Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gamzecım cok sagol seker ya. durtmesen hıc nıyetım yoktu kbandına cıkmaya şu yesıl cayım bıtsınde bı 30 dk yuruyem barı.

sagol ceylınımya komsuma 2 aydın un ve seker tuketmıyorum dıyorum kadın dıyokı eee ekmekle sıgara boregıdemı yemıycenonlar unsuzya kadın haklı

bek ne güzel birbirimizi dürttükk
bende bi yeşilçay içeyimm
sonra temizlikk ühüü

gamzecım cok sagol seker ya. Durtmesen hıc nıyetım yoktu kbandına cıkmaya şu yesıl cayım bıtsınde bı 30 dk yuruyem barı.

işte buuuuuuu

sagol ceylınımya komsuma 2 aydın un ve seker tuketmıyorum dıyorum kadın dıyokı eee ekmekle sıgara boregıdemı yemıycenonlar unsuzya kadın haklı

offff diyorummmmm

1 kase domates çorbası
1 tabak patlıcan oturtma ( yağlarını yemedim)
1 tabak nohut

Yemekler biraz fazla gibi oldu ama en azından 2 saat sonra filan badem yeme ihtiyacı duymam inş.
evet canım aradakı kuruyemıslerı bugun yeme aksamıda cok hafıf gecır cumaya bısey kalmadı sunun surasında aksam corba ve yogurt yeter bence

guzel seyler yemıssın canım lahana corbasını nasıl yapıyon

sen gel otur masa başında ben temizlik yapayım

evin halini görseydin böyle demezdin emin ol evde 3 tane muhabbet kuşu var sürekli dışardalar haliyle her tarafa pisliyorlar dolapların üstleri kitaplar ,raflar en küçük temizlikle bile silinmek zorunda birde mutfağı iyi dağıtmışım sorma gitsin 2 gündür evdede değildim off ki off

Kizlar sabah menümü yazayim....
1.ögün
2 yumurta
Avuc ici beyaz peynir
1 dilim hindi jambon

Simdiye kadar 1,5 lt. su
spor: 35 dak. 4km yürüyüs

sen gel otur masa başında ben temizlik yapayım

ay evet dışarda hava hafif soğuk ama güzel,tam temizlik havası bugün İstanbul'da

evet canım aradakı kuruyemıslerı bugun yeme aksamıda cok hafıf gecır cumaya bısey kalmadı sunun surasında aksam corba ve yogurt yeter bence
akşama tarhana ve pırasa olucak menüm canım

Son düzenleme:
arkadasım gıdıyor önerebilirim125 kg ıdı bir ayda 6 kg verdı ve 54 bedenden 48 e dustu karatay diyeti ve malum spor salonu ıle.haftada 6 gun gıdıp 1 er saat spor yapıyormus

Canım ücreti ne kadar acaba?Bir bilgin var mı acaba?

Ücreti nasıl canım.Bir de telefon ettim kadın bi programdan bahsetti anlamadım.

Kizlar sabah menümü yazayim....
1.ögün
2 yumurta
Avuc ici beyaz peynir
1 dilim hindi jambon

Simdiye kadar 1,5 lt. su

Afiyet Olsunnn

guzel seyler yemıssın canım lahana corbasını nasıl yapıyon

ben soğan ve lahanayı haşlayıp rondodan geçirdim..havuç kırmızı biber de konuyor normalde ama kırmızı biber yok havuç gi yüzünden yasak. Burnumu tıkar içerim gari

oturmaya dewam edeyim ben sana kolay gelsin şekerim

kizlar sabah menümü yazayim....
1.ögün
2 yumurta
avuc ici beyaz peynir
1 dilim hindi jambon

simdiye kadar 1,5 lt. Su
hindi jambon muu Zeytin nerede ceviz neredeeeeeee

loxiiii pes etmek yok biz seni örnek alıyoruz sakın unutma loxiii, sen olmazsan biz ne yaparız

KIZLAR SİRKE YAPMAK İSTİYORUM BU TARİFİ BULDUM AMA BU KADAR KOLAYMI GERÇEKTEN YAPAN VAR MI? YARDIM RİCA EDİYORUM YAPAN VARSA KOLAY BİR TARİF YADA ÖNERİSİ OLAN VARSA YAZSIN LÜTFEN :92:

Yediğimiz elmaların kabuklarını ve orta kısmında kalan çekirdeklerini saran bölümlerini iyice yıkanmış bir kavanoza koyup, üzerini örtecek kadar su ekleyip tuzunu koyarız. Üzerine tülbent örtüp loş ve sıcak bir yere (ben evimde şu an için kalorifer peteğinin kenarına koydum) yerleştirip, her gün tahta kaşıkla karıştırarak yaklaşık 1 ay bekletiriz. Tadı ve kokusunu kontrol edip sirkeleşmesinden emin olduğumuzda, temiz ve iki kat yapılmış bir tülbentten süzerek cam şişerele doldururuz. Rengi hazır satılan sirkelerden daha koyu olmalıdır

menümü bildireyim.
Sabah
2 yumurta
8 zeytin
bir fincan badem
peynir

öğle
kaşarlı sardalya ızgara (arkadaşlar ilk kez yedim süper bir şeydi.)
salata

(Moral bozukluğuyla vazgeçmek üzereydim ama Gamze'nin gazıyla devam etmeye karar verdim.
Bakalım şu regl dönemi geçsin.Belki vücut harekete geçer .)

desteğin için teşekkürler tatlım
bu arada kızlarımız da pek güzeller
karatayın güzeller

kızlar hocadan cevap gelmiş hemen paylaşıyorum :

soru:ben 26 yaşındayım, 6 yıllık evliyim. Evlenirken 57 kiloydum en son 84 ü görmüştüm. 3 yıl önce oruç tutamamaya başladım, baş ağrısı ve istifra oluyordu. Diabet merkezine gittim hipoglisemi ve insülin direnci teşhisi koydular. o zaman 75 kiloydum bir çok uzmana gittim hepsi doğal besleneceksin, Gİ si düşük olacak, hazır gıdalar, un, pirinç yasak, vs. dendi yani sizin söylediklerinizin aynısı, dr meyve şekeri konusunda da dikkatli olmamı söyledi ama yasaklamamıştı, ben 3 haftadır diyet programınızı uyguluyorum 3 kilo verdim, arada kaçamaklar olmasına rağmen.
benim sorunum 2 haftadır dişeti kanaması oluyor çok şiddetli, diş taşımı geçen ay temizletmiştim, arkadaşım C Vitamini eksikliğinden olabilir dedi, acaba az da olsa meyve yesem mi hocam, bir de bazen midem kazınıyo sarı ve beyaz leblebi ve yulaf yasak mı?

cevap:Geçmiş olsun. Domates ve yeşil bibir de meyvedir ve domateste en güçlü C-vit. vardır unutmayın. Meyve tabiiki yemelisiniz. Aşırı olmamak kaydıyla. En kış meyvası nardır. Hrgün 1/2 nar yiyebilirsiniz. Ancak daha uzun yol yürümeyi unutmayın.

Diş eti hastalığında da diş eti kanamaları olur unutmayın...Siz de c vit eksikliği olacağına inanmıyoruç Yeşil soğan, lahana, karnabahar, kereviz yemeyi ihmal etmeyin. Leblebi nişastadır yani şekerdir unutmayın. Yulaf yiyebilirsiniz. Beyaz peyniz mide ezilmesini en iyi şekilde önler.

Size sevdikler,nizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl diliyorum demiş...

yulaf yiyebiliyormuşuz ben buna sevindim haftada 2 kere falan yiyiyorum ben

öğlen yediklerim:
kereviz salatası
brokoli haşlama
mercimek köftesi 5 tane
yeşil mercimekli çorba yarım kase
40 dk yürüyüş tempolu
su:1 lt
2 fincan hayıt tohumu
1 fincan yeşil çay
1 fincan limonlu açık çay
1 tane daha omega3 kapsülü aldım
1 fincan da sütlü filtre kahve yapacağım şimdi, 1 gün kurusuyla içerim onu süper bir gün geçiyor

oturmaya dewam edeyim ben sana kolay gelsin şekerim [/QUOTE]
saol tatlımm arada evi topluyorum arada buraya bakıyorumm
Bak 15 gündür vücudunu terbiye ediyorsun pes etme nasılsa yıllarca yedik biraz daha dayan kilo vermeme gibi birşey mümkün olamaz yavaş olur, belki bir kiloda takılırsın ama böyle beslenmeye devam ettiğin sürece sağlıklı bir şekilde kilo verilir.. Senin adına çok sevindim hep aramızda ol ve menülerini paylaş belki yanlış birşey vardır ya da dediğim gibi birden vermeye başlayacaksındır annem gibi ama asla pes etme..
desteğin için teşekkürler tatlım
bu arada kızlarımız da pek güzeller
karatayın güzeller

teşekkür ederim canımm

kahvaltın çok az geldi bana
oohh afiyet olsun spora devam
mariah carey 8 ayda 32 kilo vermiş kıslar. sırrı da şeker ve unlu gıdalar tüketmemiş ve yeşil çay içmiş

o seksi avatar gitniş yerine ne gelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…