Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

cok saglıklı bır menu olmus tbrkler.petunyacım sende oyle ogle yemegınde ne guzel seyler yemıssın tbrkler.bende az once turk kahvemı sımdıde yesıl cayımı ıcıyorum ben ıkı ogun yıyorum bu yuzden sabah 10 gıbı kahvaltı 17 gıbıde ıkıncı ogunumu yıyorum aralarda cayın ve suyun her cesıdı

canım ya tickerına baktım muhteşemsin 15 kilomu verdin harikaaa karatayın kurtardıklarından olmuşsun kilodan ziyade sağlığın açısından tebrik ediyorum eminim 75 e çok rahat ulaşacaksın

kızlar bende pko var ve bu insülin direncini artırıyormuş bu nedenle kilo vermek zorlaşıyo.bu omega 3 insülin direncine nasıl etki ediyo bileniniz var mı??

canım bende de pko var insülin direnci de var burada duydum ben de balık yağının insülin direncini düşürdüğünü hoca söylemiş galiba ben de kullanıyorum 2 haftadır ama hormon testlerimi daha yaptırmadım yaptırınca meydana çıkar düşüp düşmediği...

sorunu buldum ama bende böyle bir sıkıntı olmadığı için kullanmadım hiç kefiri çok önce denemiştim ama içemedim tadı bana tuhaf geldi keten tohumunu denedin mi?
keten tohumu tavsiye ederim. Ben öğle yemeklerinde yoğurda 1 tatlı kaşığı koyuyorum ve sabah kahvaltıdan önce ılık süt ile 2-3 gün kurusu alıyorum. Hangisinden çalışıyor artık böyle ben de bilmiyorum :))

evet petunyacım dalga gecen bırıydı ınsanlar ne tuhaf yaa neyse sana afıyet olsun
illa edep illa edep

yemeğe gidiyorum ben herkeslere afiyet olsun hiç acıkmadım ama yemem gerek 4,5 saat oldu kahvaltı yapalı ve öğle yemeği vakti geldi
afiyet olsun bakalım ne yiyeceksin.benimde 2,5 da 5 saat olacak ozaman yiycem daha acıkmadım ama

Sporu yazmayı unuttum.
Bugün ilk kez 45 dakika leslie yaptım.
İnşallah sürdürebilirim.

öğlen menümü yazmayı unuttum yazalım hemen:
fırın tavuk (yanında iç pilav vardı yemedim)
sebze çorbası
ayran

akşam: ayran çorbam var malum
spor: bu akşam pilates yapıp kaslarımı açayım diyorum her yerim ağrıyor)
su: 2.5 lt su, 2 fincan bitki çayı (üzerimde kırıklık var grip için karışık bitki çayı içiyorum, Allah'ım inşallah hasta olmam :26:)

canım ya tickerına baktım muhteşemsin 15 kilomu verdin harikaaa karatayın kurtardıklarından olmuşsun kilodan ziyade sağlığın açısından tebrik ediyorum eminim 75 e çok rahat ulaşacaksın

tskler canım bu bır ekıp ısı burası olmasa bu motıvasyonu yakalayamazdım burdakı kızlara ve canan hocama borcluyum.evet saglık en onemlısı zaten bende bel fıtıgı var kılo verdıkce belım rahatladı.

1. Öğün:
1 kayısı kıvamı yumurta
2 dilim peynir
3 zeytin
1/2 çay bardağı ceviz
yeşillik
1 portakal

2. Öğün:
1 kase mercimek çorbası
1 orta boy salata
2 mercimek köftesi
1 kase cacık

kızlar gene de aç hissediyorum kendimi?Sizce nerede hata yapıyoruz. Omega3 alıcam eczaneden belki değişiklik olur o zaman

meraba ben çizelge hazırlama çalışıyorum hazırlıyorumda.ama en sonda takılıyorum seçimlerden sonra çizelgenin son halini görüyorum ama ondan sonra devam ettiğimde tekrar başa dönüyorum

karataycı hasta olmaz olmayacak mis gibi sıcacık bir tavuk çorbası yap kendine hatta köy tavuğu bulup ondan yapsan bolda karabiber koyup limon sıksan bişeciğin kalmaz bencee

benim farkettiğim hatalar şöyle umarım yardımcı olabilirim
kahvaltı az yumurta iki olmalı zeytin sayısı artmalı ceviz yarım değil tam bir çay bardağı alınmalı peynir avcunun içi kadar büyükçe olmalı portakalı şimdilik yeme
öğle yemeğinde kırmızı et yiyebilirsen çok daha tok tutar sanıyorum öğle yemeğindeki mercimek köftesini çıkarıp et koy bence ama tavuk ama balık ama kırmızı et
omega 3 mutlaka kullan
ve spor şart tokluk sağlaması açısından

meraba ben çizelge hazırlama çalışıyorum hazırlıyorumda.ama en sonda takılıyorum seçimlerden sonra çizelgenin son halini görüyorum ama ondan sonra devam ettiğimde tekrar başa dönüyorum
link vermiştim ordan takip etmeye çalış bende tesadüf yaptım biraz karışık en sonda çıkan adresi kopyala yapıp profilinde gerekli yere yapıştırıyorsun

çizelgeyi nasıl hazırlayacaz kızlar? bende hazırlayayım..
link vermiştim oraya bakın lütfen

Desteğin için çok teşekkür ederim.Ben sabah çok erken kalktığım için mecburen 3 öğün yiyorum.İşim de oturarak o biraz kötü.Ama akşamları falan yapıcaz artık birşeyler.Cumayı heyecanla bekliyorum.Benim ilk cumam olacak.Umarım yaptıklarım işe yarar.:)

öğlen menümü de yazayım müsaitken
akşam yine geç dönerim ,kalır yine

2.öğün : 4 köfte
1 kase yoğurt
1 domates
1 avuç içi kadar kayısı çekirdeği kurusu,hünnap ( bunlar serbestmiydi bilmiyorum

1lt limonlu su

.

1 tabak ısırganotu+ıspanak yemeği
1 tabak ev yapımı yoğurt ( köy sütü ile ) içine keten tohumu ve kekik koydum.
dereotu+tere+roka+ maydonoz üstüne bolca limon sıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…