Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bıldigım bişey baylaşayım sızınle ben 9ay önce normal dogum yaptım bende kabız oldum ve bılırsınız dogumdan sora dogal ama daha sorunlu dikişler açsından ne kaysı hoşafı ne başka bışey bana kar edmedı ozaman tv bı doktor kabızlık hakında muz yeyın dedı ordakıler benım gıbı şaşırdı çunku kabızlık yapar dıye bılınıyor hata çoçuklar ishal olunca hemen muz yedırırız doktor şunu dedı evet kabızlık yapar ama hafta 1 yersenız 1hafta ustuste yersenızde ısal yapar bende her gun yedım 1 tane hakıkatende ıshal oldum kaysıdan daha etkılı oldu belkıde benım bunyem kaynaklı bısey bura da bırçok arkadaş muzdarıp hata ogun çevap vermek istedim olmadı sen konu açınça yazayımdedim adını hatılayamadım doktorun olsa bakardınız neten doktorum pragramına gelmişti ıstersenız bır deneyın
duymustum bunu ama bir hafta olmadı ki bana ne zamandır yiyorum. olmazsa deniyim hergün mü yemeliyiz yerim valla:KK39::KK39: muzu çok severim

Bende aranıza katılayım mı?.
durdugun kabahat:KK1::KK1:

45 dk yurudum.:KK8:

ustune de kahvaltı:
2 rafadan yumurta
1 avuc beyaz peynır
5 zeytın
bıraz salata
1 cay brd. cevız+yerfıstıgı
2 kuru kayısı(kakaoya batırılmıs)
1 omega 3 (az kaldı tek tek kullanıyom:KK1:)
çilekli çay

şimdide yesil çay:nazar:
:nazar::nazar:supersın loxıcık

5-6 kg.olmasa da 3 kg.rahat olur da bünye meselesi yine de...
Ama canım geç kalmışsın diyet olayına bu son 1 ayda senin gelinlik provan vs.olur di mi,üstüne göre dikilecek nasıl olacak bu iş ?

diyet yapayım derken iyice şişiyorum yaa...bugün daha hiç bişi yemedim acaba başlasam mı bugün..gerçi kahvaltı için bayağı geç kaldım ama..

selam kıslar bugüne kadar her gün burdayım ama kendime güvenip bildirim yapamadım:KK17::KK17::KK17::KK17:ilk bildirimim

sabah kahvaltım

yarım simit:KK17:
biraz peynir
15 tane zeytin
1 domates+1 sivri biber
küçük kase yoğurt
1 muz,
1 çb ceviz
2 omega kapsul
10 tane iri kuru üzüm

benim tam 1 ay snra düğünüm var.ve 5-6 kilo versem çok iyi olacak...Bu diyetle mümkün mü?

aramıza hoşgeldin arkadaşım:)

bu diyetle herşey mümkün.Aslında bu bir diyet değillll sadece çizgileri var:KK70:yasaklı olanları yeme yürüyüş ve spor yapan kızlardan ilham al bir bakmışsın kilolar gitmiş:KK70:madem gelin olacaksın haftada bir gün kese yaptır derim.hem ölü derin gider cildin bebek gibi olur hem kan dolaşımın hızlanır hem de diyetine katkısı olur:KK70:

Bende aranıza katılayım mı?.
Hoşgeldinn :KK71:
ben pazarda buluyorum amaalmıyorum çünkü kavrulmayınca kabugu soyulmuyookii:26::26: sanırım kızlar antep fıstığının kavrulmamısını yiyiler

masallh kız güzellik oralrardan desene:21::21::KK12::KK12: mustafa kemal ve eski yasananlar geliy aklıma duygulanıyorum :KK5::KK5::KK5:
sağol canımcım :KK9: ATATÜRK yaptıklarıyla herkesi duygulandırmalı ama maalesef şimdi gündemde olan fransanın kabul ettiği yasa var peki biz bizim dedelerimiz ninelerimiz oradan boeing uçaklarıyla mı geldi başlarına neler gelmiş yolculuk sırasında bulgarların sırpların mezalimi az mı? Sosyal bilgiler öğretmeniyim hem orada belgelrini okudum hemde ailemden dinlediklerimden biliyorum anadolu topraklarında yaşayıp acı çekmemiş bir tane halk yok türü kürdü ermenisi hepsi aynı kazanda kaynadı.. Başka elbiseler dikmeye gerek yok..
gel bize katıl bize :KK24::KK24:
zayıflamak şart bizde:KK24::KK24:
şarkı söyleriz loy loyy:KK24::KK24:
kiloları verdikcee:KK24::KK24:

:KK1::KK1:

bu şarkına bayıldım canımcımm :KK1:

diyet yapayım derken iyice şişiyorum yaa...bugün daha hiç bişi yemedim acaba başlasam mı bugün..gerçi kahvaltı için bayağı geç kaldım ama..

kahvaltı yapmadıysan bizim klasik kahvaltımızdan yaparak başlarsın.
akşam da 8 olmadan yemek işini bitirirsin.
menülerimizi incele yardımcı olur sana...

Günaydın kızlarrr

Akşam menümü ve kahvaltımı yazayım,geçmişe döneceğim :KK34:

Akşam :
1 tabak tarhana
1 tabak pırasa yemeği
2 ad.tost makinesinde közlenmiş biber
Birkaç dilim turp
(yemek bittiğinde 20:05'ti,1 haftadır eşimle yemek yiyorum artık.:KK1:)
Spor : 1 saat ütü:KK5:

Sabah:

1 yumurta
1 salatalık
9 küçük zeytin
Biraz kaşar peyniri
Kuzukulağı
1 portakal
(Birazdan hüpletmeye başlayacağım.:KK56:)

Veeee....
bu sabah tartım 62,10 gösterdi:KK53: inanamıyorum:KK53: rüya gibi !!!
bende görmek istiyorum o rüyadannnn:KK9::KK9::KK9::KK9:tebriklerr:KK9::KK9:

loxi işe kaçta gidiyorsun ya :KK53:ben 6.45 de kalkıyorum şöle bi oyuncak toparlıyorum ev topla kahvaltı vs saat 8 de bakıcım gelyior çıkıyorum 8.30 gibi okuldayım
ben biraz torpilliyim canım:KK34:

günaydınn arkadaşlarımmm

henüz kahvaltımı yapmadım. ama yarım litre su içtimmm. aferin banaaa:KK9::KK9:
büyük başarı benim için , kışın hiç su içesim gelmiyorr yaaa:KK50::KK50:
ben de tebrik koyuyorum sana o zaman:KK1:

Gitme arkadaşım senle ilgileniriz biz.

Hoşgeldinn kolay gelsin

Dün akşam:
1 kase mercimek çorbası
1 kase yoğurt
3 zeytin
1 portakal
1 dilim elma
10-12 kabak çekirdeği

Sabah:
1 rafadan yumurta
1 ceviz
3 zeytin
1/2 portakal
1/2 elma
Lor peyniri

Kızlar bu kadar meyve yemiyodum ama canım çok çekmişti.
Çevrem aksine daha çok kilo alıyosun diyor. Sen spor yapmıyosun bu diyet spor yapanlar için diyolar. Ne yapacağımı şaşırdım açıkcası. Moralim çok bozuk. Diyetimide bırakmak istemiyorum. Fikri olan var mı????
canan hoca da en basta hareket dıyor.
sen cok yemıyorsun kı,niye kilo alasın,yumurta ve peynır mı kılo aldıracak?

boşver aldırma sen onlara.

.............EVET inanılmaz bişi 20 günde kaybedebileceğim kiloyu 3 günde kaybettim 81,1 .....dim bu sabah 79,6 geldim.

OLEYYYYYYY :KK23: omegaya da dün başladım şimdiye kadar hiç hissetmediğim kadar TOK TOK TOK TOK hissediyorum.......:KK9::KK9::KK9:

yanlız baş ağrısı var sanırım vücut tepki veriyor.

pazartesi - çar. spor var..... BOSU diye bir spor yapıyorum tavsiye ediyor kızlar 45 dk 800 kalari yakıyorusn ..bi ter anlatamam şıp şıp.. harikaaa

HERKESİ ÖPTÜMMMMM:KK1:
hosgeldın.sporla alınan sonuclar daha guzel oluyor,çok iyi yapıyorsun:KK9:

herkese günaydınnn:)

dün akşam yemeğim

1 tabak tarhana çorbası
1 tabak enginar
salata
yoğurt

4 lt su:)

dün adımsayarımda 10.000'i gördüm ama akşam soğuğunda şifayı kaptım.evde leslie yaptım biraz ama bacaklarım çok sertleşti birden canım acıdı kendimi sokağa attım.totom dondu vallahi pes etmek yok:)

