Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar herkese...menülerimi yazayım hemen

2.öğün misafirlikteydim uygun yiyecek yoktu

6 badem
1 ceviz
su

3.öğün
ızgara levrek
roka ceviz soğan
2 gün kurusu
1 hurma
3 adet mercimek köftesi

bugün foruma pek giremedim sayfalar inanılmaz ilerlemiş 30 koca sayfam var

Kızlar bitki çayları veya diğer içecekler suyun yerini tutmuyor ya.
Limonlu su için aynı şey geçerli mi ?
Normal su içesim yoktu bugün limonlu içtim de arada böyle yapayım mı?

Masalcim cok guzel vermissin kilolarini hepsini acaba ne kadar surede verdin ve hep Karatayla mi verdin?

İnşallah öyle olur mattikacımm..

Nasıl bir sınanmadır o ya her gün her gün ben dayanamam sanırım.
bizim okul da aynen böyle. hatta sırayla getiriyoruz, kısır makarna salatası aşure pasta börek ne ararsan. 3 gün yemesem 4. gün dayanamıyorum.
ortama girmesem de tenefüslerde tek başıma kalıyorum. zor iş yaa

aman benle dalga geçiyolar bi de. biz yiyoruz kilo almıyoruz diye. 40 yaşına gelmiş göbekli bi hoca bunu söyleyen. herkes kilosundan memnun acaba dedim biz mi fazla taktık kafaya
eylülde nasıl zayıfladın diye sorduklarını unutup yemiyorum diye kızıyolar bi de
bizim öğenciler büyük allahtan onlar vermez bişey.

tık yok derken yuruyus yapmadım anlamında soylemıstım canım kılo verme anlamında degıl her hafta en kotu ıhtımal 1kg gıdıyo.menun guzel gorunuyo motıvasyonunu bozma hocada kıtabında yazmıs her bunye bır degılkılo verme hızı degısır dıye buraya takıl vazgecme yeter ha bıde evet bu dıyetle verdım kılolarımı ama daha cok verende var gul arkadasımız gururumuz 40kılo verdı

Masalcim cok guzel vermissin kilolarini hepsini acaba ne kadar surede verdin ve hep Karatayla mi verdin?

6 ay oldu başlayalı aralarda bıraktığım zamanlar olsa da genel olarak bu şekilde verdim.
İlk zamanlar karatayı bilmiyordum ama ara öğün yapmıyordum.
Yine akşam yemeklerini erken yiyordum.
Fakat bazı yasaklı gıdaları az miktarda yiyordum.
Yarım karataymış yani o zamanlar da.

Ayy tebrik ettim sizi o zaman ..
Mattikacım insanlara kilo vermek zor gelince ben kendimi böyle de seviyorum bahanesine sarılıyorlar.
Sor bakalım bir şey yapmadan verecek olabilseniz verir misiniz diye.
Kaç kişi kalır kimbilir öylr.

iyi geceler herkese.eşim bilg deydı bu saate kadar cepten okudum sizi,ama yazamdım bisey.
bugunku menüM

kahvaltım:
2 kayısı yumurta
10 zeytın
1 avuc ezıne peynırı
2 kırmızı bıber
2 çeri domates
1 kuru kayısı
2 cevız
3 omega 3
elma cayı

akşamazar gununden kalan yemekler vardı ,onları yedım yenı bırsey yapmadım.sadece ben yıyınce bıtmıyor sebze yemekleri.eşimin huyu cok kötü,hamurişi ve bol salçalı yemekler yiyor sadece,hele kış sebzelerinen hemen hıcbırını yemıyor.az da yapsam bıtıremıyorum yemeklerı o yuzden

akşam:1 kase kerevızlı mercımek corbası
1 tbk kıymalı karnıbahar
1 kase yogurt
1 tbk yesil salata
1 hurma
bıraz cevız ve yerfıstıgı

bugunlerde bir irade geldi bana

aslında gezmede uygun seyler de varmıs,niye pizza tatlı yedin ki?

meksika fasulyesi konserve ama unlu bırsey yemektense onu bolca yıyebılırdın.
yada pazı ve yaprak sarmayı bıraz daha fazla alırdın.
günlerde bizi yoldan çıkaracak çok şey oluyor,en güzeli evde kendine uygun bir öğle yemegı yıyıp orda hafif 1-2 şeyin tadına bakmak galiba.

Bravo gercekten ayda ikiser kilo vermis oluyorsun..cok saglikli..ben de takildigim yerde Karataya gecicem su an kepek ekmegi birakmiyorum..metabolizmami sasirtma yoluna gidicem alistiiginda..

valla bende zorlastırıyor,seni bilemiycem
haftasonu bır arkadas dıyetısyene gitmişti,o da gunde 40 dk yuruyeceksin,5 dk bıle fazla olmayacak demıs.

ben karar verdım ,ideal kiloma yaklasıncaya kadar sadece yuruyus yapcam 30-40 dk arası.ondan sonra sıkılaşma operasyonuna baslıycam pilatesle

