Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

vayyyy...vayyyyy...vayyyyy
ne kadar heyecan verici bir olaymış listede ismini görmek..
Ben bu hafta görülmemiştir listeye girmek istediğim diye düşünmüştüm,sayfalar o kadar hızlı ilerliyor ki.
İkizcim eline sağlık..
bu saatte nsl bir motivasyon oldu:)
hele ki bugün biraz kaçamak yaptıktan sonra..

Herkese maşallah diyorum

hoşgeldin aramıza

Canım bende bulamadım jelatin. Jelatinsiz yaptım gayet güzel oldu
karatay hatunları yaratıcı işte ellerine sağlık
hımm şey yapsamm carmenn borcama koysam kabakları , üzerine toz tarçın koysam bolca pişse bi güzel. çıkınca da hindistan cevizi , ceviz güzel olur mu ki?:26::26::26:
benim truff gibi çöpe gitmesin oda

bence de bağımlılık yapıyooo :))

Bugün yediklerim

1.öğün : 2 yumurtalı,lorlu omlet
6 tane zeytin
ceviz

2.öğün: 2 küçük ızgara tavuk baget
1 haşlanmış havuç üzeri yoğurtlu
1 avuç beyaz leblebi

3.öğün : 1 yumurta
1 domates
bol tere
2 dilim ananas
2 kuru kayısı

1 bardak süt
su çok içmedim ancak 1 lt.

ama bugün tatlı krizim fena.
neyse atlattım sayılır bugünü.
yarın yeni bir sayfa :)))

.

Hosgeldin :)
Bende daha yeniyim aslinda bir hafta oldu insallah hep beraber istedimiz kilolara ulasiriz bende hipotiroid hastasiyim kilo vermem cok zor ama bu bir hafta 2.5 kilo gitti bile yarindan sonra sabah oglen ve aksam neler yedigini yazarsin ayrica spor yapiyorsan onun saatinide yazarsin aklina takilan her soruyuda yoneltebilirsin buradaki arkadaslar bu konuda cok deneyimli sorularin cevapsiz kalmayacaktir.

Son düzenleme:

Masalcım, rahatsız bir hafta geçirdin, vücudun tepki vermiş olabilir. yanlış birşey yapmıyorsun azıcık sabır canım, pes etmek yok...
Haftaya kontrol ederiz birbirimizi daha çok

Eline sağlık İkizcim, herkesi tebrik ederim. Burada olup paylaşımlarda bulunduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkürler

eline sağlık canımmm yalnız benim oranım 34 oluyor canım.3. rakam 5 ve üzeri olursa yuvarlıyoruz.gerçi bir rakamın önemi yok

Loxicim tartiyi kaldirmak yaradi mi ne? Ben bu sabah tartildiktan sonra dolabin ucra kosesine geri yolladim kendisini:) Haftaya kadar da cikarmam...

menü

kahvaltı:
1 yumurta+1 yumurta beyazı (kk haşlanmış)
1 kk peynir
5 zeytin
1 büyük bardak süt
1 dilim kepek ekmeği (biraz fazla kızartmşım az tereyağ sürdüm)
1 kase aşure (vee o arada komşum aşure getirdi.sonunda ben de şekerli aşure tabiiki dayanamayıp 1 kase yedim)
sade Türk kahvesi

2. öğün:
3 silme yemek kaşığı pilav + 1 kase yoğurt

3. öğün:
2-3 yemek kaşığı makarna+kıymalı patates yemeğinden 2 küçük parça patates

1 kayısılı form çay
2 Lt su

Saphiracim sanki bu gün biraz fazlami kacirmissin ne
Ekmek...asure...Pilav...makarna...patates...
azcikta yemis olsan yasaklilardan epeyce cesit tüketmissin...

Saphiracim sanki bu gün biraz fazlami kacirmissin ne
Ekmek...asure...Pilav...makarna...patates...
azcikta yemis olsan yasaklilardan epeyce cesit tüketmissin...

canım ben 3 haftadır kahvaltıma 1 dilim ekmek koyuyorum
kendim aşure yaptığımda kendime şekersiz olarak ayırıp onu yemiştim,o çok sağlıklı bir öğün olmuştu o zaman ama o kadar içimde kalmış ki,bir de herkes çok güzel olmuş diye diye canımı çektirmişti.komşum da getirince maalesef dayanamadım.
öbürleriyle ilgili söyleyebileceğim bir savunmam geçerli bir mazaretim yok

Editor saphira hanim, ben forumunuza yeni katildim..3 mesaj attim ama cevap alamadim..gun ve saate gore mi takip etmem gerekiyor? Bana yardim ederseniz sevinirim..Ben de kilo veremeyenlerdenim...Desteklerinizi bekliyorum..tesekkurler

Son düzenleme:
Editor saphira hanim, ben forumunuza yeni katildim..3 mesaj attim ama cevap alamadim..gun ve saate gore mi takip etmem gerekiyor? Bana yardim ederseniz sevinirim..Ben de kilo veremeyenlerdenim...Desteklerinizi bekliyorum..tesekkurler
Hosgeldin canim..Genelikle gündüz vakti daha cok insani yakalayabilirsin burda. Önce kitabi okumani tavsiye ederim.
Birinci sayfadada Karatay diyeti (biz buna saglikli beslenme diyoruz) hakkinda bilgiler var...Kolay gelsin..

editör hanım bende forma yeni üyeyim bende sizlerle yazışmak ve zayıflamak istiyorum banada cevap verin lütfen bildirim sabahmlet peyir zeytin biber cay öglen:kabuska yemegi salata ayran yogurt aksam:ıspanak yemegi salata ayran spor:öglen 45 dk yürüyüs ve aksam 30 dk yürüyüs evde yürüyüs bandında su:1.5litre kilo:68.100 baslangıc kilom:71.100 diyetle 3 kilo verdim yas:29 sizce nasıl hedef:52

Hosgeldin canim..Genelikle gündüz vakti daha cok insani yakalayabilirsin burda. Önce kitabi okumani tavsiye ederim.
Birinci sayfadada Karatay diyeti (biz buna saglikli beslenme diyoruz) hakkinda bilgiler var...Kolay gelsin..

Benim su an bulundugum yer itibariyle Karatay'in kitabini almam imkansiz...Karatayi anladim ama meyve neden yok?Sizce de meyve cok gerekli ve faydali degil mi vucudumuza?!

Benim su an bulundugum yer itibariyle Karatay'in kitabini almam imkansiz...Karatayi anladim ama meyve neden yok?Sizce de meyve cok gerekli ve faydali degil mi vucudumuza?!
hoşgeldiniz
meyve yok diye bir şey yok, meyvedeki şeker zararlı olduğundan akşam yemeğinden sonra abur cubur niyetine yemek yok. meyve bir öğündür bizim beslenmemizde ve abartmadan gündüz saatlerinde yiyoruz ki gün içerisinde yakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…