Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

duymustum bunu ama bir hafta olmadı ki bana ne zamandır yiyorum. olmazsa deniyim hergün mü yemeliyiz yerim valla muzu çok severim

Bende aranıza katılayım mı?.
durdugun kabahat

supersın loxıcık

5-6 kg.olmasa da 3 kg.rahat olur da bünye meselesi yine de...
Ama canım geç kalmışsın diyet olayına bu son 1 ayda senin gelinlik provan vs.olur di mi,üstüne göre dikilecek nasıl olacak bu iş ?

diyet yapayım derken iyice şişiyorum yaa...bugün daha hiç bişi yemedim acaba başlasam mı bugün..gerçi kahvaltı için bayağı geç kaldım ama..

selam kıslar bugüne kadar her gün burdayım ama kendime güvenip bildirim yapamadımilk bildirimim

sabah kahvaltım

yarım simit
biraz peynir
15 tane zeytin
1 domates+1 sivri biber
küçük kase yoğurt
1 muz,
1 çb ceviz
2 omega kapsul
10 tane iri kuru üzüm

benim tam 1 ay snra düğünüm var.ve 5-6 kilo versem çok iyi olacak...Bu diyetle mümkün mü?

aramıza hoşgeldin arkadaşım:)

bu diyetle herşey mümkün.Aslında bu bir diyet değillll sadece çizgileri varyasaklı olanları yeme yürüyüş ve spor yapan kızlardan ilham al bir bakmışsın kilolar gitmişmadem gelin olacaksın haftada bir gün kese yaptır derim.hem ölü derin gider cildin bebek gibi olur hem kan dolaşımın hızlanır hem de diyetine katkısı olur

Bende aranıza katılayım mı?.
Hoşgeldinn
sağol canımcım ATATÜRK yaptıklarıyla herkesi duygulandırmalı ama maalesef şimdi gündemde olan fransanın kabul ettiği yasa var peki biz bizim dedelerimiz ninelerimiz oradan boeing uçaklarıyla mı geldi başlarına neler gelmiş yolculuk sırasında bulgarların sırpların mezalimi az mı? Sosyal bilgiler öğretmeniyim hem orada belgelrini okudum hemde ailemden dinlediklerimden biliyorum anadolu topraklarında yaşayıp acı çekmemiş bir tane halk yok türü kürdü ermenisi hepsi aynı kazanda kaynadı.. Başka elbiseler dikmeye gerek yok..
gel bize katıl bize
zayıflamak şart bizde
şarkı söyleriz loy loyy
kiloları verdikcee

bu şarkına bayıldım canımcımm

diyet yapayım derken iyice şişiyorum yaa...bugün daha hiç bişi yemedim acaba başlasam mı bugün..gerçi kahvaltı için bayağı geç kaldım ama..

kahvaltı yapmadıysan bizim klasik kahvaltımızdan yaparak başlarsın.
akşam da 8 olmadan yemek işini bitirirsin.
menülerimizi incele yardımcı olur sana...

bende görmek istiyorum o rüyadannnntebriklerr

loxi işe kaçta gidiyorsun ya ben 6.45 de kalkıyorum şöle bi oyuncak toparlıyorum ev topla kahvaltı vs saat 8 de bakıcım gelyior çıkıyorum 8.30 gibi okuldayım
ben biraz torpilliyim canım

günaydınn arkadaşlarımmm

henüz kahvaltımı yapmadım. ama yarım litre su içtimmm. aferin banaaa
büyük başarı benim için , kışın hiç su içesim gelmiyorr yaaa
ben de tebrik koyuyorum sana o zaman

canan hoca da en basta hareket dıyor.
sen cok yemıyorsun kı,niye kilo alasın,yumurta ve peynır mı kılo aldıracak?

boşver aldırma sen onlara.

