Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2.öğünatates salatası(bol yeşillikli)
acı biberli domatesli sos
bugün hareket çok yaptığım için yedim..

darısı başıma........
inş. canım
ama patates yemıssın bu akşam,o yavaşlatmaz mı iyice bagırsakları,yağı yerinde ise ters etki de yapabilir ama:44:

güzel fikirmiş,öğlen menüsü de olur bundan

afiyet olsun canım.yumurtayı özellikle mi bire düşürdün?

benim deeeeeeeee
bol su ve yeşil çay diyorum o zaman

komşum bir tabak dolusu elmalı kurabiye getirdi
mutfaktalar ve öyle güzel gözüküyorlar ki
oğlumda yemiyor eşim gelince o yer bitirir inşallah
Allah yardımcın olsun.

gözünün önünden kaldır bence biraz önce

bezelye yiyebiliyor muyuz acep:44:

akşamkı menüm
fırında balık bol roka turp havuç
afiyet olsun ,çok güzel menü.
seni hep avatarındaki gibi hoppidi hoppidi spor yapan bir hatun olarak hayal ediyorummm

bu kadar dinlenmee yeter banaa
biraz da spor yapalımm değil mi amaa?
pilates devammı ,idealistcimm?

çarşabaya misafırım var tam dıyetımın başındayken :44:
herşeye bu kadar adapte olmuşken ne yapacam yaaaaaaaaaaaa
misafıri severım ama pişir pişir oturup seyretmek çok zor

o avatar 1 aydır hopluyo benim gıbı bırturlu erıyemedı

Nasıl bir menü hazırlaman gerekiyor canım? Kendinin de yiyebileceği şeyler de hazırlayabilirsin. Bol yeşillikli ızgara hellim salatası, zeytin piyazı, kuru patlıcan-biber-kabak kavurması(yoğurtlu), ıspanakla yapılmış labne peynirli haydari olabilir mesela. Tatlı olarak da truf tarifi vardı hurma ile hazırlanan, kuru kayısı ile yapanlar da olmuştu...Diğer ikramların arasına bunlardan da yaparsan sorun olmaz...

Bunların da olduğu bir menü düşünebilirsin. Hem beslenme düzenin bozulmaz hem misafirler de değişik şeyler yemiş olurlar. Herşey hamur işi olmak zorunda değil ki

Son düzenleme:
Iyi aksamlar Kizlarrr
Bu gün bomba gibiyim.
Yaptigim kacamaklardan sonra aklim basima geldi onlari eritme dersine düstüm.
Sabah klasik kartay kahvaltisi ardindan
2. ögün
1 tabak etli Kurufasulye
5-6 kasik kisir

Simdi sütlü türkkahvemi iciyorum

sivi: 2,5 litre
Spor: Leslie ile 2 mil(25dak.), 30dak. yürüyüs, 20 dak. Zumba

Başlamaya karar verirsen, burayı takip edip paylaşımlarda bulunmak değme diyetisyenlerden fazla motivasyon sağlıyor belirtmeden geçemeyeceğim
Canım benimcooook teşekkür ederim. İnşallah başlayacağım ama sanırım önce kitabı almam lazım çünkü bazı seyleri anlayamıyorum kk peynir ,4* omega 3 gibi ve yemeklerin bir pisme tarzı varmış sanırım. Peki sen anladığım kadarıyla güçlendirme falan uygulamadın .gerçi ekmek ve seker yok zaten yine o yüzden kilo almıyoruz sanırım
Tekrar teşekkürler kitap gelecek okuyacağım ve inşallah başlayacağım sana ve herkese bol - li günler diliyorum takipteyim canim

kızlar hanginiz söylemişti bulamadım ama Allah ondan razı olsun
yine bakım mesajı çıktı bana sık kullanılanları temizledim sorun çözüldü ayyy yaşasın kesintisiz karatay birlikteliği

akşam ıspanak yedim
iki çatal da annemin yaptığı mis gibi tereyağ kokulu kadayıf yedim
kızlar valla annem gidene kadar benim kaçamaklar bitmez kadının hayatı hamur işi, tatlı... bir de demez mi ye kızım ye! az ye bir şeycik olmaz.... püffff ya gitti canım diyet bir şey değil zar zor verdiğim 3 kiloyu geri alacam
biri annemi kovsun yaa kötü anne

haklısın canım ya bızım hatunlar alışmış pastaydı çörektı
bıraz degısık sağliklı seyler tatsınlar dedığını dıkkate alaçagım

Son düzenleme:
pilates devammı ,idealistcimm?

1 hafta ( regl haftam) aradan sonra devam canım
yumurta çok canım istemedi ondan 1 yedim canım normalde 2 yiyorummmm

aslında misafirliğe gitmekten daha kolay işin.
gözlemeye katılıyorum menüne azcık da kendi yiyebileceğin şeyler eklersinnn olur biterrr

deme anneye öylee bakimmm
şaka maka anneni durdurmalısınn zeynepcimmm

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,15 zeytın ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 kaysı kıvamında haslanmıs yumurta,bır bıber,1ıncır(ıcıne kakao koydum),maydanoz nane.
.....2. Öğün(ogle):Bır lahmacun,bır ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),bır bardak ayran................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: 1 saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Eklentiler

• $a110..jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 22
  • $a110%7E.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 20
Canan hoca omega3 ün çabuk bozulduğu için anti-oksidan ile alınmasını önermiş
siz anti oksidan olarak ne kullanıyorsunuz?
yardımcı olabilir misiniz?

arkadaşlar bişey soracağım. ceviz fındık fıstık bademi sadece kahvaltıda mı 1 fincan kadar yiyoruz. ben 3 ögünde de bunları 1 fincan kadar yiyorum. yoksa yanlış mı yapıyorum. ne dersiniz. unutmadan ben sadece kahvaltılarda bir dilim ekmek yiyorum.

menüm:

1. öğün:

2 yumurta+1 yumurta beyazı (kk haşlanmış)
2 kk (60 gr) beyaz peynir
10 ad. zeytin
1 çay bardağı (25 g) ceviz
3 ad. kuru kayısı
1 fincan kayısılı form çay

ara:1 ad. badem şekeri (kızım sokuşturdu ağzıma)

2. öğün:

1 tabak tavuklu türlü
1 kase yoğurt
yemeğin üstüne 4 ad. badem + ½ kk haşlanmış yumurta

su:sanırım 1.5 lt oldu yatana kadar 2 yapıcam

bugünkü menüm

Sabah:
1 yum, 1 sb süt
1 zeytin, 1,5 kk peynir,1 zeytin
2 ceviz

Öğle:
1 muz, 1 mandalina,
2 ceviz, yarım sb süt

Akşam:
1 kase tarhana çorbası
1 tabak kuru bamya
Yoğurt
Havuç salatası

spor: 5 km koşu bandında yürüyüş= 50 dk
40 dk tracy ile kol, bacak hareketleri mekik vs.

su:2 lt

bugün nihayet menün çok güzel afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…