafta: 91.9
bu hafta:91.1
Fark:-800
Toplam fark:17.4
Beden:46
Spor:yuruyus
Boy:168
Hedef: 75

regl olmam gerekıyo artı 3gundur wc yok

Bildirim: 30/12/2011
Rumuz: Burcin79
Başlangıç tarihi: 25/11/2011
Başlangıç kg: 90
Geçen hafta: 85,3kg
Bu hafta: 83,7kg :KK64::KK64:
Fark: -1,6kg :KK74: :KK74:
Toplam fark: 6,3kg
Beden: 44-46
Spor: Bu hafta cokkkk spor yaptim her gün yürüyüs 1 saat. 2 kere leslie 2 mil 1 kere Zumba 25 dak.
Boy: 165 cm
Yuzde: %2.7
Hedef: 55kg

Kendimi tebrik ediyorum hafta sonu yaptigim kacamaklari, sporla erittim gitti birde üzerine kilo vermisim yuppiiiiiiii...
Insanin emeginin karsiligini almasi gibisi yok...

Bildirim: 0,86 %
Rumuz: mattika
Başlangıç tarihi: 09.09.2011
Başlangıç kg: 60.6
Geçen hafta: 58
Bu hafta: 57.5
Fark: -0,500
Toplam fark: 3.1
Beden: 38-40
Spor: yürüyüş
Boy: 165
Hedef: 55

listeyi kim yapıyo kızlar

tebrikler arkadaşlar...:KK9::KK9::nazar:

Kızlar moralim biraz bozuk o yüzden okumakla yetiniyorum..Hepinizi tebrik ederim.Ben ilk iki hafta 4 kilo verdim.Sonra o kiloda kaldım.+500/-500 gelip gitti bu arada.

Kahvaltıda yumurta ,zeytin ,yeşillik bazen sadece bir elma ya da muz süt yiyorum

Akşamları genellikle balık salata ya da tavuk salata yapıyorum.Bazen hiçbirşey yemediğim bile oluyor.Ama akşam yemeğimi ancak 21.00 gibi tamamlayabiliyorum.Neredeyse hiç kaçamak da yapmadım.1,5 aydır ilk iki hafta verdiğim kilonun altına inemedim.Sizce sorunum ne olabilir.Tavsiyelerinize ihtiyacım var..Şimdiden teşekkürler...

az yemekle ya da öğün atlamakla kilo veremezsin!
en büyük hatan bu canım en önemlisi kahvaltıyı asla bir meyveyle geçirme..

az yemekle ya da öğün atlamakla kilo veremezsin!
en büyük hatan bu canım en önemlisi kahvaltıyı asla bir meyveyle geçirme..

Sağol canım çıkıp alayım bari birde ıhlamur falan mı içsem eşimden bulaştı sanırım o maşallah 2 günde kendine geldi ben sürünüyorum :KK9:

C vitamini de içebilirsin, bol sıvı al ki çıksın gitsin mikroplar yerleşemeden. Fena salgın var herkezin ağzı burnu akıyor....

X