Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

evin hayırlı olsun canım güle güle zayıfçacık oturr
sen eşini ikna et ben şöyle giriş yapıyorum bak ayda 25 lira yaa neye vermiyoruz ki bir paket sigara bile 7 lira amaa hem ekmek yememe kontejanındanda düşürebilirsin bunu
aman masalcım dikkat et kendine zorlama çok..

. 0mega3 kullanın ben m...p (12 TL) ıcınde 60 kapsul var,ben gunde 4 tane alıyorum halsızlık fılan kalmıyor ,hem moralım de super oluyor...." Merhaba Canan Hanım,
Kitabınızı okudum ve son bir aydır uyguluyorum. Haftada yarım kilo ancak verebiliyorum, bence sağlıklı bir hız. Genelde hiçbir sağlık problemim yok, 6-7 kilo fazlamdan başka. Ama sürekli halsizim, ciddi bir kansızlıkta yok, limitin biraz altında sadece.
43 yaşındayım, günlük omega 3 kapsülü dışında, kullanmamız gereken “günlük, haftalık veya kür olarak önerebileceğiniz” vitamin veya minarel takviyesi var mı?
Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

07.09.2011 00:06:00 tarihinde sorulmuştur.

--------------------------------------------------------------------------------

Prof. Dr. M Canan Efendigil KARATAY tarafından cevaplanmıştır.
Cevap : Omega 3 ile kuvvetli bir antioksidan almalısınız. Kan demirinize ve D-vitaminize baktırmalısınız. Yürümeye de başlayın ve bol su için...

Az yemek yemeyin, doyuncaya kadar yemelisıniz.

Prof. Dr. M Canana Efendigil Karatay "

Aslında evde bile yapılabilir kronometreyi ayarlayıp 1.5 dakika 30 saniye olarak.
20 dakika ne ki sonuçta.
Leslie de de var ama dediğin gibi çok fazla değil.
Ben de cesaret edebilsem yapacağım bugün ama bir kaç gün beklesem daha iyi sanırım.
Kendime iyice bir geleyim.

Yok Gamzecim zorlamıyorum artık iyi korktum.
Bundan sonra hiç acelem yok.
Bir süre böyle de kalabilirim yeter ki öyle sorunlar olmasın.

file çorabı baya seksiymiş beğendim :) yılbaşı gecesi için ideal olabilir

dün akşam diyetin dışına çıktım sonra çok pişman oldum neyse bugün kaldığım yerden devam ettim acil spora başlamam gerek bende eve motorsuz yürüyüş bandımı alsam bilmiyorum

bugün neler yedim ve akşam ne yiyeceğim
SABAH: zeytin,peynir,2 adet kuru kayısı,1 avuç fındık
ÖĞLE : kapuska yemeği,yoğurt,salata
ara öğün: 4 adet ceviz
AKŞAM: tavuklu mantar sote, yeşillik söğüş,ayran

SIVI ALIMI : 3 litre suyu tamamlarım şu anda 1,5 oldu
SPOR: en kısa zamanda biryerden başlamam gerek bu akşam üşenmez isem evde kendimce bişeyler yapıcam :)

pardon loxandra; o caya tarcın eklıyceksın tarcını sadece ıcmıyceksın buarada..yanlıs yazmısım..sevgiler
tesekkurler canım aldım tarıflerı,ama lahanayı yapmayım ben cok gaz yapıyorsa:)

kerevız aldım bugun,mercımeklı kerevızı yapcam en kısa zamanda.yalnız hoca blendır kullanmayın besınlerın lıflerı parcalanıyor dıyor,zaten nmercımegı duduklude yapıyom artık ben blendırdan gecırmeden ,kerevızı kucuk kucuk ndograyıp atsam ıcıne,kotu mu olur tadı?

