Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ilk kitaptaki konuların biraz daha detaylı hali canm :) çok çok farklı şeyler yok.. aynı konu içinde başka şeylerde anlatmış..

Zaten yedikten sonra pismanligim tarif edilemez. Birde onlari eikten sonra bir aciktim.
Ama aksam yemeginde sadece 4 tane ceviz yedim. Birde 1 bardak süt ictim.
Burasi karlar altinda hala daha lapa lapa kar yagiyor. Görüntü mükemmel...
Karda yürüyüste bir baskA Zevkli olur

1.si herşeyden önce kilo vereceğine kendini inandır inançsız hiç birşey gerçekleşmez.. 2.si karatay hocanın dediklerini uygulayıpta hiç kilo veremeyeni görmedim o yüzden rahat ol 3.sü durumun nedeniyle belki biraz yavaş olabilir ama sabreden derviş muradına ermiş..
bnm 2hafta boyunca oynamadğı zamanlarda oluyor öyle dönemlerin olursa sakın bırakma.. bak arkadaşlar her hafta veriyor ben 2-3 haftada anca 1 veriyorum ama sonuçta gidiyor yani önemli olan o

Her konu için ayrı başlıkta yazayım diyorum. Çünkü paragraf içinde konu kaynıyor:):)

Omega 3 konusunda hangi markayı almayılız ve ne zamanlar kullanılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim..

ben m.r.nc.p kullanıyorum.. her öğünden sonra bi kapsül atıyorum ağzıma.. tok karnına kullanmanı tavsiye ederim çünkü aç karna kullanırsan iştahını açar.. kutusuna bakarsın eğer 1 kapsülde 500 mg varsa 6 kapsüle kadar kullanabilirsin.. günde 1-3 gram tavsiye ediliyor.. 3 gram yani 6 kapsülden fazlası zarar.. sana bağlı.. istersen günde 1 tane al sadece..

Günaydın kızlar
Ceylincim geçmiş olsun

Dün karatay hocanın son kitabını alabildim herkese tavsiye ediyorum 18 tl ye aldım ben dün akşam baya karıştırdım eşimede gaz verdim bu sabah süper bir karatay kahvaltısı hazırladım ekmeksiz tabiki eşim dediki bunları ekmeksiz yediğime inanamıyorum :) benim kadar sıkı yapmasada elimden geldiğince onuda alıştırmaya çalışıyorum daha doğrusu sevdiğim herkes böyle beslensin istiyorum bunları bilmeyip kilo vermek için çırpınanlara ilaçlara boğulanlara çok üzülüyorum umarım herkes bu kitaptan edinir ve okur
neyse menümü yazayım dün yediklerim şöyleydi

Sabah :1 yeşil elma,1 avuç kuru üzüm,1 avakado,zeytin,1 dilim köy peyniri
Öğle : 1 tabak nohut yemeği,salata,yoğurt
Akşam : ızgara köfte,salata,ayran (sekizden sonra tek lokma yemedim şekersiz bitki çayımı içtim ve uyudum)
Spor : 4000 adım yürüyüş normal tempo

not: sabah 2 adet omega 3 balık yağı alıyorum,günde 3 litre su içiyorum,fırsat buldukça yürüyorum,keten tohumu ve çörek otu yiyorum

keten tohumu ve çörek otu tüketen arkadaşlarım siz bunu her öğünde bir çay kaşığımı yapıyorsunuz yoksa tek öğün yeterli mi?
bu arada öğütücü olarak baharatçıda elle öğütülen küçük bir öğütücü buldum tam istediğim gibi çörek otu ve keten tohumu içinmiş zaten. İstediğim kadar koyup öğütüyorum taze taze 25 liraya aldım merak edenler için yazayım dedim

Günaydın kızlar,
Dün saat 16.00 da 1 mandalina,1 kivi,4-5 adet badem yedim.Akşam başka birşey yemedim.
Sabah
1 yumurtadan omlet,1 parça peynir,3 zeytin,2 tane ceviz yedim.Öğlen yine kuvvetli yiyip akşam yemeden geçirmeyi düşünüyorum.

Bir de kafama takılan konu şu ki.. limonlu su. Yani ben hiç yapmadım ama anladığım kadarıyla yağ yakmak için faydası var. Suyun içine 1kaç damla limon damlatmaktan bahsediyor hoca sanırım öyle değil mi kızlar?

limonlu su iştahıda kesiyor ve bağırsakların çalışmasını kolaylaştırıyor yağ yakıcı özelliği var mı bilmiyorum ama hoca sık sık için demiş akşamları sekizden sonra birşey yiyemediğimiz için bu sıvılar iyi oluyor sekizden sonra birşey yememe kuralına sıkı sıkı uymaya kararverdim ve pzt başladım hadi hayırlısı darısı tüm isteyenlerin başına :)

yağmur bana baya az geldi yediklerin ama öğleni kuvvetli yiyeceksen olabilir belki yinede sabahı kuvvetli yemende fayda var bence özellikle zeytini cevizi bolca ye Akşam sekizden sonra birşey yememek çok güzel oluyormuş bende bunu sabah farkettim hafif ve zinde uyandım

Ticker oluşturdum ancak nedense çıkmıyor ekranda. Profilde çizelge kısmına mı yapıştırmak gerekiyor kodlamayı?? Bilen varsa cevap lütfen

Dün öğlen 2 tabak etli taze fasülye 1 kasede az şekerli aşüre yemiştim.Akşam hiç acıkmadım. O yüzden az yiyerek geçirdim. Yılbaşına kadar böyle devam edicem. Sabah ve öğlen bol yiyip akşam yemiycem.

günaydınlaaar efendimm :) sabah şerifleriniz hayırlı olsun :)
karatay kahvaltımı yaptım şimdi :) sabah bi hevesle baktım tartıya yine 55 yine 55
ne zaman düşecek acaba ?
Günaydınnn ohh afiyet olsunnnn eminim yakında düşer ama kilon bence harikaa 55 olmayı çok isterdim :)

elma sirkesiyle zayıflamayı öneriyorum arkadaşlar hemde ekonomik...

evde yapılmış doğal sirkeyi zaten salatalarımıza turşularımıza koyup tüketiyoruz ama sadece sirke ile olmuyor karatay diyetiyle sağlıklı şekilde kilo veriyoruz hepimiz
sirke elbet faydalı ama dozunda ve kararında kullanıldığında ben aç karnına kullanmanın çok doğru olmadığını düşünenlerdenim

canım ben 71 kilodan başladım. iki haftadır yapıyorum 2kilo gitti.ama yarından itibarende hormon tedavisine başlıyorum .

bakalım o zaman verebilecek miyim?

günaydınnn kızlarrrrrrrrrrr

süper bir kahvaltı yaptımmm

2 yumurtadan omlet
çökelek-zeytin
domates-biber-maydonoz
ceviz-kayısı
yarım elma
çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…