Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canim bu gün mutlaka spor yap yürüyüse cik onuda yapamiyorsan ac müzigi oyna. Arada hepimiz yapiyoruz zararin neresinden dönsen kar. Bu gün yeni bir gün...Ama tabiii bu seni genede dayaktan kurtaramadi bu kacamaklarin icin :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

Hadi canim sen bizim örnek aldiklarimizdansin kaldir popoyu yürüyüse...Bende birazdan cikiyorum. Ilik sütüm bitsin.:KK8::KK8::KK8::KK8:

Canim hosgeldin aramiza bu Bosuyu nasil yapiyorsun. Linki filan varsa atsana...:KK34::KK34:

Evet canim ya yürümek müthis birsey...Bende bu gün büyük ev temizligine basladim.
Sabah 7 den beri. Simdi ara verip yürüyüp gelicem. Yürüyüs bana kendimi daha dinc hissetiriyor.

Canim tarifler icin cok tesekkürler. Kayit altina alinmistir.:KK34::KK34:

Canim ayrica fabrikadan cikma bütün ürünler yasak. Mesle corba icine atilan et-tavuk sulari...Bütün hazir soslarda yasak...Havuc sadece cig tüketiliyor bezelyede yemiyoruz cünkü GSI si cokk yüksek.
KADIN İSTERSEE büyük temizligi yarıda bırakıp yuruyuse bıle gider.:KK9::KK9:vallahi bravoooo:KK9::KK9::KK9::KK9:

selam kızlar iki gündür giremedim yoğunluktan
tansiyonum düştü diye yedim ama çok değil.

bugnkü kahvaltım

1 sb süt
1 yum, 1 zeytin
1 avuç badem
2 kk peynir

loxi senin kahvaltılara göre fln çok az benim ya, ama yiyemiyorum daha fazla.
sonra da öğlen pasta börek yemeyince akşama tansiyonum düşüyo, okulda da sürekli ayaktayım
canım sen ilk zamanlar akşama kadar idare ediyor beni kahvaltı hiç acıkmıyorum dıyordun,demekki azalttın yedıklerını

durdugun kabahat:KK1::KK1:

:nazar::nazar:supersın loxıcık
:KK16::KK16::KK16::KK16:

selam kıslar bugüne kadar her gün burdayım ama kendime güvenip bildirim yapamadım:KK17::KK17::KK17::KK17:ilk bildirimim

sabah kahvaltım

yarım simit:KK17:
biraz peynir
15 tane zeytin
1 domates+1 sivri biber
küçük kase yoğurt
1 muz,
1 çb ceviz
2 omega kapsul
10 tane iri kuru üzüm
insülin direncini kırmak için ekmek simit türü seyler birden bırakılmalı.

hep mercimekte olmuyorki o gün çorba yapayım dedim aklıma bişey gelmedi karataya uygun bide tarhana var
bugdaylı yogurt corbası da var

sen bir çözüm bulursun canım.
fast food falan yeme.

ben de kahveye gidecegım saat 15:00 DE ARKADASA.inş. bişey yapmamıstır.:44:[/QUOTE]

yapmışsa yandın kahvenın yanında gıdıyor.....:KK3::KK3:
ah ah...kahve dünyasına gitmektn korkuyorum latte içerim diye?:KK53::KK53::KK53:

içli köfte fikri nasıl?
azda tantuni yerim?[/QUOTE]yapmıssa da yemıycem ama cok ayıp olcak. 3 . gidisim bu arkadasa digerlerinde de hiç yememiştim:KK19:

mecbur yapacağım loxiii ama bozmadan göndereceğim için istesem de yiyemem :KK1:

kabuklu fıstık bende aldım ama kuruyemişçi dediki bunlar kavrulmuş çiğ değil çiğ olanını yiyemezsin acı olur dedi, kabuğu soyulmazmış siz ne yapıyorsunuz diye sorayım dedim canım...
nasıl kavrulmus yaa,kapkalın kabuk var ustunde ,içi hiç açık degıl,içindeki fıstık nasıl kavrulcakkı,evde kavrulmus da var,tatları aynı degıl onların.kabuklu ye sen:KK56:

Görürsün görürsün torpilli bayan :KK1:

siz gençler çalısın bakalımm:KK9::KK9::KK9:

Arkadaşlar ben de bunu bir türlü anlayamıyorum.Tarhana undan yapılıyor ama serbest niye diğer çorbalar yasak.Önce buradakilerin yanlış anlaması sanmıştım ama kitapta kendi gözlerimle okudum tarhana serbest diyor.Ama ben nedenini çözemedim.Bilen varsa lütfen bizi aydınlatır mı?

sanırım içine diğer konan şeyler sağlıklı diye serbest domates sarımsak bir sürü şeyle yapılıyor tarhana ya :44:

Son düzenleme:
fast food falan yeme.

ben de kahveye gidecegım saat 15:00 DE ARKADASA.inş. bişey yapmamıstır.:44:[/QUOTE]

ah ah...kahve dünyasına gitmektn korkuyorum latte içerim diye?:KK53::KK53::KK53:

içli köfte fikri nasıl?
azda tantuni yerim?[/QUOTE]
içli köfte dışarıda yediğinde genelde yağda kızartılmış oluyor haşlama olacak diye belirtirsen gayet iyi bir seçim..
canlarım herkese tatlı tatlı diyetler :)
saol canımcım sana daaa :KK71:
KAHVALTIM
biberli omlet
10 zeytin
bir fincan ceviz
bir mandalin
(Bugün izinliyim geç kalktım iki öğünle günü kapatırım inşallah.)

afiyett olsunn 2 öğünde kaparsın bu menüyle acıkırsan az bekle akşam yemeğini 6 gibi ye sonra tarçınlı süt içersin bişicik olmaz :KK1:

KADIN İSTERSEE büyük temizligi yarıda bırakıp yuruyuse bıle gider.:KK9::KK9:vallahi bravoooo:KK9::KK9::KK9::KK9:

canım sen ilk zamanlar akşama kadar idare ediyor beni kahvaltı hiç acıkmıyorum dıyordun,demekki azalttın yedıklerını

:KK16::KK16::KK16::KK16:

bugdaylı yogurt corbası da var

fast food falan yeme.

ben de kahveye gidecegım saat 15:00 DE ARKADASA.inş. bişey yapmamıstır.:44:

içli köfte fikri nasıl?
azda tantuni yerim?[/QUOTE]yapmıssa da yemıycem ama cok ayıp olcak. 3 . gidisim bu arkadasa digerlerinde de hiç yememiştim:KK19:

nasıl kavrulmus yaa,kapkalın kabuk var ustunde ,içi hiç açık degıl,içindeki fıstık nasıl kavrulcakkı,evde kavrulmus da var,tatları aynı degıl onların.kabuklu ye sen:KK56:

siz gençler çalısın bakalımm:KK9::KK9::KK9:[/QUOTE]

ekmek hiç yemezsem içim boşalıyor sanki çok fena oluyorum:18::18::18:az yiyorum ama :KK17:

Arkadaşlar ben de bunu bir türlü anlayamıyorum.Tarhana undan yapılıyor ama serbest niye diğer çorbalar yasak.Önce buradakilerin yanlış anlaması sanmıştım ama kitapta kendi gözlerimle okudum tarhana serbest diyor.Ama ben nedenini çözemedim.Bilen varsa lütfen bizi aydınlatır mı?

kitapta anlatılmıs zaten,tarhana daki un mıktarı az oldugu ıcın serbest.ama bugdaydan yapılan tarhanayı tavsıye edıyor yıne de.

ben yogurt corbasına da 1 kasık un koyuyorum,zaten 1 kaseye ne kadar dusuyordur ki

ekmek hiç yemezsem içim boşalıyor sanki çok fena oluyorum:18::18::18:az yiyorum ama :KK17:
bu kadar yıyecekle için mi boşalıyor,doymuyormusun yani?:KK53:
yumurta yememıssın muz yerıne 2 yumurta yıyebılırsın.

cok ıstıyorsan ye tabii ekmegı ama kilo veremezsen karatayı suçlama:KK34:

Merhaba karatay çıtırları..
Cumaya az kaldı..durumlar nasıl acaba..ben çok merak ediyorum...4.haftam bitiyo diyette ve son 2 haftadır hiç tartılmadım..yarın sabaha sakladım kendimi:KK1::KK1:
Hemen sabah menümü bildireyim..bu arada 4.hafta bildirimim oldu hala listede yokum..ilgililere duyurulur:KK52::KK52::KK54::KK54:
Ilk kalktığımda 4 gün kurusu yedim üzerine 2 bardak su içtim..(wc olayı için..ama faydası oluyor:KK1::KK1:)

sonra kahvaltıda:

2 yemek kaşığı soğanlı biberli yumurtalı omlet
beyaz peynir
6 zeytin
2 domates
şekersiz çay
bir de yarım dilim kepekli ekmek yedim o da omlete bandırdım yoksa aklımda kalcaktı..bende aklımda kalcağına midemde kalsın dedim:KK1::KK1::26:

şimdiye kadarda 1 litre+2 bardak su içtim:21::21:
canım liste için saphiraya özel msg atacaksın,burada görünmeyebiliyor,sayfalar hızlı ılerlıyor cunku.

kahvaltın cok guzelmıs:KK56::KK56:

spor yapıyormusun?bu aralar ona taktık biz:KK1::KK1:

Cumaya az kaldı..durumlar nasıl acaba..ben çok merak ediyorum...4.haftam bitiyo diyette ve son 2 haftadır hiç tartılmadım..yarın sabaha sakladım kendimi:KK1::KK1:
Hemen sabah menümü bildireyim..bu arada 4.hafta bildirimim oldu hala listede yokum..ilgililere duyurulur:KK52::KK52::KK54::KK54:
Ilk kalktığımda 4 gün kurusu yedim üzerine 2 bardak su içtim..(wc olayı için..ama faydası oluyor:KK1::KK1:)

sonra kahvaltıda:

beyaz peynir
6 zeytin
2 domates
şekersiz çay
bir de yarım dilim kepekli ekmek yedim o da omlete bandırdım yoksa aklımda kalcaktı..bende aklımda kalcağına midemde kalsın dedim:KK1::KK1::26:

yaa tartıdan nasıl uzak durabiliyorsun ben her sabah ve akşam açlık ve tokluk kiloma bakmadan edemiyorum:)gerçi daha üç hadta olduğu için hep eksi görüyorum inaılmaz motive oluyorum:KK70::KK70:

sizlere çok mahçubum :KK17: yapmama gereken herşeyi yapdım şekerılı tuzlu ne varsa bırer ıkışer gitti :KK25: ne yaparım nasıl telafı ederim on u bılmlyorum bu misafir işi olmadı :KK20:
arkadaşlar gerken şeyleri söylemişler birde ben üzmeyeyim canım seni bir daha olmasın kendi evinde kaytarmak daha kolay ye diye ısrar eden olmuyor neyse yeni bir gün hemen pes edip diyeti bırakmak yok
Günaydın şekerler,

Bugün çocuklar uyutmadı beni 6'dan beri ayaktayım:-(

Dün akşamki menümü yazamamıştım, buyrun:

Yeşil salata
Yoğurt
Rezene otu kavurması-çok kötüydü zar zor yedim, bir daha yiyeceğimi sanmıyorum:-(
Biberli lor kavurması-son günlerdeki favorim bayılıyorum:-)
1-2 ceviz

Sıvı:4lt su
Spor:30dk pilates

Akşama bir arkadaşım davet etmişti, ben de bana sadece çay ikram edersen gelirim dedim:KK52::KK52::KK52: Kazasız belasız atlattım:KK1:

tebrikler azmine hayranım
günaydınn sevgili arkadaşlarımmm hepimize tartıdan önceki son gün de kaçamaksızzz bol sporlu bir 24 saat diliyorum...

.............EVET inanılmaz bişi 20 günde kaybedebileceğim kiloyu 3 günde kaybettim 81,1 .....dim bu sabah 79,6 geldim.