yemıyolarsa yapmayacaksın canım.bak ders olsun sana,ben asureyı bereket olsun evde dıye yapmıstım zaten,apartmana dagıttım 10 kase,eve gelen mısafır yedı,kendıme de 1 kase sekersız ayırmıstım hemen bıttı.
buna ragmen 1 tane arkadastan gelen,1 kere de 1 yerde bıkram edıldı,fazladan 2 kase yedım 1 haftada.gecen hafta oluyor tabıı bunlar.artı 700 cıkmıstım ustune de cuma gunu,cumadan berı asure de yok kacamak da,bakalım sonuc nolcak.
neyse sen de bundan sonrasına bak artık,hergun yuruyus yap bır hafta,ozellıkle aksam yedıklerın hafıf olsun,gıder o odemler cabucakk

iwettt,nerde bos vakıt bulsam yapıyom,dısardan benı gormeyın ama ebruya bakınca utanıyom kendımden,nasıl rahat yapıyo hareketlerı gıcık kadın:))ben odun gıbı gorunuyorumdur heralde (((

yok yok alayım bır top,hem zevklı hem de motıvasyon olur
ama oınu da koycak bır yer lazım dımı evde
baslayın sız de aksamları yapın,hoplama yok zıplama yok,yatmadan once de yapılır cok rahatlatıyor
hatta farkettım dunden beri durusum bıle duzeldı bıraz farketmeden daha dik duruyorum ve karnımı ıcıme cekerek yuruyorum yıne farketmeden:)))

selam kızlar ben yaklaşık 3 haftadır uyguluyorum ilk hafta sanırım şişlerim indi 2 kilo verdim ama sonra durdu ne iniyorum nede çıkıyorum sizdede böyle oldu mu
kacamak yaptın mı hıc?
menulerını paylasırmısın,daha dogru yorum yaparız

senın mumkunse oglen yemegını ıyı yemen gerekıyor canım.en cok eforu ogleden sonra sarfedıyorsun anlasılan.proteınlı sebzelı ,ayran veya yogurtlu,guzel bır ogle yemegı yersen aksama kadar ıdare eder senı.5 saat cok degıl kı.aksam da hafıf bır seyler yersın.
eger sabah kahvaltını kuvvetli tam karatay kahvaltısı yaparsan olabılır canım.oglen cevız,5 kuru kayısı,1 kase de yogurt yersın ,aksama kadar tutar.ben 2 gundur oyle yapıyorum mesela,sabah kahvaltıyı erken yapınca boyle hafıf bır ogle ogunu yapıyorum.
illa yemek yıyecegım dersen de ısyerınde cıkanlardan ekmeksız pılavsız,kızartmasız yıyebılırsın ceylın gıbı

canım senın metabolızmana hayranım ne dersen onu yapıyor,sen ayda 8 kılo verıyorum desen onu da verır emınım:))

ne ödül koymuşum be kendime herkes öğrendi :)))) bilmeyenler de :)))
ama size söz 65 e düşünce giycem o çorabı :))) aksini düşünemiyorum bile

:))))))kamu yararına bir paylasım oldu:)))))

canım ben garıp bır sekılde spor yaptıgım gun hıssedıyorum o sıskınlıgı,yedıklerımden de olabılır bılmıyorum kı,yapmayınca ertesı gun ınıyor ama ,tabıı tartıyla olcmedım ,hıssettıgım sey bu,persembe tartılmıycam her ıhtımale karsı,cuma bıldırım var ya,sıskınlık olursa da gıtsın dıye:))
valla senden ogrendım canım sabah ılk ıs pılates yapmayı,ustadım sensın:))))
esım dıyor kı sen 2 dogum yaptın gobegın dumduz olmaz,gıcık seyyy,ona ınat ebru sallı gıbı olcamm:))))

sımdıkı salonum cok kucuk hıc yer yok ama bundan sonra tasındıgım ev buyuk olursa salona koycam ben de kosu bandını,evı kotu gosterıyor falan takmıycam hıc:)))

Ben cok fazla spor yapmıyorum, ama bos oturdugum da soylenemez gun boyu boylesı bıle yetıyor, zaten bır 47 kg olayım hayırlısıyla elımle yer sılecem eskıden oldugu gıbı Ne hamaratım ama .
hayale bak:))))kız sen de fıle corap alcam desene 47 kg olunca:)))))))

amaninnnnnnnn pegasasunnnnnnnnn sayende birşey daha öğrenmişş oldukkkkk

bır cahil daha çıktııııı:)))))))))))

teşekkürler canım bugün akşam eve giderken alayım ve kullanmaya başlıyayım en iyisi.

ohhh be helesi bitirebildim okumyayi...

