Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

loxi ya ben patlıcanı tavada közlerim gerçi bu ara almıyorumda , fırında pek sevmiyorum ya sen kaç derecede yapıyorsun ,mikrodalgamı , büyük fırın mı. benim büyük fırın patatesde olmuyor o da kaç dk yaparsınız bide

Tamamiyle haklısın arkadaşım. Motive eksikliğim var desteğe ihtiyacım olduğu için insan bişeyler duymak istiyo... desteğinden dolayı çooook teşekkür ederim. kilo cetvelinden ben de yapmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum yaaaaa

kahvaltım

1yumurta
4zeytın
2omega3
peynır
2kayısı
1erık
kıvırcık
maydanoz
dereotu
2cevız
ıhlamur
yesılcay
afiyet olsun harikaa gözüküyor

Günaydın bu kahvaltının üstüne zaten acıkmassın ayrıca hasta ziyareti kısa olur çok uuzn kalmassınız belki eğer çok ısrar olursa midemi üşütmüşüm sıcak bir bitki çayı yeterli dersin :) baktın olmuyor çok özür dilerim inanın yersem kusarım dersin korkarlar belki

sen hedef kilonu simdiki kilonu ve baslangıç kılonu boyunu yaz ben yapıverem

Günaydın kızlar

Dün yine yazamadım yediklerimi
İşler çoooook yoğun.çok geç geliyorum eve :)

DÜN

1.ÖĞÜN : 2 yumurtalı lorlu omlet
zeytin
2.öğün: 1 tabak mercimek yemeği
ceviz
2 adet k.kayısı
2 adet k.erik
3.öğün: 4 tane köfte
yarım porsiyon fırında pişmiş karışık sebze
3 y.k. yoğurt
domates
1.5 k.k. tahin helvası

bugün

kahvaltı : 1 muz
1 avuç ceviz

hepinize kolay gelsin..

.

uğraşmayın bunlarla yiyerek zayıflayın ben 15 gunde beş kilo verdım yıyerek cokta kolay oluyormuş herkese tavsiye ederim
bunlarla uğraşmayın derken bu diyeti mi kast ediyorsun? eğer öyleyse sende burayı okuyup boşa vakit kaybetme sirkeyle zayıflıyorsan başarılar dileriz yok değilse ne demek istedin hiç anlamadım??

evet canım haklısın..mutlaka ters giden birşeyler var..öncelikle benim kabızlık problemimi çözmem lazım..hareket etmek istiyorum.ama çalıştığım için bir de oturarark çalıştığım için epey zor oluyo spor yapmam.eve gidince yemek falan derken halim kalmıyor kolumu kaldırmaya.o yüzden öncelikle omega3 takviyesi yapacağım belki enerjim artar diye..d vitaminini de alacağım.bir de vurulmam gereken b12 iğnelerim var.onları da yaptırdım mı işlem tamamdır sanırım.zaten su+spor bağırsaklarımı çalıştırır gibime geliyor.çünkü çok hareketsiz bir yaşantım var.mutlaka bağırsaklarım da bundan çalışmıyor...ne çok dert yandım wallahi :26:

canım ben 71 kilodan başladım. iki haftadır yapıyorum 2kilo gitti.ama yarından itibarende hormon tedavisine başlıyorum .

bakalım o zaman verebilecek miyim?

hormon tedavisinde verdikleri ilaç metabolizmayı hızlandırıyor diye biliyorum troidlerin yerini alsın diye

uğraşmayın bunlarla yiyerek zayıflayın ben 15 gunde beş kilo verdım yıyerek cokta kolay oluyormuş herkese tavsiye ederim

wwaaaaaawww 2 haftada 5 kilo muu süppersin ama dikkat etmen lazım geri almamak için öyle diiyyymiiii yaa

sen hedef kilonu simdiki kilonu ve baslangıç kılonu boyunu yaz ben yapıverem

Başlangıç kilom 64,5 hedef kilo 50 şuan ki kilom 64,5 diyete dün başladım daaa

ben yaptım ama şu kodlama nereye yapıştırılıyor onu beceremedim.. hayret vallahi ya..

aynen ya ben de beceremedim

Kızlarrrrr
Hadi yardım lütfen. Ticker kodlamasını nereye yapıştıracağızz?? Daha önce sitede anlatılmış ama o link çalışmıyor şuan..

kefir hergün içiyorum ben tatlım aç karnına veya akşam değişiyor bazen epey iyi geliyor bana bağışıklık sistemini de güçlendiriyormuş...

Arkadaşlar hoca omega3 ile antioksidan alın muhakkak demiş.Ama neler olduğunu belirtmemiş?Neleri yiyebiliyoruz yardımcı olursanız sevinirim :))

canım konuya direk daldım ama ben hep takipçiyim burda kabızlığa gün kurusu kayısı çok iyi geliyo ben günde 5-6 yiyorum üstüne su içiyorum çok faydasını gördüm:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…