Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çorba içebilirsin canım ama içinde şehriye, pirinç olmayacak
mercimek serbest
bulgur da yenebilir ama abartmadan

günaydınn sevgili arkadaşlarımmm hepimize tartıdan önceki son gün de kaçamaksızzz bol sporlu bir 24 saat diliyorum...
Günaydın canımmm inşallah dediğin gibi olur
tebrik ederim ceylinn
Ayy bende göçmenim sen nerelisin canım
1907.sayfadayız!!!!!!!!
Yaşaaa Fenerbahçeeeee

Sarııııııı

çorba içebilirsin canım ama içinde şehriye, pirinç olmayacak
mercimek serbest
bulgur da yenebilir ama abartmadan
ben arada şehriyeli çorba da pirinçli çorba da yiyorum,yenmese daha iyi tabi ama çorbalar onlarsız olmuyor genelde...

Günaydın canımmm inşallah dediğin gibi olur

tebrik ederim ceylinn

Ayy bende göçmenim sen nerelisin canım

Sarııııııı

Sarııı Lacivertt
Tşk.ederim cnm,hemşehrim benim
Annem Bulgaristan göçmeni,babamsa Makedonya.

Son düzenleme:

:) bence her trlü biberle ve domatesle çok güzel oluyor, bende Rumelili-Trakya olayı sadece İstanbul-Avrupa yakasında oturmak kadar var canım
Ben Anadolu çocuğuyum

Çok teşekkür ederim hepinize ilginize...sonuçlar çıktı birçok değer sapıtmıs bakalım halam doktor yorumlasın ona göre uzmanına gideceğim...

maşallah...ama ilerde bel ağrısı kolda ağrı boyunda ağrı olarak artıları gelebilir aman dikkat...beyefendi pek hafif değilmiş çünkü......

benımde gaza gelmeye cok ıhtıyacım var....bugun ı dısından ır arkadasım gelıyor....ve fast food canım ıkstıyor deyıp duruyor yanı burger kınge gıdılecek gıbı duruyor...kebap hıc sevmez...bende tantunıcıye yonlerdırmeye calısıyorum en azından ıclı köfte yerım ....dimi ama....of of bıldıırmden oncekı son gun olmazkı yaaaaaaaaaaaa......bugun dayanamayıp tartıldım zaten 97.2...ben tatlı cadı olmak ıstıyorum burnumu kıvırıp 84 kıloya ınmek ıstıyorum olurmu?söz sizede bırseyler yapacagım artık....

QUOTE=MadamSembol;22394272].............EVET inanılmaz bişi 20 günde kaybedebileceğim kiloyu 3 günde kaybettim 81,1 .....dim bu sabah 79,6 geldim.

OLEYYYYYYY omegaya da dün başladım şimdiye kadar hiç hissetmediğim kadar TOK TOK TOK TOK hissediyorum.......

yanlız baş ağrısı var sanırım vücut tepki veriyor.

pazartesi - çar. spor var..... BOSU diye bir spor yapıyorum tavsiye ediyor kızlar 45 dk 800 kalari yakıyorusn ..bi ter anlatamam şıp şıp.. harikaaa[

HERKESİ ÖPTÜMMMMM[/QUOTE]

merhaba nerede oturuyorsun?ben anadolu yakasında bugün yüzmeye gıdecegım 1.5 saat telef olacagım ama genede o kadar enerjı harcayamam...ayrıntı versene

kahvaltımı yazıyorum

3 kayısı
1 avuç içi peynır
1 dılım kaşar
4 zeytın
3 ceviz
2 yumurta
1 portakal
az sütlü nescafe

kolaylıklar olsun....

sizlere çok mahçubum yapmama gereken herşeyi yapdım şekerılı tuzlu ne varsa bırer ıkışer gitti ne yaparım nasıl telafı ederim on u bılmlyorum bu misafir işi olmadı
Canim bu gün mutlaka spor yap yürüyüse cik onuda yapamiyorsan ac müzigi oyna. Arada hepimiz yapiyoruz zararin neresinden dönsen kar. Bu gün yeni bir gün...Ama tabiii bu seni genede dayaktan kurtaramadi bu kacamaklarin icin

Hadi canim sen bizim örnek aldiklarimizdansin kaldir popoyu yürüyüse...Bende birazdan cikiyorum. Ilik sütüm bitsin.

Canim hosgeldin aramiza bu Bosuyu nasil yapiyorsun. Linki filan varsa atsana...

Evet canim ya yürümek müthis birsey...Bende bu gün büyük ev temizligine basladim.
Sabah 7 den beri. Simdi ara verip yürüyüp gelicem. Yürüyüs bana kendimi daha dinc hissetiriyor.