hosgeldın.sporla alınan sonuclar daha guzel oluyor,çok iyi yapıyorsun

ne azimli insanlar var su dunyada

yine gaza geldimmm,akşam da leslie yapayımm

gunaydın kızlarr

kahvaltım

1yumurtadan bol yesıllıklı
,zeytınlı peynırlı cevızlı
lımonlu soganlı salata 3badem
ıhlamur cayı
afiyet olsun ölçülü karataycı

kız sevdiğin şeyi yapma,senden yersin sonra

ben kabuklu fıstıgı m..os marketten almıstım,koca bır file içinde 2 ay oldu alalı,daha yeni yemeye basladım.
kuruyemıscılerde de vardır heralde

merhaba nerede oturuyorsun?ben anadolu yakasında bugün yüzmeye gıdecegım 1.5 saat telef olacagım ama genede o kadar enerjı harcayamam...ayrıntı versene

kahvaltımı yazıyorum

3 kayısı
1 avuç içi peynır
1 dılım kaşar
4 zeytın
3 ceviz
2 yumurta
1 portakal
az sütlü nescafe

kolaylıklar olsun....[/QUOTE]sen bir çözüm bulursun canım.
fast food falan yeme.

ben de kahveye gidecegım saat 15:00 DE ARKADASA.inş. bişey yapmamıstır.:44:

Şehriye yasak. Mercimek çorbası serbest

[/QUOTE]sen bir çözüm bulursun canım.
fast food falan yeme.

ben de kahveye gidecegım saat 15:00 DE ARKADASA.inş. bişey yapmamıstır.:44:[/QUOTE]

yapmışsa yandın kahvenın yanında gıdıyor.....
ah ah...kahve dünyasına gitmektn korkuyorum latte içerim diye?

içli köfte fikri nasıl?
azda tantuni yerim?

kız sevdiğin şeyi yapma,senden yersin sonra

ben kabuklu fıstıgı m..os marketten almıstım,koca bır file içinde 2 ay oldu alalı,daha yeni yemeye basladım.
kuruyemıscılerde de vardır heralde

mecbur yapacağım loxiii ama bozmadan göndereceğim için istesem de yiyemem

kabuklu fıstık bende aldım ama kuruyemişçi dediki bunlar kavrulmuş çiğ değil çiğ olanını yiyemezsin acı olur dedi, kabuğu soyulmazmış siz ne yapıyorsunuz diye sorayım dedim canım...

bulgurlu yayla corbası tarhana mantar corbası sebze corbası sımdılık aklıma gelenler bunlar

Arkadaşlar ben de bunu bir türlü anlayamıyorum.Tarhana undan yapılıyor ama serbest niye diğer çorbalar yasak.Önce buradakilerin yanlış anlaması sanmıştım ama kitapta kendi gözlerimle okudum tarhana serbest diyor.Ama ben nedenini çözemedim.Bilen varsa lütfen bizi aydınlatır mı?

Merhaba karatay çıtırları..
Cumaya az kaldı..durumlar nasıl acaba..ben çok merak ediyorum...4.haftam bitiyo diyette ve son 2 haftadır hiç tartılmadım..yarın sabaha sakladım kendimi
Hemen sabah menümü bildireyim..bu arada 4.hafta bildirimim oldu hala listede yokum..ilgililere duyurulur
Ilk kalktığımda 4 gün kurusu yedim üzerine 2 bardak su içtim..(wc olayı için..ama faydası oluyor)

sonra kahvaltıda:

2 yemek kaşığı soğanlı biberli yumurtalı omlet
beyaz peynir
6 zeytin
2 domates
şekersiz çay
bir de yarım dilim kepekli ekmek yedim o da omlete bandırdım yoksa aklımda kalcaktı..bende aklımda kalcağına midemde kalsın dedim:26:

şimdiye kadarda 1 litre+2 bardak su içtim

KAHVALTIM
biberli omlet
10 zeytin
bir fincan ceviz
bir mandalin
(Bugün izinliyim geç kalktım iki öğünle günü kapatırım inşallah.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…