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz iyi ki geldiniz:)

hastayım ama çok mutluyum yürümek kafa yaptı bende biraz:KK70::KK70:arrrriiibaaaaa:KK70::KK70:

sabah kahvaltım
0,5 lt su
1 muz
yoğurt
badem
kayısı
keten tohumu
tarçın:)
ne azimli insanlar var su dunyada:KK9::KK9::KK9::KK9:

yine gaza geldimmm,akşam da leslie yapayımm:KK55::KK55::KK55:

gunaydın kızlarr

kahvaltım

1yumurtadan bol yesıllıklı
,zeytınlı peynırlı cevızlı
lımonlu soganlı salata 3badem
ıhlamur cayı
afiyet olsun ölçülü karataycı:KK1::KK1::KK1:

kahvaltım:
1 yumurtadan maydanozlu omlet
10 zeytin
2 ceviz
3 badem
1 tk keten tohumu
yarım çay kaşığı çörek otu
1 kapsül omega 3
1 bebe asprini
2 mandalina
1 bardak süt
2 bardak hayıt tohumu çayı
0.5 lt su

hava soğuk ama güneşli birazdan çıkıp bir saat açık havada tempolu yürüyüş ve kondisyon çalışırım,sonra duş alıp mutfağa gireceğim eşimin işyerindeki arkadaşları yarın kutlama yapacaklarmış herkes bir şey yapıp getirecekmiş ben de ıspanaklı haşhaşlı pasta yapsammış ama ben onu çokk severim bu bana yapılır mı yaaaa :KK43:((
- hala regl olamadım hayatımda ilk kez bu kadar gecikti delirmek üzereyim, gr veremiyorum ve bir ay dolunca diyeti hafifletirim diyordum en azından günde dilim ekmek yerim falan ama hiç hayal ettiğim gibi olmadı ben bu ay en az kilo vermeyi umuyordum yaaaaa ağlayacağım galiba :KK43:((

-kızlar bir soru da soracağım size ben yer fıstığının çiğ olanını bulamıyorum kabuklu alıyorum tuzsuz ama kavrulmuş oluyormuş onlar siz nerden buluyorsunuz çiğ yer fıstığı?
kız sevdiğin şeyi yapma,senden yersin sonra:KK57:

ben kabuklu fıstıgı m..os marketten almıstım,koca bır file içinde 2 ay oldu alalı,daha yeni yemeye basladım.
kuruyemıscılerde de vardır heralde

Çok teşekkür ederim hepinize ilginize...sonuçlar çıktı birçok değer sapıtmıs bakalım halam doktor yorumlasın ona göre uzmanına gideceğim...

maşallah...ama ilerde bel ağrısı kolda ağrı boyunda ağrı olarak artıları gelebilir aman dikkat...beyefendi pek hafif değilmiş çünkü......

benımde gaza gelmeye cok ıhtıyacım var....bugun ı dısından ır arkadasım gelıyor....ve fast food canım ıkstıyor deyıp duruyor yanı burger kınge gıdılecek gıbı duruyor...kebap hıc sevmez...bende tantunıcıye yonlerdırmeye calısıyorum en azından ıclı köfte yerım ....dimi ama....of of bıldıırmden oncekı son gun olmazkı yaaaaaaaaaaaa......bugun dayanamayıp tartıldım zaten 97.2...ben tatlı cadı olmak ıstıyorum burnumu kıvırıp 84 kıloya ınmek ıstıyorum olurmu?söz sizede bırseyler yapacagım artık....

QUOTE=MadamSembol;22394272].............EVET inanılmaz bişi 20 günde kaybedebileceğim kiloyu 3 günde kaybettim 81,1 .....dim bu sabah 79,6 geldim.

