Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

KADIN İSTERSEE büyük temizligi yarıda bırakıp yuruyuse bıle gider.vallahi bravoooo

canım sen ilk zamanlar akşama kadar idare ediyor beni kahvaltı hiç acıkmıyorum dıyordun,demekki azalttın yedıklerını

durdugun kabahat

supersın loxıcık

insülin direncini kırmak için ekmek simit türü seyler birden bırakılmalı.

hep mercimekte olmuyorki o gün çorba yapayım dedim aklıma bişey gelmedi karataya uygun bide tarhana var
bugdaylı yogurt corbası da var

sen bir çözüm bulursun canım.
fast food falan yeme.

ben de kahveye gidecegım saat 15:00 DE ARKADASA.inş. bişey yapmamıstır.:44:[/QUOTE]

yapmışsa yandın kahvenın yanında gıdıyor.....
ah ah...kahve dünyasına gitmektn korkuyorum latte içerim diye?

içli köfte fikri nasıl?
azda tantuni yerim?[/QUOTE]yapmıssa da yemıycem ama cok ayıp olcak. 3 . gidisim bu arkadasa digerlerinde de hiç yememiştim

nasıl kavrulmus yaa,kapkalın kabuk var ustunde ,içi hiç açık degıl,içindeki fıstık nasıl kavrulcakkı,evde kavrulmus da var,tatları aynı degıl onların.kabuklu ye sen

Görürsün görürsün torpilli bayan

siz gençler çalısın bakalımm

sanırım içine diğer konan şeyler sağlıklı diye serbest domates sarımsak bir sürü şeyle yapılıyor tarhana ya :44:

Son düzenleme:
sen bir çözüm bulursun canım.
fast food falan yeme.

ben de kahveye gidecegım saat 15:00 DE ARKADASA.inş. bişey yapmamıstır.:44:[/QUOTE]

içli köfte fikri nasıl?
azda tantuni yerim?[/QUOTE]
içli köfte dışarıda yediğinde genelde yağda kızartılmış oluyor haşlama olacak diye belirtirsen gayet iyi bir seçim..
canlarım herkese tatlı tatlı diyetler :)
saol canımcım sana daaa
KAHVALTIM
biberli omlet
10 zeytin
bir fincan ceviz
bir mandalin
(Bugün izinliyim geç kalktım iki öğünle günü kapatırım inşallah.)

afiyett olsunn 2 öğünde kaparsın bu menüyle acıkırsan az bekle akşam yemeğini 6 gibi ye sonra tarçınlı süt içersin bişicik olmaz

içli köfte fikri nasıl?
azda tantuni yerim?[/QUOTE]yapmıssa da yemıycem ama cok ayıp olcak. 3 . gidisim bu arkadasa digerlerinde de hiç yememiştim

nasıl kavrulmus yaa,kapkalın kabuk var ustunde ,içi hiç açık degıl,içindeki fıstık nasıl kavrulcakkı,evde kavrulmus da var,tatları aynı degıl onların.kabuklu ye sen

siz gençler çalısın bakalımm[/QUOTE]

ekmek hiç yemezsem içim boşalıyor sanki çok fena oluyorum:18::18::18:az yiyorum ama

kitapta anlatılmıs zaten,tarhana daki un mıktarı az oldugu ıcın serbest.ama bugdaydan yapılan tarhanayı tavsıye edıyor yıne de.

ben yogurt corbasına da 1 kasık un koyuyorum,zaten 1 kaseye ne kadar dusuyordur ki

bulgurlu yayla corbası tarhana mantar corbası sebze corbası sımdılık aklıma gelenler bunlar

ben şehriye çorbası yiyorum valla hergün en az 100 gr da gidiyordikkat edelim tabi ama çok katı kurallar bir kaç aydan sonra zarar verebilir diye düşünüyorum...

ekmek hiç yemezsem içim boşalıyor sanki çok fena oluyorum:18::18::18:az yiyorum ama
bu kadar yıyecekle için mi boşalıyor,doymuyormusun yani?
yumurta yememıssın muz yerıne 2 yumurta yıyebılırsın.

cok ıstıyorsan ye tabii ekmegı ama kilo veremezsen karatayı suçlama

canım liste için saphiraya özel msg atacaksın,burada görünmeyebiliyor,sayfalar hızlı ılerlıyor cunku.

