Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tembellik yok:)evdeki koşubandının kıymetini billl bende tez zamanda alacağım inşallahaslında sürekli tartılmayı canan hocada önermiyor sen doğru olanı yapıyorsun canım ama hergün eksildiğini gördükçe insan bi başka seviyor bu diyetiregl döneminde bendede + çıktı iki gün sonra aniden gitti:)şu dönemi kafaya takmayalım yahuuu

Bugünü iki öğünle geçiriyorum galiba.
2 mil de leslie yaptım
inşallah işe yarar
herkese iyi akşamlar :)

ay aman avatarım da pek güzel olmuş.
Canımız kedimiz Paşa da bu mücadelede bana destek olacak avatar olarak :)

kızlar ben acıktığım için değil ama metobolizmam çalışsın diye üç öğün yiyorum.İki öğün daha mı faydalı oluyor.İki öğün yiyen arkadaşlar yardım lütfen.

kızlar ben acıktığım için değil ama metobolizmam çalışsın diye üç öğün yiyorum.İki öğün daha mı faydalı oluyor.İki öğün yiyen arkadaşlar yardım lütfen.

yani kişiden kişiye değişir herhalde canım ben kahvaltımı geç yapıyorum 10 11 gibi o yüzden hep 2 öğün yedim ama sabah 7 8 civarı kahvaltı ediyorsan 3 öğüne devam et bence

yani kişiden kişiye değişir herhalde canım ben kahvaltımı geç yapıyorum 10 11 gibi o yüzden hep 2 öğün yedim ama sabah 7 8 civarı kahvaltı ediyorsan 3 öğüne devam et bence

ben 8:30 gibi yapıyorum genelde canım ama çalıştığım için akşam yemeğimi en az 19-19:30 gibi yiyorum canımı sıkıyorhafta sonları iki öğün yiyorum sadece cumartesi pazar sonrası tartıya çıkıca en az 400 gr gitmiş oluyor tüm haftanın etkisi mi yoksa iki öğün yediğim için mi kafam karışıo

iki öğünün etkisi değildir canım sanmam farkındaysan birçok arkadaş 3 öğün besleniyor ve aynı şekilde kilo veriyorlar arayıda çok uzatmamak lazım bence

ayy ben de istiyorum da maddi olarak sıkıntı yaratacak bende o yüzden almıyorum

bebeğim internette 200 liraya falan da var.bende çok pahalı bir şey istemiyorum kışı çıkarsak yeter

bir de bir komşumuz vardı heves edip alıp dolabın üstüne kaldırmıştı satarsa ondan alırım belkli

iki öğünün etkisi değildir canım sanmam farkındaysan birçok arkadaş 3 öğün besleniyor ve aynı şekilde kilo veriyorlar arayıda çok uzatmamak lazım bence

önerin için sağol kızkardeş:)

ayyy kiloları aldığımız kadar hızlı verebilsek ne güzel olurdu yahu

ne biliyim onlara da pek güvenemedim,gamze de önermişti.
bakalım kısmet artık...

yaaaaaa bu bana yapılırmı ya komşudan peynırlı pide geldi mufak mis gıbı peynırlı pıde kokuyo
koçiş gelene kadar gırmıyecem mutfaga gelsinde imha etsin

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,15 zeytın ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,bır bıber,1ıncır, 3 kahverengı kuru kaysı.
.....2. Öğün(ogle):3Bıber dolma,bır kase cacık,bıber -sogan,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),bıber,zeytın................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: az ev ısı yaptım ,45 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a107%7E.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 42
  • $a107.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 52

haklısın canım,tembellik yapmamak lazım..evde yokken ay olsa keşke..sürekli yürür hep formda kalırım diyordum..son 1 senedir evde..toplasan 10 kere belki yürümüşümdür..ama artık yürüyeceğim kesin kararlıyım..haftada 2-3 kez bile olsa başlıcam inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…