Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

oturmaya dewam edeyim ben sana kolay gelsin şekerim
saol tatlımm arada evi topluyorum arada buraya bakıyorumm

Bak 15 gündür vücudunu terbiye ediyorsun pes etme nasılsa yıllarca yedik biraz daha dayan kilo vermeme gibi birşey mümkün olamaz yavaş olur, belki bir kiloda takılırsın ama böyle beslenmeye devam ettiğin sürece sağlıklı bir şekilde kilo verilir.. Senin adına çok sevindim hep aramızda ol ve menülerini paylaş belki yanlış birşey vardır ya da dediğim gibi birden vermeye başlayacaksındır annem gibi ama asla pes etme..

teşekkür ederim canımm[/QUOTE]

Sağolasın canım
Haklısın devam etmeliyim.Öğlen çıkıp keten tohumu aldım.Şimdiye kadar eksik yaptığım bir o vardı.Bir de yılbaşı önü işler yoğun olduğundan pek yürüyüş yapamıyorum.
Sanırım düzenli yürüyüşü eklersem daha iyi olacak.2012 bizim yılımız olsun inşallah :))

evet arada birşey yiyememek gıcık ediyor artık beni

sakın haaa harika kilo vermişsin sen ben nasıl hayalini kuruyorum yeniden 70 olsam diyeee bir bilsen...bir iki hafta sürer en fazla kilo durması sonra aynen devam

benim gibi yenilere kötü örnek olmak yasak[/QUOTE]ya evet ,86 kiloyken ben de hayal kuruyordum 71-72 olumuyum dıye,simdi de begenmıyorum.
begenmemek de değil de cabam karsılıksz kalıyor sankı ona canım sıkılıyor.

pekmez kaynatılmış meyve oldugu için çocuklara da faydasız denıyor,hatta kanseryaptıgı soylenıyor,bir arastır istersen

insülin direnci kırılıyor demekki,yaşasınnnnn

birşey yok burda kııı,1 sigara böreği sadeceonu da yakmıssındır yuruyusle,affettik gitti

dikkatimi çekti ,sen hep sebze agırlıklı beslenıyorsun.pek et,balık yemıyorsun galıba dimi?

Kizlar sabah menümü yazayim....
1.ögün
2 yumurta
Avuc ici beyaz peynir
1 dilim hindi jambon

Simdiye kadar 1,5 lt. su
spor: 35 dak. 4km yürüyüs
dukana devammı?

Canım ücreti ne kadar acaba?Bir bilgin var mı acaba?

Ücreti nasıl canım.Bir de telefon ettim kadın bi programdan bahsetti anlamadım.

Afiyet Olsunnn
yok canım bılmıyorumm.sitesine girip bakabılırsın,suan yılbası kampanyaları varmıs
loxiiii pes etmek yok biz seni örnek alıyoruz sakın unutma loxiii, sen olmazsan biz ne yaparız
yok canım yaa,pes etmem,edip de nereye gitcemm

gidecek yerim mi varrrrrrr
çalacak kapımmı varrr
karatay dan başkaaaa

hiçbişey anlamadım bu tariften.elmanın yedıgımız meyve kısmını koymuyormuyuz yani?
bende de fazla elma var,yapmak istiyorum aslında,

canım senin yaş kaç?benim35 ,yolun üçte biri diyelimm30u gectıgımız için mi bizde zor gidiyor boyle

bu iyi haber

artık yulaflı tarifler üretmeye başlarızzz

Tuz konmuyor sirkeye amasya elmasi cok simdi onlardan al ve 4e bolup biy kavanoza uzerine gecene kadar su koy aslinda biraz organik sirke olsa fermantasyon suresi kisaliyor ama yoksada dert etme kapagini kapat her hafta az bir havalansin gazi ciksin 2 ay sonra tulbent kapa agzina kapagi takma artik 6 ay kadar sonra hazir ama organik elma sirkeleri satiliyor o kadar beklemiyim diyorsan onladanda alabilirsin. Zaten gercek sirke hazir satilan sirkeyle alakasiz sari bir su altinda kucuk kucuk posa var.

arkadaslar destegınız sayesınde 30 dk da 2.5 km yumus bulunmaktayım tam kosubandının kapama tusuna bastıgımdada kızım uyandı:)))zamanlamam harıkaydı.dusumu aldım bıtkı cayımda yanımda sızde karsımdasınız daha ne olsun yaw.yuruyerek 1 adet sıgara böreenıde dıskalfıye etmısımdır oh ohhh:)))gamzeed kolay gelsın canım.ev temız olunca ınsan cok mutlu oluyo temızlık terapı gıbı bısey.ceylın ıstanbulun ne tarafındasın seker ben anadolu yakası burdada gunes var ama soguk tabı halıylen:)))

maşallahhep böyle ol zeynep fazz

ben de 25 dk yurudum dışarda

sagol ceylınımya komsuma 2 aydın un ve seker tuketmıyorum dıyorum kadın dıyokı eee ekmekle sıgara boregıdemı yemıycenonlar unsuzya kadın haklı

