Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çok geçmiş olsun canım.....

benimde bu diyeti seçmemdeki en büyük etken diyetin tokluk vermesi.yoksa çekilmez bu diyet tam bize göre saol canım bende bu siteden güç buldum yalnız değiliz sabredicez geçen zamanı kilovererek değerlendiricez ve her istediğimizi giycezzzzzz kolay gelsin birbirimizi takip edelim canım

hoşgeldin fatma. bende keşfetmiştim call.i . iyiki başlamamışım nede olsa önce kilolar.o hareketleri yapabilcek kiloya gelince sıkılaşmak kolay dimi .))

tşk ederim pegasusun.. bende öyle düşünüyorum önce biraz zayıflayayım öyle başlayayım calle.. pilates ve lessie yapmayı düşünüyorum.. belediyelerin spor salonlarındada pilates yaptırıyolarmış belki oraya giderim

Zamanla alışırsın, önce dayak yemiş gibi oluyor ama geçiyor

inşallah cnm.. şimdiden her yerimin nasıl ağrıyacağını tahmin edebiliyorum..

tebrikler sporun da etkisi var mutlaka benim de spora başlamam lazımmmm beni birilerinin zorlaması mı lazım anlamadım yaa hiç böyle tembel olmamıştım...

arkadaşlar yanlışım varsa menülerde beni uyarınız lütfen...

sabah
1 adt domates
2 adt yumurta
3 adt zeytin
peynir
3 ceviz

öğlen misafirlerim geldi türk kahvesi yaptım onlara ama diyetteyim diyemediğim için bende içtim bi tane.. ne zmn diyetteyim diye söylesem birsürü şey söylüyolar motivasyonum kayboluyor..

bir porsiyon pırasa yemeği
yarım kase yoğurt

akşam yemeği planladıklarım..

yeşillik salatası
balık

Geçmiş olsun Ceylincim
Benimde zamanında başıma geldi.
Üzüntünü tahmin edebiliyorum
Cana gelmesinde mala gelsin cnm
Gidenlerin yerine katkat iyisi gelsin

.

türk kahvesi sade olmak koşuluyla serbest :)

Yani ben böyle biliyor ve günde mutlaka 1 tane içiyorum

merhaba aramıza hoşgeldiniz öncelikle menülerinde yasak yiyecek göremedim yalnız bana az yiyorsunuz gibi geldi.

bende olsa gün hiç sorun değil geçiştiririm. ama ben gideceğim.ısrarları düşündükçee..

menu gayet guzel turk kahvesı sekersız oldugu surece sorun yok

Verirsin verirsin.
Portakal suyu çok şeker içeriyor, meyve sularından uzak duruyoruz çünkü ..

aa çok enteresanmış.:44:.yok ben o eteği alınca 59 kiloydum..sonra hamilelik olunca kilo almıştım..şimdi 60 kiloyum 61ken etek olmuyordu sıkıyordu,:44:şimdi bollaşmış..hatta birde pantolonum var öyle...

Ne güzel olmuş ikizcim kas yapıypruz sıkılaşıyoruz.
Kas oranımı 1 aydır ölçmüyorum ama en son 24ten 18 küsüre inmişti daha ne isterim.

Ağrıyor ama o ağrı o kadar güzel oluyor ki çünkü sıkılaşmanın ağrısı.
iyi hissettiriyor.

ıkıncı ogun

1tabak kıymalı ıspanak
1tabak yesıllıklı cacık
1kasık kurufasulye
1cevız 1kayısı 2badem
turk kahvesı

arkadaslar karatay diyetinde 13.gündeyim.epey alıstım ilk zamanlar aclık hissediyordum sonraları azaldı.3 kilo verdim tabi ödem de varmıstır bire bir uygulamaya calısıyorum.cok mutluyum yazdıklarınızda beni motive ediyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…