Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ben cok fazla spor yapmıyorum, ama bos oturdugum da soylenemez gun boyu boylesı bıle yetıyor, zaten bır 47 kg olayım hayırlısıyla elımle yer sılecem eskıden oldugu gıbı Ne hamaratım ama .

Benım ust 5 beden kuculmus,80 e sıgdım ve bu muhtesem bırsey ,baslangıclarda 100 beden gıyen benım ıcın bu olay .

gül kutlarım seni darısı başımıza inşallah senin gibi dirayetli olup senin gibi güzel kilo verebilirim.

bir de sen spor yapıyormusun

Ben cok fazla spor yapmıyorum, ama bos oturdugum da soylenemez gun boyu boylesı bıle yetıyor, zaten bır 47 kg olayım hayırlısıyla elımle yer sılecem eskıden oldugu gıbı Ne hamaratım ama .

Güldürdün beni.
Genelde hayallerimiz ahh bir istediğim kiloya düşeyim şunu giyeceğim.
Şöyle görüneceğim gibi şeyler.
Senin hayalin elinle yer silmek
Çok hoşuma gitti

Bu arada bir kiloya kadar haklısın da sonrasında sporsuz çok zorlaşıyor.
Hele son kilolarda ama senin temizliğin zaten spor kadar oluyor.

Öğle yemeğim yoğurt çorbası yarım ayva biraz fıstık birazdan dışarı çıkacağım yürüyüşte yaparım akşama görüşürüz kızlar

tabiki yürüyüş sayılır . 5 saat bende bazen yemiyorum canım

burdan bişi anlamadım ya 20 dk konusamayacak sekilde yürümelimiyiz yani

bence de hoca işi çözmüş 2 gündür yasaklı listesine girdim biraz ama bugünden itibaren yine toparlanıyorum gül bende senin gibi doyana kadar yiyorum valla uzun vadede gitse sorun değil aç kalıp diyet psikolojisine girince daha kötü oluyor bıkıp tümden bırakıyorsun..

gamzecim nasıl bu koşubantı,diğerlerinden farkı ne ?
ve başka mekanik koşu bandı kullananlar var mı aranızda?

canım bu motorlu değil yani bantı kendiliğinden hareket etmiyor biraz eğimli sen yürümeye başlayınca bandı hareket ettirmiş oluyorsun haliyle daha fazla yoruluyorsun hem ev için daha uygun bence gürültüde yapmıyor hiç 100 kiloya kadar taşıma kapasitesi var bence ideal sonra sıkılırsan falan için çok acımaz en azından

merhaba canım iyiyim sen nasılsın geçmiş olsun bir rahatsızlık geçirmişsin ama sen çok fazla spor yapıyosun bir de bence zorlama artık vücudunu kg.almasan yeter artık senin için bence...

Doğru söylüyorsun birikiyolar cnm,neyse inş.bugünden sonra son diyim

Öğlen menüm:

1 kase bol pulbiberli düğün çorbası
yarım tabak yoğurtlu az pirinçli ıspanak
küçük bir kase yoğurtlu havuç salatası (mayonezsiz)
ve bugünkü ve artık son kaçamağım yarım kadınbudu köfte (lokantacı abla sağolsun tatmam için yarıya böldü,kalanı kendi yedi)

pegasasunn fikir harika yaa hep görüyorum alışveriş sitelerinde ama şöyle bir bakıp geçiyorum tabii
bende 50 kiloya düştüğümde ilk yapacağım şey straplez bir elbise almak olacak koltukaltından fırlayan yağ bıdıkları olmadan giymek istiyorum yaa

gül kutlarım seni darısı başımıza inşallah senin gibi dirayetli olup senin gibi güzel kilo verebilirim.

bir de sen spor yapıyormusun
Yuruyus yapıyorum o da hergun degıl,ama hıc bos durmam,yuruyus tempom zamanla arttı cunku ben gercekten beslenmıyor zehırlenıyordum ama haberım yokmus,faal olun derım, konu komsu ust mahalleye fıla hep Karatay ı anlattım,fotokopı dagıttım bır suru,bakın arayın bulun ogrenın dedım, ıkı kat daha hafıfledım ınanın yok boyle dıyet kılolar gıdıyorlar,gıderler,yuzlerce ınsana umut oldu bu dıyet Kolay gelsın hepımıze

tabiki yürüyüş sayılır . 5 saat bende bazen yemiyorum canım

burdan bişi anlamadım ya 20 dk konusamayacak sekilde yürümelimiyiz yani

Hayır hayır.
1.5 dakika normal hızda.
30 saniye hızlı bir şekilde.
Bu hızlı şekilde konuşmanın mümkün olmadığı şekilde oluyor.
Bu şekilde sırayla 20 dakikayı tamamlıyoruz.

