Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

afıyet sıfa olsun canımya bende hep bu bıber kozleme ısını merak edıyodum demek tost makınesınde yapıyon baska nelerı yapıyon tost makınesınde mesela patlıcanda olurmu acep.ha bıde sabah zeytını gorunce tabagımda dırekt sen gelıyon aklıma dıyorum loxı goturuyo sımdı 10 zeytını

iyi geceler............
ıyı geceler ıkızcım.evet banada hersey cok tatlı gelıyo gecen bır ısırık kek yemıstım anam anam sankı bır kılo seker katmıslar ıcıne

2 kayısı yumurta

6-7 zeytin

biraz yörük peyniri

1 çay bardağı badem

maydonoz

süt,1mandalina,1küçük kivi

herkese kolay gelsin.

loxi omleti nasıl yapıyorsun canım.

Günaydınn herkese..
Kahvaltımı yaptım. Enteresan bir şekilde sabahları tok uyanıyorum. Üstelik dün akşam ki menüm sadece 1 kase mercimek çorba idi. Akşam üstü de ceviz atıştırmıştım. Sonra folklere gittim orda epey bi terleme durumları.

sabah ise 8 adet zeytin, çok az kaşar peynir, salatalık.

Aslında midemin küçüldüğünü hissediyorum. Canım tatlı filan da istemiyor ama umarım şu direncimi kırarım. Bu akşam da Bfit de spor olacak bakalım.. Spor yapmaya çok vakti olmayanlar için bu merkezleri tavsiye ederim. 30 dakikada canınıza okuyorlar..:)

Her konu için ayrı başlıkta yazayım diyorum. Çünkü paragraf içinde konu kaynıyor:):)

Omega 3 konusunda hangi markayı almayılız ve ne zamanlar kullanılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim..

Arkadaşlar,

Ben sanırım ilk kitabı biraz hızlı okumuşum. Bazı detaylar gözümden kaçmış bu forum gerçekten çok etkili oluyor. Kendi adıma da ayrıca sizlere teşekkür ederim.

Birşeyi merak ediyorum. İkinci kitap neyi anlatıyor? Bugün alacağım zaten ama merak ettim. Mesela bazen arkadaşlar hoca muz yiyebilirsiniz sabah kahvaltıda diyor.. filan gibi detay bilgiler veriyor. Bu ikinci kitapta mı? İlkinde böyle bir bilgi dikkatimi çekmedi ama yine de tam okumamış olabilirim..

Her konu için ayrı başlıkta yazayım diyorum. Çünkü paragraf içinde konu kaynıyor:):)

Omega 3 konusunda hangi markayı almayılız ve ne zamanlar kullanılıyor? Yardımcı olursanız sevinirim..

Aslında hepimiz farklı markalar kullanıyoruz. Ben S.l..r kullanıyyorum 950mg olanlardan, kahvaltıdan sonra 2 tane alıyorum. Unutursam akşam yemeğiyle
Bazı arkadaşlar M.r..c.p alıyorlar Gül mesela, nasıl kullandığı menülerinde yazıyor sanırım o da kahvaltıda alıyor...

Günaydın arkadaşlar

Dün akşamki menümü yazayım hemen...

saat 18.30 da;

2 kalem pirzola
bol yeşil salata (beyaz peynir de koydum biraz üstüne) bol limonlu,zeytinyağlı

saat 20.00 de 30 dakika tempolu yürüdüm

Sabah kahvaltıma gelecek olursam,

Saat 7.00 de
2 yumurta
10 zeytin
1 çay bardağı ceviz
1 kk beyaz peynir
bol roka,dereotu
1 bardak süt

diyetimin 2. günü bakalım nasıl geçecek? :)

günaydınlaaar efendimm :) sabah şerifleriniz hayırlı olsun :)
karatay kahvaltımı yaptım şimdi :) sabah bi hevesle baktım tartıya yine 55 yine 55
ne zaman düşecek acaba ?

birde bende hipotiroidi var o da etken biliyorum.ne yapalım acelemiz yok bizde yavaş yavaş veririz..

canım benim de hipotroidim var son zamanlarda da iyice kilo almış durumdayım. Ben de aranıza yeni katıldım. Umarım 1 ay sonrasında fayda görürüm. Kilo vermeyi ben de sizler gibi çooooooooooooooook istiyorum...

kaç kilosun bu arada hiç kilo verebildin mii???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…