OLEYYYYYYY :KK23: omegaya da dün başladım şimdiye kadar hiç hissetmediğim kadar TOK TOK TOK TOK hissediyorum.......:KK9::KK9::KK9:

yanlız baş ağrısı var sanırım vücut tepki veriyor.

pazartesi - çar. spor var..... BOSU diye bir spor yapıyorum tavsiye ediyor kızlar 45 dk 800 kalari yakıyorusn ..bi ter anlatamam şıp şıp.. harikaaa[

HERKESİ ÖPTÜMMMMM:KK1:

merhaba nerede oturuyorsun?ben anadolu yakasında bugün yüzmeye gıdecegım 1.5 saat telef olacagım ama genede o kadar enerjı harcayamam...ayrıntı versene

kahvaltımı yazıyorum

3 kayısı
1 avuç içi peynır
1 dılım kaşar
4 zeytın
3 ceviz
2 yumurta
1 portakal
az sütlü nescafe

kolaylıklar olsun....[/QUOTE]sen bir çözüm bulursun canım.
fast food falan yeme.

ben de kahveye gidecegım saat 15:00 DE ARKADASA.inş. bişey yapmamıstır.:44:

KIZLAR ÇORBA İÇEBİLİYORMUYUZ YANİ YAYLA VEYA ŞEHRİYE ,MERCİMEK İÇEBİLİYORMUYUZ...

BULGUR YEME ŞANSIMIZ VARMI

YASAK OLANLAR .......:KK45: ŞEKERLİ,BÖREK , ÇÖREK, EKMEK, PATATES,PİRİNÇ PİLAVI,KIZARTMALAR, ŞEKERLİ İÇECEKLER.... doğrumum anladım:44:

Şehriye yasak. Mercimek çorbası serbest

[/QUOTE]sen bir çözüm bulursun canım.
fast food falan yeme.

ben de kahveye gidecegım saat 15:00 DE ARKADASA.inş. bişey yapmamıstır.:44:[/QUOTE]

yapmışsa yandın kahvenın yanında gıdıyor.....:KK3::KK3:
ah ah...kahve dünyasına gitmektn korkuyorum latte içerim diye?:KK53::KK53::KK53:

içli köfte fikri nasıl?
azda tantuni yerim?

kız sevdiğin şeyi yapma,senden yersin sonra:KK57:

ben kabuklu fıstıgı m..os marketten almıstım,koca bır file içinde 2 ay oldu alalı,daha yeni yemeye basladım.
kuruyemıscılerde de vardır heralde

mecbur yapacağım loxiii ama bozmadan göndereceğim için istesem de yiyemem :KK1:

kabuklu fıstık bende aldım ama kuruyemişçi dediki bunlar kavrulmuş çiğ değil çiğ olanını yiyemezsin acı olur dedi, kabuğu soyulmazmış siz ne yapıyorsunuz diye sorayım dedim canım...

bulgurlu yayla corbası tarhana mantar corbası sebze corbası sımdılık aklıma gelenler bunlar

Arkadaşlar ben de bunu bir türlü anlayamıyorum.Tarhana undan yapılıyor ama serbest niye diğer çorbalar yasak.Önce buradakilerin yanlış anlaması sanmıştım ama kitapta kendi gözlerimle okudum tarhana serbest diyor.Ama ben nedenini çözemedim.Bilen varsa lütfen bizi aydınlatır mı?

Merhaba karatay çıtırları..
Cumaya az kaldı..durumlar nasıl acaba..ben çok merak ediyorum...4.haftam bitiyo diyette ve son 2 haftadır hiç tartılmadım..yarın sabaha sakladım kendimi:KK1::KK1:
Hemen sabah menümü bildireyim..bu arada 4.hafta bildirimim oldu hala listede yokum..ilgililere duyurulur:KK52::KK52::KK54::KK54:
Ilk kalktığımda 4 gün kurusu yedim üzerine 2 bardak su içtim..(wc olayı için..ama faydası oluyor:KK1::KK1:)

sonra kahvaltıda:

2 yemek kaşığı soğanlı biberli yumurtalı omlet
beyaz peynir
6 zeytin
2 domates
şekersiz çay
bir de yarım dilim kepekli ekmek yedim o da omlete bandırdım yoksa aklımda kalcaktı..bende aklımda kalcağına midemde kalsın dedim:KK1::KK1::26:

şimdiye kadarda 1 litre+2 bardak su içtim:21::21:

KAHVALTIM
biberli omlet
10 zeytin
bir fincan ceviz
bir mandalin
(Bugün izinliyim geç kalktım iki öğünle günü kapatırım inşallah.)

X