öğle yemeğimi de yedim.hemen bildirimimi yapayım kızlar:

- 1 kocaman kase dolusu salata
- 1 tabak barbunya

bu kadarrr..iş yerinde olduğum için diğer yemekler bana uygun değildi.en uygun olanları seçtim içinden

aman canımm sende spor aleti alma. çık dışarı yürü.. şaka canımm.. sadece bişeyler yazayım dedim... öptümmm

senimi kiricam canim..almayi verirriim bende...ama birde baska türlü düsün bir...mesela sen bana gelmissin beraber yürüyoruz yürüme bandinda...

hımm anladım cnm iyi açıklamışsın çok sağol,ama işte sıkılırsam içim acımasından daha çokçası kredi borcum var ev aldık biz,boşuna masraf yapmak istemiyorum.aslında boşuna değil sağlık için de işte bilmyiorum eşimle bir görüşelim bu konuyu

canım ya sen çok güzel motive olmuşsun evet bende diyetimi yapıyorum 13 günde 2,5 kilo verdim ama benim sorunum sabah saat 8:00'den akşam saat 17'ye kadar bilgisayar karşısında oturuyorum. yerimden ancak tuvalet veya ufak tefek işler için kalkıyorum. bu kadar çok oturan bir insanında normal olarak kocaman bir poposu olur oda bende mevcut
akşamları zaten yemek bulaşık kızlarla ilgilen sonrada yatıyorum. ilk zaman leslie yapıyordum ama oda zaten kalın ve kaslı olan bacaklarımı daha da kalınlaştırıp kas yapacak diye yapamıyorum. yani işim zor. bir de çoook halsizim bıraksanız masada uyuyacağım.

İyi gibiyim ben de Ceylincim.
Şimdi iyi oluyorum akşam başım dönmeye başlıyor.
Aynen dediğin gibi en azından bir süre bu kilolarda durayım kendimi zorlamadan diyorum.
Sporu da iyi arttırmıştım artık günde yarım saat 45 dakika civarı pilates ile yetineyim.
Sonrasında bakarız.

5 km yürüdüm.

Birdeeee 3 günde 700 gr verdim.
Düz hesap 85 im.
Ilk hedef 80...ödülü file vücut çorabı :)))

uuu pegasusum valla iyi gazlamışım seni,bravo sana!
bu çorap meselesi iyi oldu bacılar yeni bişi öğrendi
ben biliyordum o çorabı ama almaya cesaretleecek bir vücut olmadı

maslah çok azimlisinve gül bi sey itiraf ediyimmmi seni bazen canan hocamı bu acaba diyorum çünkü ben inanıyorum ama canan hocaya bazen olumsuz yorumlardan etkilenilorum acaba diyorum normalde bi ara benim motivasyonumda senin gibiydi artık zayıflamayı öğrendiğme inanıyordum sonra etkiledi hastalık ilaçlar vs hherkeste bu durum oldu bu topicte bir senin inancın sarsılmıyor. bende diyorum acaba gül canan hocanın kendisimi ki :26:

Hayır hayır.
1.5 dakika normal hızda.
30 saniye hızlı bir şekilde.
Bu hızlı şekilde konuşmanın mümkün olmadığı şekilde oluyor.
Bu şekilde sırayla 20 dakikayı tamamlıyoruz.

anladım canım söyle ki 20 dk nni 15 dk yürünecek 5 dk kosulmus oluyor toplamda , bunu duymustum canım hatta bazı salonlarda böle yaptırıyorlarmıs ve bazı yürüme bantlarını bu sekilde ayarlayabılıyormussun . leslidede yavaslayıp hızlanmalar van ama bahsettiğin kadar düzenli değil tabi . leslie 3 fast mil yapıyorumda ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…