Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugunku tum menum

kahvaltım:
1 muz
1 kase ceviz
erikli tarçınlı çay

ara:1 ısırık oglumun poğaçasından(kabartma tuzu koymayı unutmusum da nasıl olmus diye baktım)idare ederdi
1 auc badem

ara: tarcınlı türk kahveli süt

akşam: 1 tbk kıymalı kapuska
1 köfte
2 kase yogurt
1 tbk yeşil salata

su: 2lt civarı

omega3 u unuttum bugun, şimdi alıcam.

ben de wc ile küsüm 3 gündür,hem de o kadar cok şey yememe rağmen,sanırım psikolojik
bol su ve yeşil çay içicem yatana kadar,umarım faydası olur

Arkadaşlar yaa ben ticker oluşturdum ama siteye nerden yükleniyor bulamadım

bana da balık tutmayı öğretin lütfen

1 gün yumurta yemesen özlüyorum yaanasıl bir bünyedir benimki

sabah olsa da yumurta yesemmm,evde yoktu bugun mecburi muz yedim

Arkadaşlar yaa ben ticker oluşturdum ama siteye nerden yükleniyor bulamadım

bana da balık tutmayı öğretin lütfen

hemen öğretiyorum acemi balıkçı

kontrol panelinden,profil duzenleye gırıyorsun,sayfanın ortalarında çizelge var,oraya yapıstırcaksın,yalnız püfürük noktası şu: http ile başlayıp png ile biten kısmı kopyalıyorsun.fazlalık olunca kabul etmıyor

oğleyy:))

burası toplu terapi gibi şahane

kızlar ben günde bazen 3 kere çıkıyorum büyük için sırf size söylüyorum kefir için ben mayasını buldum kendim yapıyorum
aslında bende yapıyorum ama genelde çocuklara veriyorum.ben sık tüketmiyorum..:44:
ıkızcım nacızane onerım 2gunkurusu 1kuruerıgı geceden bır bardak suya koy sabah ye suyunu ıc bende ıse yarıyo canım

ay canım benim pek fayda etmiyor desem....

Son düzenleme:
benim gibi yumurta süt tereyağı yemeyen ve çalışan arkadaşlar varsa benim kahvaltım menümü denesinler bence.buna başladıktan sonra metebolizmam hızlandı ve kabızlığım geçti.üstelik bana çikolatayı unutturdu:)tüm gün birşey yemeseniz bile acıktırmayacak kadar tok tutuyor.kaçamaklara gelince kendimi yediklerimin beni üst seviyede tatmin olduğuna öyle inandırdım ki annemin çikolata önerilerini gülerek reddediyorum:)ve çevrenizdekilere uyup sağlığınızdan ve kilonuzdan ödün vermeyin.55 kilodan 85 kiloya çevremdekilerin bu kadardan birşey olmaz demesi yüzünden çıktım çünküo küçük kaçamaklardan çok şey oluyor kızlar emin olun...

küçük bir kase yoğurt
tarçın
badem
ceviz
3-4 kayısı
küçük bir mevsim meyvesi(kivi ve elma şahane oluyor)
keten tohumu

2012 aynalarla barış getirsin hepimizeee:)

iyi akşamlarrr kızlarrr

laf aramızdaa ben de 3 gündür gidemiyodum tuvalete bugünn gittimm sonundaaaa

menümm

1. öğünn

1 yumurta
2 közlenmiş çarliston
peynir-zeytin
ceviz-kayısı
çay

2. öğün

1 kase çorba
pırasa
yoğurt
2 kuru kayısı

komşum bir tabak dolusu elmalı kurabiye getirdi
mutfaktalar ve öyle güzel gözüküyorlar ki
oğlumda yemiyor eşim gelince o yer bitirir inşallah

komşum bir tabak dolusu elmalı kurabiye getirdi
mutfaktalar ve öyle güzel gözüküyorlar ki
oğlumda yemiyor eşim gelince o yer bitirir inşallah

Eşine bir miktar ayır, geri kalanını dondurucuya kaldır canım...Sonra bir misafir filan geldiğinde ikram edersin olur biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…