Benim öğlen henüz belli değil cnm
Ali nazik çok şeverim yapmanı tavsiye ederim zaten patlıcanın güzelleştirmediği bir yemek yok
evet canim bende patlicana bayilirimmmmmmmmm.
ama yarina kaldi alinazik acil disari ciktim alisveriste yapamadim. Evdede patlican yokmus bende mercimek koydum (firina degil ) ocaga

merhaba ben kıymalı karnabahar yaptım ilk defa umarım iyi olur tamamen uydurdum yani
Canim bende iki gündür karnibahar haslama yedim. O yüzden bu gün farklilik. Sama afiyet seker olsun canim. Sonucu alinca yazarsin.

Süper fikir aslinda hatta KK dada var diyet günlüklerim diye bir topik. Oradada paylasabilirsin.
Bence ileride ya ne yemek yapsam diye düsüncende kalmaz. Günlüklerinden rahatca bulabilirsin ne yemek pisirecegini. Kafama yatti.
tek sorun zaman

ben aksam cupra yapacagım fırında,yanında da salata

en kolay yemek.

papadıyam mezgıte baktım ama bızım pazara gelmemıstı

sendemi bürütüs kız bende dediydim loxiye famire sor o bilir deyi

niye kızzzzzzzzzzzzzzz
ordan bakınca bu işlerden anlar gibi mi görünüyorumm...hoşuma gitti ama öyle gözükmem ...
ama size birşey itiraf edeyimmm benim bir geceliğim bile yokkkkkkk:26:

Son düzenleme:

Yok Gamzecim zorlamıyorum artık iyi korktum.
Bundan sonra hiç acelem yok.
Bir süre böyle de kalabilirim yeter ki öyle sorunlar olmasın.
bencede sonuçta biz sadece zayıflamak için yapmıyoruz bunları sağlığımız için de yapıyoruz

niye kızzzzzzzzzzzzzzz
ordan bakınca bu işlerden anlar gibi mi görünüyorumm...hoşuma gitti ama öyle gözükmem ...
ama size birşey itiraf edeyimmm benim bir geceliğim bile yokkkkkkk:26:
otur sıfırr

gecelıksız kadın mı olur

canım nerede oturuyorsun bilmem ama istanbulun birçok yerinde loya var yolun düşerse oradan hemen 2 3 çeşit al 10 liraya sade ama seksi çoook güzel modelleri var ben her rengini aldım

aa ne kadar ucuzmus,yanı zaten ıp parcası ucuz olması gerekır de:26:

ınternettekıler 50tl den baslıyor

kitaptan cok ılgınc bır bılgı paylasayım,yenı dıkkatımı cektı benım de
sayfa 189 da
'kuvvetlı,bol proteın ve saglıklı yag(ornegın tereyagı)ıceren bır kahvaltının hızlandırdıgı metabolızma sonucu harcanan kalorı mıktarı,4-5 kmlık bır kosuda harcanan kalorı-enerjı mıktarına es degerdır'

otur sıfırr

gecelıksız kadın mı olur

aa ne kadar ucuzmus,yanı zaten ıp parcası ucuz olması gerekır de:26:

ınternettekıler 50tl den baslıyor

internet her zaman ucuz olmayabiliyor bir alışveriş bağımlısı olarak biliyorum
bahsettiğim geceliklerde desen dantel yok düz saten ama gayet iş görür yani ben yatarken kullanıyorum çok rahatlar pijamam neyim yok yani
birde leopar desenli atlet şort takım aldım saten yine oda 12 ya da 14 idi aklınızda olsun servet vermeye gerek yok valla taksim bakırköy bağdat caddesi bildiğim şubeleri

vay süpermiş pazar kahvaltılarım aynen böyle oluyor ve akşama kadar acıkmıyorum bu yeni kitabındamı yazıyor bende ilk kitabı var onuda arkadaşıma verdim kaldı öyle ama yeni kitabınıda alıcam en kısa zamanda loxandra birde birşey sorucam sana c vitamini takviyesi alıyormusun hocanın önerdiği bir marka vs.. var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…