OLEYYYYYYY :KK23: omegaya da dün başladım şimdiye kadar hiç hissetmediğim kadar TOK TOK TOK TOK hissediyorum.......:KK9::KK9::KK9:

yanlız baş ağrısı var sanırım vücut tepki veriyor.

pazartesi - çar. spor var..... BOSU diye bir spor yapıyorum tavsiye ediyor kızlar 45 dk 800 kalari yakıyorusn ..bi ter anlatamam şıp şıp.. harikaaa

HERKESİ ÖPTÜMMMMM:KK1:

bende ilk hafta hem regl hem diyet çıldırmak üzereydim.baş ağrısından sonra bünye alışıyor
Ennn büyük Fenerrr :KK1:
Bizimkiler baba tarafı giritten makedonyaya anne ise selanik :KK1:
Rumelili hemşerisini bulunca çok seviniyor ya huu :KK9:
bende bende anneannem bulgaristan dedem silistre eşim de selanik göçmeni:KK16::KK16:

kızlar faranjit oldum ama burası bana hastalığımı bile unutturuyor diyetim dışında hiç birşey umurumda olmuyor:KK70::KK70:

öğle yemeğim

süzme mercimek
etli kurufasulye
salata
yoğurt
şu ana kadar 1 lt su içtim.bugün bol bol ıhlamur ve su içicem:KK70:ıhalamurun içine ofisteki tüm meyvelerin kabuklarını da attım kabuktan bir şey olmaz di mi:):)nelere takılıyorum yaa:p

canlarım herkese tatlı tatlı diyetler :)
sagol canım hep beraber

sonra kahvaltıda:

beyaz peynir
6 zeytin
2 domates
şekersiz çay

inşaallah ıstedıgın sonuçu görürsün tartıda
KAHVALTIM
biberli omlet
10 zeytin
bir fincan ceviz
bir mandalin
(Bugün izinliyim geç kalktım iki öğünle günü kapatırım inşallah.)

afıyet olsun :KK56:

eşim izinli olunca geç kalktım
2 yumurtada biberli peynirli omlet
8-9 zeytin
biraz peynir
3günkurusu
1/2 nar
yeşil biber
omega 3 -2tane
bol çay bol su

hava çoookk soğuk eskişehir de
nasıl yürüyüş yapılır bilmiyorum.

huhu ben geldim....
Kizlar valla kendimi harika hisediyorum Mutluluk Hormonu Serotonin en yükseklerde seyrediyor su an.:KK52::KK52::KK52::KK52:
1 saatte 6 km. yürüdüm yari yürüdüm yari kostum....Nasil terledim anlatamam...:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Dusumuda aldim ohhhh degmeyin keyfime.:21::21::21:
Sabah 1 bardak ilik süt icmistim. Simdi anca kahvaltimi yapicam...:KK56::KK56:
Sonra görüsürüz. Spor yapamamaya bahene yok. :KK20::KK20:

eşim izinli olunca geç kalktım
2 yumurtada biberli peynirli omlet
8-9 zeytin
biraz peynir
3günkurusu
1/2 nar
yeşil biber
omega 3 -2tane
bol çay bol su

hava çoookk soğuk eskişehir de
nasıl yürüyüş yapılır bilmiyorum.
Canim buradada hava soguk. ben ilk ciktigimda hafiften kosuyorum, vücut isininca sonra yürüyüse cevirebilirsin.
Hemde kalinda giyinmiyorum. Bahane yok kaldir popoyu yaza surda ne kaldi hop hop :KK34:

bu hafta gireceğiz kader arkadaşım sesimizi duyuracağız makus talihimizi kıracağız ben geçen hafta siteye girememiştim mesela ama ümidimi yitirmedim gireceğim o listeye :KK1:

içli köfte fikri nasıl?
azda tantuni yerim?

işte o kap kalın kabuklular da kavruluyormuş meğer ben de senin gibi düşünüyordum ama öyle değilmiş ama kötünün iyisi en azından tuzsuz ve diğeri gibi çok kavrulmuş değil dediğin gibi tadları bile farklı

içli köfteyi ben de soracaktım oluyor mu o anneme yaptırıp buzluğa atsam :KK1:

simit yasak insülin direnci için ama dün sokakta gördüm acayip canım çekti yaa :26:

karataya başlayalı tatlı kaçamaklarım oldu epey ama un konusunda tek (pizza) kaçamağım var o konuda baya istikrarlı davrandım aferin bana, darısı şekerin başına...

merhabalar kızlar sabah menümü yazayım

1 bardak 7 otlu çay
1 çay bardağı ceviz
1 orta boy muz
10 zeytin
3 kk peynir
tere roka maydonoz

su 1 lt
spor yokk

beni kutlayın annemin yaptığı müthiş kekten bir lokma bile yemedim:))malum yarın cuma:))

X