Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canim buradada hava soguk. ben ilk ciktigimda hafiften kosuyorum, vücut isininca sonra yürüyüse cevirebilirsin.
Hemde kalinda giyinmiyorum. Bahane yok kaldir popoyu yaza surda ne kaldi hop hop
valla harikasın beni gaza getirdin

tebrikler7 otlu çay nasıl

Mattik evet yoktun geçmiş olsun..
Acaba menüne ekmek te eklesen,okulda da pasta börek yerine ceviz-badem-süt gibi şeyler yesen olmaz mı?
karatay kahvaltısı yapamıyorum midem almıyo, sonra hemen acıkıyorum. az ve sık yeme diyetlerine döndü bünye
okula ceviz götürsem yarısı bana kalmıyor, paylaşmamak da olmuyo.
dün sabah ekmek yemiştim yine acıktım.

geçende bi haber vardı tarhana kanseri önlüyo diye, benim içtiğim tarhanayı annem yapıyo, içinde herşey var, unu çok değil.
zaten 2-3 kaşık tarhanayla bi tencere çorba oluyo, kış için en güzel şey dışarda üşüyüp gelince sıcak bi tarhana çorbası içmek.

oyy bi hemşerim daha çıktı hemde karı koca

Afiyet olsun canımm valla bu kış geçmeden bende burnumun ucunu dışarı çıkarmam biliyorum hata yaptığımı ama zorla sporda olmuyor iistemek lazım

tebrikler canım başlarda 2-3 gün benim de başım ağrıdı ve geçti sanırım insülin direnci ile ilgili...

şehriye ve pirinçsiz evde yapılan tüm çorbalar içiliyor bulgur zayıflama döneminde 3-4 kaşık fazlası bende şişlik yaptı.

canım ben kuruyemişçiden alıyorum...

bende aranıza katılayım mı?.
katılll tabiii

burcın fevkaledenınde fevkındesın bugun canım

yaa tartıdan nasıl uzak durabiliyorsun ben her sabah ve akşam açlık ve tokluk kiloma bakmadan edemiyorum:)gerçi daha üç hadta olduğu için hep eksi görüyorum inaılmaz motive oluyorum
hahaha şeker ölçümü gibi :)
ben de her sabah iççamaşırlarıyla tartılıyorum,tabi Wc den sonraaaa

bende bende anneannem bulgaristan dedem silistre eşim de selanik göçmeni

vayy hemşo

bak burçinden feyz al çık hadi soğuktan ölmez insan

ne mutlu sana

evet o haberi bende gördüm,tarhana mis gib mis hayatta vazgeçemem

burcın fevkaledenınde fevkındesın bugun canım
Saol canimcim sayenizde...Hep birlikte fevkaledeyiz...

canım mesela bizim tarhana yogurt süt ve dövmeve tuz dan yapılır un yok.

unlu da var annem yapmıs ama daha çok sey var içinde un az

kurs veriyorum 14 yaslı teyzeye okuma yazma kursu müthis yoruluyorum . su an gözlerim kanlanmıs ya lenste var galiba ondan. 1.40 dk hiç oturmadan o sıradan o sıraya gidiyorum ya

Son düzenleme:
okul dışında yarım saat yürüdüm...
yarınkı lıstede ılk 3tesın kesın

Yemekten 1-2 saat evvel midem kazındı halsizleştim,bir küçük kutu süt içtim.

1 tatlı çatalının ucuyla yalancı ekmek kadayıfı
1 küçük parça tavuk pirzola
1 tabak susuz taze fasulye
1 küçük kase yoğurtlu kereviz
Biraz badem ( sabah yememiştim)

Kızlar hala bir halsizlik sözkonusu bende..tatlı birşey istiyor canım ama acaba büfede süt ısıttırıp içine tarçın ekeleyip içsem geçirir mi ?

arkadaslar TUZ konusunada dıkkat edın.fazla tuz tuketımı vucutta su tutumuna sebep oluyo hepımızın bıldıgı gıbı.ben salatalarıma hıc yemeklerıme cok az koyuyorum

sen bir yolunu bulursun

maşallahçok iyi gidiyorsun,yılbaşında kaçamak da yapamıycan sen bencebukadar emege yazık etmezsın dımı

küçük ilcede yasamanın avantajı da bu,hiçbirsey gormuyoz,kokusu da gelmıyor burda:)
ama ile gittiğimdegercekten pastanelerın fırınların önunden gecerken oluyorum

kutlarız tabii:129:

içimde canavar var öğlen yemedim ekmek
efferim sütoğlan

iyi ya işte,yemek gelmez aklına:)

sabah tartıda gordugun rakamı dusunnn,sakın haaa tatlı yemeeeee

arkadaslar TUZ konusunada dıkkat edın.fazla tuz tuketımı vucutta su tutumuna sebep oluyo hepımızın bıldıgı gıbı.ben salatalarıma hıc yemeklerıme cok az koyuyorum

bende az kullanıyorum..hatta bazı şeyleri tuzsuz yiyorum..alıştım galiba tuzlu yediğimde içim yanıyor gibi oluyor..

aranızda prolaktin hormonu yüksekliği yaşayan oldu mu ? (pko lularda olur genelde)

regl olunca bıraktığım ilaca tekrar başladım bu sabah,sanırım o fena etti beni..
ara verip başlayınca yan etkisi oluyor bana çünkü,suçlu o olmalı ...
off akşamı nasıl edicem içim fena ya,bulantım var sanki...

yokyok loxim yemicem tatlı filan..
ben de tuzu az koyuyorum yemeklere,eşim burun kıvırıyor ama ben devam ediyorum az koymaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…