Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

işte kızlar benım sorunum şimdi başladı gunduz hısetmedığım açlık bu saatlerde ortaya çıkıyor şimdi ben ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
merhabalar benim bugünkü menüm

sabah: 08.00

1 adet yumurta
Biraz peynir
8-10 zeytin
1 avuç ceviz

Akşam : 19.00

Balık ( küçük bir balıktı cinsini bilmiyorum hamsi gibi 10-12 tane )
Biraz salata
bi parçacık peynir

bugün tam 7 litre su içmişim :O zararlarına baktım bugün neredeyse su zehirlenmesi geçiriyomuşum ayıptır söylemesi en az 25 kerede idrara çıktım :$ Biraz abarrtım yani. Aralarda bir parçadan daha az çikolata yedim sadece

Spor olarak da önce leslie ile 3 mil yürüyüş sonra slim in 6 bi de karın egzersizi. Slim in 6 çok çok zor diye korkuttunuz beni ama ben o kadar da zorlanmadım ilk yaptım bugün

Bi de çok şişkinliğim var kilo vermiş gibi hissetmiyorum ama 3 aydır adet olmadım heralde ondandır di mi?

hepinize bol kaçamaksız günleer

bugün nihayet menün çok güzel afiyet olsun canım

saol canım, haftasonu tartıya göre eksildim desem
hafta içi yaptığım sporlar yeni etkiledi sanırım. böyle oluyo zaten sporu yaptığım günler tartıya yansımıyo.
ilk 3 e giricem bu hafta inş

napıyorsun şişkinliğin sebebi belli
canan hoca suyu 2-2.5 litre veriyor
zayıflayalım ama sağlığımızı kaybetmeyelim öyle değil mi

zeynepfaz
balböcü
yosun30
benimle birlikte listeye giren arkadaşlar
hayırlı uğurlu olr inşallah

güzel menü afiyet olsun

3 haftadır diyeti uyguluyorum özelden mesajda gönderdim.
listeye girebilecek miyim
bugün öğlen eklemiştim canım hoşgeldin

hanımlar bana diyorsunuz geçmişi okumuyor musun,gözden kaçıyor herhalde yazdıklarımız diye ama ne zamandır farkediyorum ki sizler de aynı durumdasınız :26:
Hoşgeldin canım
İşte Saphira sahalarda tekrardan
hoşbulduk tatlımm
evvvettt
Wc ile baristim,buraya yazmak ise yaradi
maşallah canım.Allah mutluluğunuzu daim etsin benim de 6 gün sonunda barışma oldu cumartesi.pazar günü yine yok,bugün yine var.bakalım ne olacaz böyle
komşum bir tabak dolusu elmalı kurabiye getirdi
mutfaktalar ve öyle güzel gözüküyorlar ki
oğlumda yemiyor eşim gelince o yer bitirir inşallah
hemen dondurucuya at,hiç bir şey olmaz,konu komşu misafir gelince çayın yanında verirsin.bu şekilde benim dondurucuda neler var bir saysam
bezelye yiyebiliyor muyuz acep:44:
hoca nişastalı olduğu için önermiyor ama az miktarda yiyebilirsin tabi.patates,ve pişmiş havuç da aynı şekilde
akşamkı menüm
fırında balık bol roka turp havuç
ohh süper afiyet olsun
ben de yarın balık yapacağım yanında bol salata
afiyet olsun gülcüm yine kopyala yapıştırlara devam ediyorsun bakıyorum.bunu yapmana gerek kalmasın diye ilk sayfaya yazdık zaten herşeyi,oraya eklemek istediğin bir şey varsa,bana ilet,ekleyeyim ama buraya sürekli kopyala yapıştırla aynı mesajları yazma,biliyorsun yönetim iyi karşılamıyor bu durumu
afiyet olsun canım.
ohh kuru bamya mııı harika
işte kızlar benım sorunum şimdi başladı gunduz hısetmedığım açlık bu saatlerde ortaya çıkıyor şimdi ben ne yapmalıyım?

tarçınlı süt içebilirsin canım ya da kahveli tarçınlı süt.tuzsuz ayran da olur

Sabah

Klasik karatay kahvaltisi yaptim misler gibiiii

Oglen findik yedim bir avuc kadar

Aksam

Pirasa kavurmasi yaptim

Spor leslie ile 2 mil.
Leg magic ile 5 dk Cok zorladi beni
Bebek dusunuyoruz bu ara spor bana zarar verirmi gobek hareketleri konusunda dusunceniz nedir?Mekik falan yapabilirmiyim sizce?

Su 2 lt ictim henuz ama yatana kadar 2,5 olur o ...

Yok canım ben seyirden buraya atlamış oldum
Bence hiç bekleme başla, buranın 1.sayfasında örnek menü var 1 haftalık. oradan sana uyan şeylerle günlük menülerini düzenleyerek başlayabilirsin.
kk-Kibrit kutusu büyklüğü, yediğimiz şeyin miktarını belirtirken kullanıyoruz fikir vermesi ve varsa yanlışlarımızın düzeltilmesi için...
kkk-bazı arkadaşlar Klasik Karatay Kahvaltısı'nın kısaltması olarak kullanıyor(1.sayfada örneğini görebilirsin)
Omega3-vücudumuzun ihtiyaç duyduğu en önemli yağlarda. Günümüz beslenme düzeni ile yeterince alamadığımız için yada işlenmiş gıdalardan fazlaca Omega6 aldığımız için, besi desteği olarak alıyoruz. Herkes farklı markalarınkini kullanıyor bu sebeple günlük alma sayısı kişiye göre değişiyor...

Görüşürüz....

sorusuna ek olarak bir sorum daha olacak. ben akşam yemeğini 18: 30 - 19:00 gibi yiyorum. saat 10 gibi de bir kase yogurt. yogurdu yemiyeyim mi.. cevplarınızı bekliyom..

erik
Yaban Mersini
Kiraz
Şeftali ve Şeftali Kurusu
Böğürtlen
Ahududu
Elma ve Elma Kurusu
Çilek
Frenk Üzümü
İncir ve Kuru İncir
Bektaşi Üzümü
Armut ve Armut Kurusu
Portakal
Kayısı
Kivi
Mango
Üzüm Suyu
Nar Suyu
Kuru Üzüm
Kuru Hurma Enginar
Kırmızı Lahana
Brüksel Lahanası
Lahana
Brokoli
Kuşkonmaz
Avokado
Pancar
Turp
Patates
Marul
Ispanak
Bal Kabağı
Mısır
Soya Fasulyesi
Domates
Yeşil Yapraklı Sebzeler
Yeşil Biber
Kabak
Havuç
Maydanoz
Soğan
Sarımsak
Patlıcan Fındık
Ceviz
Antep Fıstığı
Badem Fasulye
Barbunya Kekik
Tarçın
Karanfil
Kakao
Zerdeçal
Kimyon
Fesleğen
Köri Tozu
Zencefil
Biber
Kişniş Otu
Sumak Ada Çayı
Kekik Otu
Tarhun Otu
Nane
Zahter Otu
Mazı
Melisa
Yeşil Çay

umarım hepimize faydası olur

merhaba

3 mil (48 dk)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…