Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kahvaltımı 10da yapmıstım sımdı acıktım ve yemegımı yedım hemen arz edıyorum:)))

ıkıncı ogunum

1 kucuk kase tarhana
1 kucuk kase kurufasulye
1 kucuk kase yogurtlu karnıbahar
1 kucuk kase yesıllık salatası

2 gunkurusu
1erıkkurusu
bırkac fındık
turk kahvesı

loxı abartmadım demı:44::44:

canım şöyle düşün kilo vermesen bile sağlıklı besleniyorsun 3 haftada 4 kilo çok iyi en güzelide verdiğini geri almama garantisi değilmi bu diyetin aynen devam canını sıkma:13:

teşekkür ederim tutku, haklısın, bırakmayı düşünmüyorum zaten. Benimkisi sabırsızlık, yoksa kilo veremiyeceğim endişesi değil. çünkü yapılması gerekenleri yapıyorum, elbette vericem. Ama insin artık şu ibre yaaa, inatlaşmasın benle!

canım şöyle düşün kilo vermesen bile sağlıklı besleniyorsun 3 haftada 4 kilo çok iyi en güzelide verdiğini geri almama garantisi değilmi bu diyetin aynen devam canını sıkma:13:

Vayy tutku süper cevap bu:KK9::KK9::KK9:olayı çözmüşsün:KK1::KK1:

papadiyacım bana sormadığın için senin menüne yorum yapmıyor ve cevap vermiyorum:KK33:

teşekkür ederim tutku, haklısın, bırakmayı düşünmüyorum zaten. Benimkisi sabırsızlık, yoksa kilo veremiyeceğim endişesi değil. çünkü yapılması gerekenleri yapıyorum, elbette vericem. Ama insin artık şu ibre yaaa, inatlaşmasın benle!

inşallah gider canım istemediğin tüm kiloların :KK34:

Vayy tutku süper cevap bu:KK9::KK9::KK9:olayı çözmüşsün:KK1::KK1:

papadiyacım bana sormadığın için senin menüne yorum yapmıyor ve cevap vermiyorum:KK33:

sağol canım ben sizleri günlük takip ediyorum hocanın kitabınıda okudum süper bişey bu diyet beslenmek ve kilo almamak ve aksine fazlaları vermek:KK64:

Kızlarr ben 100 gram daha verdim nasıl mutluyumm anlatamam yılbaşına kadar 56 yı ucundan görsem diyordum
sağolsun vücudun kırmadı beni taam ucundan gösterdi :KK66:

bence de getirsin yeme isteğine yenilmediğin sürece daha çookk eksiler göreceksin :KK9:

özlerizzzzz çabuk gel işini bitirip :KK16:

akşama evde gelcem bekle beni.şu avatarımıda değiştireyim eve gidince motive edeceğine moralimi bozdu. şöleee esküsü gibi sexüü bişiii koyayım :KK1:

oğleyyyy:KK70:tez zamanda 50'yi de ucundan görürsün inşallah :KK66:
inşallah canımmm hepimiz zayıflayacağızzz durmayın önümüzdeee :KK76:
akşama evde gelcem bekle beni.şu avatarımıda değiştireyim eve gidince motive edeceğine moralimi bozdu. şöleee esküsü gibi sexüü bişiii koyayım :KK1:

tamamdır pesasusunumm :KK16:
evet tatlım sexüüü bişi bekliyorum senden :KK1:

bugünü kendime bakım günü ilan ettim saç bakımımı yaptımm ağda tamam yüz maskesi tamam
ayaklar suya kondu tamam. birde ellerimi halledersem ohh ohhh.. Yılbaşı hazırlıklarım başladı
kuaföre gideceğim hazır olayım bari altyapıdan :KK1:

canım liste için saphiraya özel msg atacaksın,burada görünmeyebiliyor,sayfalar hızlı ılerlıyor cunku.

kahvaltın cok guzelmıs:KK56::KK56:

spor yapıyormusun?bu aralar ona taktık biz:KK1::KK1:

walla canım hiç spor yapamıyorum..başlar gibi oldum yine kaldı...yarın eğer tartıda değişiklik görmezsem yani - yönde o zaman belki gaza gelir başlarım diye düşünüyorum..hele de + olmuşsa way halime..evdede koşu bandım var üstelik ama tembellik başka bişey değil benimkisi..

yaa tartıdan nasıl uzak durabiliyorsun ben her sabah ve akşam açlık ve tokluk kiloma bakmadan edemiyorum:)gerçi daha üç hadta olduğu için hep eksi görüyorum inaılmaz motive oluyorum:KK70::KK70:

jarnanaacım aslında her hafta mutlaka tartılıyordum hatta bazen 2-3 günde 1 de tartılıyordum ama baktım olmuyor.haftada 1 tartılmaya başladım..geçen haftada regl haftam olduğu için motivasyonumu bozmamak adına tartılmadım..evde tartım yok..belki o yüzden sık sık tartılma alışkanlığım oluşmadı..ben işyerinde tartılıyorum..evde olsa belki bende dayanamam hergün tartılırım:KK1::KK1:

burcincim gittim yürüyüşümü yaptım sağol:KK66::KK66:

akşam yemeğim
1 adet levrek
salata
tahin helva
yoğurt çorbası da yaptım çok mu gelir acaba ondan yemem olmazsa

spor 40 dk yürüyüş
leslie 2 mil yatmadan yaparım

su 2-2,5 olur yatana kadar

seni bilmem ama beni motive etti pegasusum
42 bedenlerin içine giremeyince benim hal de öyleydi ayyyyyyyy:KK19::KK19::KK19:

X