Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hımm şey yapsamm carmenn borcama koysam kabakları , üzerine toz tarçın koysam bolca pişse bi güzel. çıkınca da hindistan cevizi , ceviz güzel olur mu ki?:26::26::26:

Bilemedim ki... Maalesef ben böyle şeyler denediğimde genelde çöpe gidiyor. O nedenle hep denenmiş tarifleri yapmaya gayret ediyorum. Sanırım benim yaratcılık mekanizmamda bir problem var

günaydın kıslarrr

1.öğün
2 dılım domates
1 ince küçüçük dılım ekmek kac zaman sonra sıcacıktı cnm cektı
1dılım kasar
1dılım beyaz peynır
,6adet zeytın

gunaydın canımm.afiyet olsun

bu hafta süper kilo verceksin sen,ekmek falan yemek yok bir daha,tamam mı

Tesekkurler Loxan ama ben yurtdisinda yasiyorum kitaba da su an ulasamiyorum..onun icin sorularimi mazur gorun lutfen...Peki Loxan ben hergun alistirdim vucudumu kosuya..Metabolizmami duzeltmek icin yuruyuse mi baslayayim?

Tesekkurler Loxan ama ben yurtdisinda yasiyorum kitaba da su an ulasamiyorum..onun icin sorularimi mazur gorun lutfen...Peki Loxan ben hergun alistirdim vucudumu kosuya..Metabolizmami duzeltmek icin yuruyuse mi baslayayim?

o kadar bılgılı degılım amaaa:26:

hergun kosuyorsun,az yıyorsun ve kılo veremıyor musunhep sporda degısıklık yapmayı soylerler bu durumda,soyle yapsan 3 gun yuruyus,3 gun kosu,belki şaşırtmıs olursun bunyenı,ne dersın?

güzel yazilariniz dilekleriniz icin tesekürler...ayni düsüncede olmamiz bile karatayci oldugumuzun ap acik belirtisi

ve bu cok güzel bir duygu..bir seyi icine sindirip benimseyip kabul etmek... loxandracigim ben hep sizleyim canim..okuyorum sürekli takipteyim yeni gelen arkadaslarida görüyorum ve seviniyorum ayrica loxandra davetlerden bahsetmis...evet davetlere klasik hamur isleri bol bol börek cörek pasta gibi ne kadar zararli seyler varsa masada oluyor hepsi...ve insanlarin diyetmi yapiyorsun sorusuda cabasi..

en son gittigim davette sadece patates salatasi vardi gerisi tamamen hamur isi idi...ben hic birine dokunmadim...sadece cay ictim..soranlarada kendimden emin sekilde benim yeme seklime ve prensibime aykiri hersey cok güzel gözüküyor emeginize saglik dedim gayet kibar ve anlasilir sekilde...

ve dogrusunu söyledim yani..kenimi tutmadim yada irademle savasmadim orda...canim istemedi ve kafamdaki beslenme sekline uygun olmayan bir masa vardi karsimda ...saglikli degildi hic..kibarca tesekür ettim...zaten insan kendi icinde olayi benimsedimiydi, kendinden emin sekilde etrafindakilere yansitiyor bunu..

mesela vejeteryan birisine asla et yiyeceksin illa diye kimse israr etmez...vejeteryanlarin cizgileri keskin ve nettir cünki! tavirlarida öyle cok emindirler kendilerinden!!..cünki onlar bir dava ugruna bunu saglam adimlarla yaparlar...kacamaklari yoktur cünki benimsemisler kabul etmislerdir olayi...

bizimde onlardan farkimiz yok artik..bizim de yasama seklimiz budur..saglikli besleniriz..adimiz vejeteryan degildir onlar gibi...biz bilincli beslenen sagligindan ödün vermeyen kisileriz...farkimiz bu ve bu farki cevremizde yakinda anlayip zaten benimseyeceklerdir...

Olabilir bir denerim..belki ise yarar..Ben bir de yazilarinizin yanina koydugunuz kucuk ikonlari-ifadeleri nasil yapiyorsunuz onu sorucaktim..