üst üste spor yaptığım günlerde tartı sabit duruyo, ara verdiğimde düşüyo.
ben bunu keşfettim perşembeleri yürümedim mesela.
ama 40 dk dan fazla olunca ne zararı varmış ki.
bir de ben hızlı yürüyorum, 6 km hızla. bu kadar hızlı yürümek kas yaparmış bacakları. benim üst bacaklar gitcek diye bakarken kas oldular.
ama kaslı olmak da iyidir, annemin dizinde sorun çıktı, dr.lar niye kasların bu kadar zayıf diye kızdı.

ben ne spor yapacağımı şaşırdım, nasıl besleneceğimi de bilemiyorum son günlerde. masal gibi ara vercem ama ara verince kilo alıyorum ben

Malum video paylaşım sitesi y.t girilir ve "tıffany rothe" aratılır. çok eğlenceli. Ben bunu yapıyorum hiç canım sıkılmıyor. Bakın bence
aay gördüm gördümmmhele o ilk çıkan video ne komik,bizim oryantal hareketlerini egzersıze cevırmıs resmen
kadın ayrı komık hareketler aynı,ben gülmekten yapamam onları

1turk kahvesı
1erık
1cevız

canım sen nasıl ıcıyorsun yaa sekersiz kahveyı,ben alısamadım bir türlü

geçen yüzyıla göre dünyada şeker tüketimi kişi başına 2 kilodan 80 kiloya çıkmış.
daha önceleri de şeker tüketilmiyomuş, kuru üzüm bal pekmez vs. biliniyomuş.
insanlar asırlar boyu şekersiz yaşamış ama biz nasıl bağımlı olduysak bırakamıyoruz.

loxicim kahvenin yanında bi hurma, 2-3 kuru üzümle deneyebilirsin, onlar da yasak ama toz şeker hiç doğal değil. çok zararlı

ben bir yazı paylasmıstım bır ara spor hocasından ,kılo vermek ıcın 4.2 gibi bir hızda haftada 3 gun yuruyun dıyordu.cok düsüş diimi ben 5.5 da yuruyordum cogu zaman o bıle az gelıyorducok spor yapınca daha cok kılo verılmıyor maalesef.

senın yerınde olsam olabıldıgınce cok yapardım ben de,ideal kilona yakınsın,sıkılaşmak ve biçimlenmek için spor şart.

demet şener roportaj verıyordu gecen gun kaslarını arttırmaya yonelık spor yapıyormus,60 kıloyum suan ,arkadaslarım ınanmıyor dıyor.eskı zayıf hallerıme donmek ıstemezdım dıyor. yanı göruntude degısıklık yok,beden aynı ama kas oranını arttırdıgı ıcın kılosu da artmıs

cayı yıllardır sekersız ıcerım kahveyı bu dıyetle sekersız ıcmeye basladım bı alıssan ınan daha guzel seker tadı degıl kahvenın orjınal tadını alıyosun yanına 1gunkurusu 1erık 1hurma 1kuruıncır vs vs gıbı seceneklerden bırını secebılırsın dahada hos oluyo hıc denemedım ama trufflada emının super gıder

sabahkı yumurtamı nasıpse mantarlı yapcam
bugun mantarlı tavuk sote yaparken bırkac tane ayırmıstım

Loxandra yazilarinizi okuyorum da bir sey sormak istedim..ben vucudumu kosuya alistirdim..sanki yuruyusun bana hic faydasi yokmus gibi geliyor...kosmayinca terleyemiyorum...Tekrar yuruyuse mi donsem..cunku hergun kosu da insani yoruyor,dizleri yipratiyor..vucut alisiyor..ne diyorsunuz?

inanılmaz vallatabıı bız cok seker tüketilen bir dunyaya dogup büyüdügümüz için bize normal gelıyor.sonrada dıyoruz ki,bu yeni hastalıklar neden cıktı.cogu şekeri fazla tüketmekten

hurma ve kuru üzüm denenebilir tabii.Allahtan cok düşkün degilim kahveye,ama arada bır canım ıstedıgınde keyifle içmek istiyorum.

tatlı yıyemıyorum dıye kendımı bitki çayına verdım ben dedün en az 5-6 çeşit bitki çayı aldım,degiştirip degiştirip içerim
5i bir yerde,kayısılı form,elmalı 5ı bır yerde,rezene,bergamotlu yesıl cay,cilekli ahududulu,

evde olanlar da elmalı,elmalı tarcınlı,erikli tarcınlı,birde yasemınlı yesıl cay

10 cesit cayım olmuş3 ay yeter heralde en az

bir yeşil cay patlatayım barik yatmadan once

Iyi aksamlar kizlar;
Bu gün görümceme gittik oturmaya anca giriyorum bu yüzden... Neler yapmisti neler ben sadece baktim baktim yalandim
sabah
klasik karatay kahvaltisi
ögle
1 tabak saksuka
kücük bir parca tavuk eti
aksam
8 ceviz
bir avuc karisik kuru meyve
2,5 litre su (millet pastalari götürürken bende kuru yemislerle sulari götürdüm

bu arada internette dolasirken doktorum programindan bir bölüm buldum. Mutlaka izleyin derim, link asagida....
Yediklerimiz nasıl hasta ediyor? / Sağlıklı ve Uzun Yaşam / Genel Sağlık Bilgisi / Doktorum.kanald.com.tr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…