Canim tarifler icin cok tesekkürler. Kayit altina alinmistir.

Canim ayrica fabrikadan cikma bütün ürünler yasak. Mesle corba icine atilan et-tavuk sulari...Bütün hazir soslarda yasak...Havuc sadece cig tüketiliyor bezelyede yemiyoruz cünkü GSI si cokk yüksek.

Ennn büyük Fenerrr
Bizimkiler baba tarafı giritten makedonyaya anne ise selanik
Rumelili hemşerisini bulunca çok seviniyor ya huu

ben pazarda buluyorum amaalmıyorum çünkü kavrulmayınca kabugu soyulmuyookii:26::26: sanırım kızlar antep fıstığının kavrulmamısını yiyiler

Ennn büyük Fenerrr
Bizimkiler baba tarafı giritten makedonyaya anne ise selanik
Rumelili hemşerisini bulunca çok seviniyor ya huu
masallh kız güzellik oralrardan desene mustafa kemal ve eski yasananlar geliy aklıma duygulanıyorum

bıldigım bişey baylaşayım sızınle ben 9ay önce normal dogum yaptım bende kabız oldum ve bılırsınız dogumdan sora dogal ama daha sorunlu dikişler açsından ne kaysı hoşafı ne başka bışey bana kar edmedı ozaman tv bı doktor kabızlık hakında muz yeyın dedı ordakıler benım gıbı şaşırdı çunku kabızlık yapar dıye bılınıyor hata çoçuklar ishal olunca hemen muz yedırırız doktor şunu dedı evet kabızlık yapar ama hafta 1 yersenız 1hafta ustuste yersenızde ısal yapar bende her gun yedım 1 tane hakıkatende ıshal oldum kaysıdan daha etkılı oldu belkıde benım bunyem kaynaklı bısey bura da bırçok arkadaş muzdarıp hata ogun çevap vermek istedim olmadı sen konu açınça yazayımdedim adını hatılayamadım doktorun olsa bakardınız neten doktorum pragramına gelmişti ıstersenız bır deneyın

Bende aranıza katılayım mı?.

bende yeniyim ama....ne olursan ol gel.....herkese ıyıler......gecen gün hep birbirlerine cevap veriyorlar yazısına katılmıyorum...cevaplanacak yazılacak sey olursa yazıyor herkes ama bazı yazılarada cevap anlamsız oluyor.....ben hoşgeldın dıyorum başarıya beraber gıdelım oleyyyyyyyyyyy

45 dk yurudum.

ustune de kahvaltı:
2 rafadan yumurta
1 avuc beyaz peynır
5 zeytın
bıraz salata
1 cay brd. cevız+yerfıstıgı
2 kuru kayısı(kakaoya batırılmıs)
1 omega 3 (az kaldı tek tek kullanıyom)
çilekli çay

şimdide yesil çay

benim tam 1 ay snra düğünüm var.ve 5-6 kilo versem çok iyi olacak...Bu diyetle mümkün mü?

selam kızlar iki gündür giremedim yoğunluktan
tansiyonum düştü diye yedim ama çok değil.

bugnkü kahvaltım

1 sb süt
1 yum, 1 zeytin
1 avuç badem
2 kk peynir

loxi senin kahvaltılara göre fln çok az benim ya, ama yiyemiyorum daha fazla.
sonra da öğlen pasta börek yemeyince akşama tansiyonum düşüyo, okulda da sürekli ayaktayım

benim tam 1 ay snra düğünüm var.ve 5-6 kilo versem çok iyi olacak...Bu diyetle mümkün mü?

5-6 kg.olmasa da 3 kg.rahat olur da bünye meselesi yine de...
Ama canım geç kalmışsın diyet olayına bu son 1 ayda senin gelinlik provan vs.olur di mi,üstüne göre dikilecek nasıl olacak bu iş ?

Mattik evet yoktun geçmiş olsun..
Acaba menüne ekmek te eklesen,okulda da pasta börek yerine ceviz-badem-süt gibi şeyler yesen olmaz mı?

5-6 kg.olmasa da 3 kg.rahat olur da bünye meselesi yine de...
Ama canım geç kalmışsın diyet olayına bu son 1 ayda senin gelinlik provan vs.olur di mi,üstüne göre dikilecek nasıl olacak bu iş ?

gelinlik halloldu..tam üzerime göre ama arkası bağlamalı olduğu için sorun olmaz dediler.zaten düğünden 5 gün önce bi prova daha olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…