kahvaltın cok guzelmıs

spor yapıyormusun?bu aralar ona taktık biz

yaa tartıdan nasıl uzak durabiliyorsun ben her sabah ve akşam açlık ve tokluk kiloma bakmadan edemiyorum:)gerçi daha üç hadta olduğu için hep eksi görüyorum inaılmaz motive oluyorum

sizlere çok mahçubum yapmama gereken herşeyi yapdım şekerılı tuzlu ne varsa bırer ıkışer gitti ne yaparım nasıl telafı ederim on u bılmlyorum bu misafir işi olmadı
arkadaşlar gerken şeyleri söylemişler birde ben üzmeyeyim canım seni bir daha olmasın kendi evinde kaytarmak daha kolay ye diye ısrar eden olmuyor neyse yeni bir gün hemen pes edip diyeti bırakmak yok

tebrikler azmine hayranım
günaydınn sevgili arkadaşlarımmm hepimize tartıdan önceki son gün de kaçamaksızzz bol sporlu bir 24 saat diliyorum...

bende ilk hafta hem regl hem diyet çıldırmak üzereydim.baş ağrısından sonra bünye alışıyor
Ennn büyük Fenerrr
Bizimkiler baba tarafı giritten makedonyaya anne ise selanik
Rumelili hemşerisini bulunca çok seviniyor ya huu
bende bende anneannem bulgaristan dedem silistre eşim de selanik göçmeni

kızlar faranjit oldum ama burası bana hastalığımı bile unutturuyor diyetim dışında hiç birşey umurumda olmuyor

öğle yemeğim

süzme mercimek
etli kurufasulye
salata
yoğurt
şu ana kadar 1 lt su içtim.bugün bol bol ıhlamur ve su içicemıhalamurun içine ofisteki tüm meyvelerin kabuklarını da attım kabuktan bir şey olmaz di mi:):)nelere takılıyorum yaa

canlarım herkese tatlı tatlı diyetler :)
sagol canım hep beraber
inşaallah ıstedıgın sonuçu görürsün tartıda
KAHVALTIM
biberli omlet
10 zeytin
bir fincan ceviz
bir mandalin
(Bugün izinliyim geç kalktım iki öğünle günü kapatırım inşallah.)

afıyet olsun

eşim izinli olunca geç kalktım
2 yumurtada biberli peynirli omlet
8-9 zeytin
biraz peynir
3günkurusu
1/2 nar
yeşil biber
omega 3 -2tane
bol çay bol su

hava çoookk soğuk eskişehir de
nasıl yürüyüş yapılır bilmiyorum.

huhu ben geldim....
Kizlar valla kendimi harika hisediyorum Mutluluk Hormonu Serotonin en yükseklerde seyrediyor su an.
1 saatte 6 km. yürüdüm yari yürüdüm yari kostum....Nasil terledim anlatamam...
Dusumuda aldim ohhhh degmeyin keyfime.
Sabah 1 bardak ilik süt icmistim. Simdi anca kahvaltimi yapicam...
Sonra görüsürüz. Spor yapamamaya bahene yok.

Canim buradada hava soguk. ben ilk ciktigimda hafiften kosuyorum, vücut isininca sonra yürüyüse cevirebilirsin.
Hemde kalinda giyinmiyorum. Bahane yok kaldir popoyu yaza surda ne kaldi hop hop

bu hafta gireceğiz kader arkadaşım sesimizi duyuracağız makus talihimizi kıracağız ben geçen hafta siteye girememiştim mesela ama ümidimi yitirmedim gireceğim o listeye

işte o kap kalın kabuklular da kavruluyormuş meğer ben de senin gibi düşünüyordum ama öyle değilmiş ama kötünün iyisi en azından tuzsuz ve diğeri gibi çok kavrulmuş değil dediğin gibi tadları bile farklı

içli köfteyi ben de soracaktım oluyor mu o anneme yaptırıp buzluğa atsam

simit yasak insülin direnci için ama dün sokakta gördüm acayip canım çekti yaa :26:

karataya başlayalı tatlı kaçamaklarım oldu epey ama un konusunda tek (pizza) kaçamağım var o konuda baya istikrarlı davrandım aferin bana, darısı şekerin başına...

merhabalar kızlar sabah menümü yazayım

1 bardak 7 otlu çay
1 çay bardağı ceviz
1 orta boy muz
10 zeytin
3 kk peynir
tere roka maydonoz

su 1 lt
spor yokk

beni kutlayın annemin yaptığı müthiş kekten bir lokma bile yemedim:))malum yarın cuma:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…