Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ideal kilomuza az kalmasa daa yaklaştık sayılırrr aklımızda bulunsunnn, sağol canımm

Kızlar hocanın 2 kitabı var hangisini almam gerekiyor öncelikle? acil cevap bekliyorum internetten sipariş verecem...

İkinci kitabı alırsanız daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ederim pepeticimm.
Kesinlikle doğru baktım kilo alıyorum hemen bol spor ve dikkatle telafi etmeliyim.

sen nasıl istersen masalcımm. vücudunu en iyi sen tanırsın. zaten az kaldıı ideal kilona ulaşmana.
özletme kendini bizi kontrole gelll. pilatese devamm edelimmmm. hastalık girince ara verdim ama başlıcam cnm.

Vücudum değil de beynim sıkıldım rahat bırak beni diye bağırıyor
Buralarda olurum zaten bırakır mıyım hiç sizi.
Haftaya sevdiceğim gelecedk o gidince ben de kaldığım yerden devam ederim zaten.
Bırakınca sporu devam edilmesi zor olabiliyor ama başlayıp bırakmayalım idealistcim hele pilates gibisi var mı hiçç ..

Leylakcım çoooook tebrik ederim, en güzel şekilde atlatmışsın bence

ara ver o zaman cnm isyan etmesinnn .
ahh bu sevdiceklerr ahhh. bayram haftasıı gelmişti benim de sevdiceğimm. kahvaltımı tam yapmıştım ama kaçamaklıydıı hep diğer öğünlerr.ama bol bol yürüdükk.
sonuç kilo ne aldım ne de verdim. çok korkmuştum alacağım diye.

buna katılıyorum..bende herzaman tartılırım,hafif oynasa harekete geçerim....9 yıldır hergün sabah akşam ,tartılırım..bundan sonrada korumaya girdiğimde yarım kilo bile oynasa hemen birşeyler yapmam lazım..3-4 kilo aldıktan sonra dönüşü olmaz çünkü..
hay masalhh ıkızcımm guzel spor yapmıssınn

evet,birkaç günün acısını çıkardım..

Aynen öyle hadi onu da ye bunu da ye derken insan kıramıyorum ama aynı şekilde hareket çok fazla olunca kilo almıyoruz.
En son geldiğinde 10 gün boyunca her gün burger mc donals artı pizza veya kfcde ( bir günde hepsinde :bir şeyler yiyorduk.)
Gece de çiğ köfte balık ekmek ve abur cubur.
Ama nasıl bir hareket varsa artık bir de tabi aşk metabolizmayı hızlandırıyor.
10 günde yarım kilo almıştım.
Bu sefer daha dikkatli olmaya çalışacağım ama ne kadar edebilirim o var.
Yine de inşallah fazla almadan gelirim.

Merhaba kizlar

Bu gun kitaptaki kabak yemegini yaptim ama sevmedim hic

sabah
Karatay kahvaltisi

Aksam
Kabak yemegi bir dilim 2 kalem pirzola

Son düzenleme:

ben de çok sıkıldım zaten kilomu not aldğım kağıda baktım da 3 aydır aynı kilodayım.
1 kilo alırsam hemen dikkat edip veriyorum.
bu sabah çizelgemdeki kiloyu gördüm yine, hemen bi gevşeme oldu, okulda simit poğaça götürdüm.
ah bırakınca kilo alıyorum yoksa böyle durayım diycem ben de

herkesse iyi akşamlar ben aranıza yeni katıldım ve elimden geldikçe sizin konuşmlarınızı (yazışmalarınızı) takip ediyorum.ben saat 18:00den sonra yemek yememe taraftarı oldum bir iki gündür ama bunu henüz faaliyete geçiremedim.geleyim Canan hocanın diyet anlayışı tama bana göre ama ben çok yemek yiyen biri değilim kitabı da aldım sabah kahvaltım süper geçiyor,öğle de iyi ama akşam eve gelince(buarda lisede öğretmenim) bi rahatlama hissediyorum yemek yerine abura cubura saldırıyorum gerçekten azarlanmaya tartaklanmaya ihtiyacım var sizlerde sürekli bir paylaşım içindesiniz umarım sizinle motive olablirim

Merhaba kizlar

Bu gun kitaptaki kabak yemegini yaptim ama sevmedim hic

sabah
Karatay kahvaltisi

Aksam
Kabak yemegi bir dilim 2 kalem pirzola

afiyet olsun cnm.
normal kabak yemeği tarifi mi yoksa tatlı kabak tarifi mi?
ben de kabak tatlısını yapmayı düşünüyordum da kötü oluyorsa hiç yapmayayım.