Canim ya ben söyledim ama dün sen demekki okuyamadin... Ben yilbasina kadar dukkanin atak evresini yapiyorum.
Yilbasi aksami bir sürü kacamaklar yapacagim icin 1 kilo fazladan gitse benim icin kardir. O yüzden yani canimcim.
Ama yediklerimi burada paylasmaya devam ediyorum. Sizden kopamam...yilbasindan sonra Karataya devam
Simdiden özledim zatiii

[/QUOTE]

Sağolasın canım
Haklısın devam etmeliyim.Öğlen çıkıp keten tohumu aldım.Şimdiye kadar eksik yaptığım bir o vardı.Bir de yılbaşı önü işler yoğun olduğundan pek yürüyüş yapamıyorum.
Sanırım düzenli yürüyüşü eklersem daha iyi olacak.2012 bizim yılımız olsun inşallah :))[/QUOTE]

2012 sıkı dursun valla biz geliyoruzzzz :))))
birde ben diyet yaparken şunu yedim, yürüyüş yapmadım ay şunu yemeyi unuttum gibi şeylere takılmıyorum
hep kilo vereceğim modundayım eski yediğim şeyleri düşünürsek
bunu yemesemde nasılsa kilo veririm yada bugün spor yapmadım ama
kocaman iki sandviç götürmedim o yüzden zayıflamaya devam
tarzında düşünüyorum bence kilo vermede psikoloji bayağı etkili aklında olsun
sakın veremiyorum falan diye düşünme eski yediklerini düşünürsen zaten
vücudun utanır verir valla

ohhh tebrikkk
sağol canım bıraktım şimdi foruma bakıyorum 1 saatte olacak gibi değilll
sonra devamkee
evlere temizliğe gelen kadınlarada güvenemiyorum ellerinin ucuyla iş yapıyorlar
birde bütün gün evdeyim ayıp olur alsam

loxıcım elınde pek agırmıs((

gamzeed canım ben buyuk temızlıklerde cam kapı fayans olayına gırdıgımde alıyorum.allahtan 24 yasınca kanlı canlı pratık bır arkadas:))))

içim gitti valla ofiste o kadar debelendim daha bin adım olmuşakşam eve giderken erken inip yürüyüş yapsam akşam yemeğim çok geç oluyor.en iyisi leslie + aerobik:)yaa bugün koşubandı araştırdım.sen ne tavsiye edersin?bir de alma kenarda beklio diyolar öyle olur mu acaba

canım düşüncelerine aynen katılıyorum.geçen gün düşündüm de3 haftayı geçti ben azıma bir lokma dahi ekmek koymadım
balık yerken birsürü ekmek yerdim.geçen de 1,5orta boy levrek yedim salatayla ölüyordum .okadar çok geldi ki.
midemiz mi küçülüyor,insülinin yaptığı bir şey mi bu
ekmek,makarna,pilav 3 haftadır bir lokma bile yemedim,illaki bir fark olacak
kendimi daha iyi hissediyorum

valla bende koşu bandı var.
Salonun baş köşesinde bekliyor.
Nasıl olsa varya bugün yaparım,yarın yaparım deyip öylece duruyor.
Ona para vereceğine spora yazıl.
Ben geçen hafta öyle yaptım.Mecburen gitme ihtiyacı hissediyorsun.gitmezsen arıyorlar neredesiniz? diye.
Ama tabi kişiye ,kararlılığına göre değişir.
Ben biraz tembelim galiba bu konuda

bu arada
öğle menüm

2.öğün : koca bir kase mantar çorbası (kremasız,sütle yapılmış)
1 mandalina

.

1. Öğün:
1 muz
1avuç içi peynir
1 bardak süt
Biraz maydanos

Ara 5-6 badem

2. Öğün:
1 tabak bamya yemeği
1 orta boy salata
3-4 kaşık kısır
1/2 kase yoğurt

sabah:2 yumurtadan kaşarlı omlet
5 zeytin
az peynir
1 bardak tarçınlı süt
ceviz-fındık
öğlen:sulu,az etli kuru fasulye
yoğurt
1 nescafe
minik 1 kek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…