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,13 zeytın ,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta (yumurtalar cok lop olmayacak),bır kuru ıncır,bıraz sıyah cekırdeklı kuru uzum(antıoksıdan).

merhaba arkadaşlar.bende yaklaşık 10 gündür sizi izliyorum.canan hocanın kitabını da okudum .ve 14 gündür uyguluyorum 2kilo verdim şimdilik.bir 10 kilo daha verirsem inşalaaah ...sizleri tanıyor gibi oldum. dün sabah büyük bir merakla açtım kim kaç kilo verdi acaba diye herkesi tebrik ederim...

gül63 canım senim azmine hayranım beni çok motive ediyor bugün resimli kahvaltı yok galiba.birde omega 3 leri eczaneden mi aktardan mı alıyorsunuz günde kaç tane alıyorsunuz

Kılo verdırıyor yedıklerım ve tok hıssettırıyor.Ben bu dıyete baslamadan once ayda 45 ekmek,90 cıkolata,15 kg meyve ve 30 tabak pılav tuketıyordum,dıger besınlere ılaveten ve doymuyordum bır turlu.

Eklentiler

• $a121.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 68
2 yumurtadan peynirli omlet 7 zeytin biraz peynir maydonoz ceviz(bir çay bardağı) cennet hurması daha ne olsun bir litrede su içtim şimdi de çayımı içeceğim (ben tam bir çay tiryakisiyim) dün 8-9 km yürümüştüm bakalım bugünde yürürüm inşallah

gül63 canım senim azmine hayranım beni çok motive ediyor bugün resimli kahvaltı yok galiba.birde omega 3 leri eczaneden mi aktardan mı alıyorsunuz günde kaç tane alıyorsunuz
Evet eczaneden alıyorum,moralınızı yuksek tutun kendı doktorunuz olun,sartları suslemek ınsanın elınde aslında,mesela kahvaltımı geceden haZırladıgımda ertesı gun tatılde kahvaltı yapıyormus gıbı hssedıyorum,yazın paylasın sızde katılın aramıza ,gunlugunuzu tutun ,Menü
Bıdırım
Kalkınca:

1.öğün:

2. Öğün:

3. Öğün:

Sıvı:

Spor:

Kopyala yapıstır yapın doldurun,hergun ,cok farkedecek hersey,2 hafta bıldırım yaptıktan sonra,cuma gunu bıldırımlerıne de katılıyorsunuz,Bildirim:
Rumuz: Başlangıç tarihi:
Başlangıç kg:
Geçen hafta: Bu hafta:
Fark:
Toplam fark:
Beden:
Spor:
Boy:
Hedef: Verılen kılo yuzdesı(bu hafta verılen kılo/gecen haftakı kılo *100) :
Dıye dolduruyorsunuz, cuma gunlerı en cok kılo verenler bellı oluyor...............Kolay Gelsın ? Hepımıze

hoca kitapta meyveyi ya öğle yemeği yada saat 3 gibi yoğurtla ara öğün vermiş. kızlar dikkat ettim sizler kahvaltıda yiyorsunuz.bende buğün öyle yaptım.ama kafamda karışık bu konuda ...ne zaman yesek ki...

canım çok teşekkürler... oğlum anne bu kadar çok yiyorsun daha çok kilo alma diyor ..

Selam kızlar, aranızda çörekotu yiyen var mı? Yiyenler nasıl tüketiyor acaba? Zayıflamaya faydası çokmuş.

sabah su içerek güne başladım

2 cennet hurması yedım
2 tane minicik mandain yedım
5-6 zeytın
1 avuc cevız
1 muz
1 bardak ta süt içicem cunku proteın olmalı mıdem dolu ama

bugun saat 13 te agdaya gıtcem bu aydan cok umutluyom
http://www.kadinlarkulubu.com/isten...sorunumuza-pencereden-bakmayi-oneriyorum.html

burayı bır ınceleyın ve agda yapıcaksanız bu saatleri dıkkate alın olmazmı bız fayda görüyoruz

Diyet Uzmani Ahmet Gürapaydin
‎45 dk dan fazla yapılan yoğun egzersizler de, böbrek üstü bezinizden kortizon hormunu salınır. Fazla kortizon ise sizi şişirir.

‎45dk dan fazla spor yapmayın. Çok yorulmanız veya çok ter atmanız kaliteli spor yaptığınızı göstermez

günaydın hoş geldin birlikte başladık sayılır bende bu gün başladım. birlikte başarmak dileğiyle hoş geldin .

bende bu dabahki kahvaltımı resimledim. hepsini bitirememiş olsamda

sabah bir saat sahilde normal tempo yürüyüş yaptım eh nede olsa hafta sonu vakit var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…