Kilo verince bir şımarma moduna gidiyoruz değil mi .
Çok büyük bir fazlalık olunca gözümüzde, bu şekilde olmuyor ama olsa da olur olmasa da olur modunda olunca bu şekilde oluyor işte.
Ama sıkıldım kilomu düşünmekten.
1 aya yakın hiç tartılmayacağım artık tartı da bulamam zaten.
O sırada bunu da hiç düşünmem sonra yenilenmiş olurum.
Eğer yapabilirsen tartıyı kaldır derim.
Yediklerine dikkat et ama kilo almamak için, belki bu şekilde düşünürken o 1 ayın sonunda kilo bile verirsin ama vermesen de aklın rahatlar tekrar güzelce başlarsın.

hoşgeldinn misss
her gün yediklerini paylaş, kaçamaklarını da es geçme tabiii. o zamann gör sen biziiii
çok iyi oluyor yediklerimizi yazmak sorumlu hissedip kaçamak yapınca vicdan azabı çekiyorsunn.daha az kaçamak yapıyorsunn.
çok güzel paylaşımllarımız oluyor. motivasyonumuz süperrr.
bu arada
ben de 18.30 dan sonra yemiyorum bişey. öğlenciyim ben de anca geliyorum hazırlıyorum derken saat 18.30 u buluyor.
günde 2 öğün yiyorum benn yetiyor bana. kahvaltım süper oluyor. akşama kadar acıkmıyorum.

arkadaşlar sizin motivasyonunuzla bugünü atlattım herşey için teşekkürler

ben nasıl böyle motive oldum şaşırıyorum kendime..

yersem cuma nasıl tartılacağım dedim durdum..

evet tartılmamak iyi fikir. pantolonlarım söylüyo zaten bana. pantolon bollaşsa da tartı aynı duruyo bazen, önemli olan kıyafetler bence.
ah öğrenci olsam da senin gibi sevdicekle gezsem şimdi

afiyet olsun cnm.
normal kabak yemeği tarifi mi yoksa tatlı kabak tarifi mi?
ben de kabak tatlısını yapmayı düşünüyordum da kötü oluyorsa hiç yapmayayım.

Normal kabak yemegi rendeleyip yumurta ve peynirle karistiriyorsun ama gercekten kotu yapma derim tatliyi yapan varmi acaba birde yaptigimiz degisik yemekleri resmedip tarifini koysak cesit bulmakta zorlaniyorum ben yaaa...

benim derslerim de hep öğleden sonra. 12de çıkıyorum evden 7 de geliyorum
11 gibi kahvaltı yapıyorum ama 4te acıkıyorum okulda, okulda hep cısslar olduğundan bikaç gün akşama kadar aç durayım dedim tansiyonum düştü.
ceviz badem aldım yanıma öyle iyi oluyo, ama bugün hem ceviz hem simit yedim, hiç güzel de değildi bi de

kahvaltıyı kaçta yapıyosun da akşama kadar dayanıyosun

Hosgeldinnnn
Bu gun markete gittim nasil icim gitti ama 4 kilo verdim dedim kizimmmmmm sacmalamaaa kapa gozlerini simitlerini dusunnnn ve almadim sende fazlaliklarini dusunn yeme....

arkadaşlar sizin motivasyonunuzla bugünü atlattım herşey için teşekkürler

ben nasıl böyle motive oldum şaşırıyorum kendime..

yersem cuma nasıl tartılacağım dedim durdum..

tebriklerr canımm
daha çok şaşıracaksınn kendineee.

bugün yine tüm ısrarlara rağmenn ağlayan pastayı elimin tersiyle ittimm.
biskrem uzatan bir arkadaşımı da kibarca reddettim. bi tanecikk falan dedi yok ısrar etme yoksa tüm paketi yerim dedimm korktuuu bi daha söylemediiii

evet tartılmamak iyi fikir. pantolonlarım söylüyo zaten bana. pantolon bollaşsa da tartı aynı duruyo bazen, önemli olan kıyafetler bence.
ah öğrenci olsam da senin gibi sevdicekle gezsem şimdi

Tabiki sıkılaşmak çok daha önemli.
İstediğin şekilde durabilmek kıyafetlerin içinde ..

Cidden harika bir şey de bu kadar beklemeden olsa daha bir güzel olurdu sanırım
5 aydır bekliyorum mattikacım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…