Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Haftasonundan kaçamaksız kurtulduğun için çoookkkk tebrikler hem de regl döneminde

aramıza hosgeldın canım bırlıkten kuvvet dıgar burdan ayrılma yedıgını ıctıgını paylas yorum yap yorum al hersey burda daha keyıflı hosgeldın tekrar

Süpersin hakkaten, ofiste bile spor yapyorsun helal olsun

İnşallah bakalım gözlemecimm ..
Gösteririm gösteririm aksilik çıkmazsaa ..

Aaa tabi ben heyecanla yeni yılı falan unuttum..
Herkes için umarım çook güzel bir yıl olur.
Mutlu, sevdiklerinizle beraber ve çıtır bir yılın sizi karşılaması dileğiylee ..

Hoşgeldin canım
İşte Saphira sahalarda tekrardan

merhabalar

2.öğünüm,

1 kase yoğurt
2 kase yeşil mercimek çorbası(eskiden erişteli yapardım(
1 tabak kıymalı manrat yemeği bu arada manrat yiyebiliyormuyduk?(eşimin sorusu ben yiyorum da)

yemekten yaklaşık 20 dk sonra inanılmaz bir tatlı isteği bastırdı ne mi yaptım anlatayım sizler de yorum yapın

3 hurma,3 üzüm,3 kakaolu günkurusu,1 avuç antep fıstığı,biraz yer fıstığı 2 ceviz
evet tüm bunların hepsini yedim(şimdi bu kaçamak mı değil mi?

bende baslamak istiyorum diyete ama emziriyorum.acaba bir sorun olurmu yardim edermisiniz

merhaba ben de emziren anneyim 26 gündür yapıyorum bu diyeti herhangi bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar aksine sütüm daha bi arttı sanırım
tabi senin için önemli olan bebeğinin kaç aylık olduğu.ben bu diyette kızım 12 aylık olduğunda başladım çünkü artık tüm besinlerden alabiliyor.bir de ilk aylarda çok sık emzirdiğin için diyet zor olabilir özellikle de akşam 20:00 dan sonra yememe olayı...sorularına cevap verebilirim kolay gelsin

evet nasıl dayandım ben bile inanamadım..canım bişeyler istedikçe süt ısıtıp içtim..birazda bu hafta sonunu düşünerek kaçamaklarımı erteledim sanırım..

Herkes dört gözle bu haftasonunu bekliyor anlaşılan
Ben de eğer hedef kiloma ulaşmış olursam bir öğünü serbest geçirmeyi planlıyorum bu haftasonu..C.tesi akşam yada pazar sabah, bakalım...:18:

Şimdi benim hikayem şöyle...
Ben 12 Nisan'da 73 kg ile Dukan'a başladım. Mayıs sonunda 63,7 idim. Aslında bitmemişti henüz diyetim ama yurtdışına bir iş seyahati vardı, bir ayağı da Paris'ti seyahatin. Orada ne kadar pasta yediğimi bilmiyorum bile Geri döndüğümde kilo almamıştım(çok aktif bir seyahat olduğu için). Sonra koknsantrasyonum bozuldu ve ben kaçamaklara başladım, sonu da gelmedi zaten. Sonra tatiller girdi araya ramazan bayramı filan derken ipin ucu kaçtı ve 67'yi geçti kilom tekrardan. Bu arada ben Karatay Diyeti kitabını aldım ve okumaya başladım. Ama herkes gibi benim de kafamda kilo alır mıyım endişesi vardı tabii. Ben yine 5 gün atakla Dukan yapmaya başladım, bir taraftan da burayı okuyordum. Sonra sağlığımla daha fazla oynamayayım dedim ve Karataycı oldum. 12 eylülden beri Karatay'a uygun besleniyorum. 67 kg ile başladım. Kurban bayramı ve sonrasındaki dönemde-ki 61,8 olmuştum o arada- durmadan kaçamak yaptım, yaptıkça yaptım ve 63,7 oldum. 4 haftadır daha ok dikkat ediyorum hem yediklerime hem de sporuma...

Dukan'dan Karatay'a geçişte çok sıkıntı çekmedim, çünkü ben hiçbirşeyi light tüketmiyordum zaten. Sadece arada tatlandırıcı ile yoğurt filan yiyordum o zoe gelmişti ama alıştım, şimdi aklıma bile gelmiyor...Belirgin bir kilo artışı da yaşamadım buraya geçtiğim için. Aksine istediğim kadar ve istediğim öğünde sebze, salata vs yiyebildiğim için bağırsaklarım rahatladı. bugün protein miydim, protein+sebze miydim stresinden de kurtuldum. Evde ne varsa bana uygun onu yiyorum...yulaf kepeğini beceremedim ben kullanmayı hiç. Burada arada bir ekmek yiroyum kahvaltıda o da 1 dilimi geçmedi hiç şimdiye kadar, zaten alıştım...

İşte böyle, sormak istediğin başka birşey olursa cevaplarım seve seve...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…