Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım inşaalh dediğin gibi olur ben de parti parti içiyorum ama iş yerinde en az 5 defa wc ziyaretlerim olur inşallah azalır yoksa nefret gelecek sudan

kızlar dün beni resmen karbonhidrat krizi tuttu valla şaşırdım kaldım tatlı zorlar diyordum ama dün gözümün önünden tencere tencere makarnalar, yumuşacık beyaz unlu ekmekler geçti durdu sürekli aç hissettim kendimi çok şükür bu testi de kazasız belasız atlattık inşallah bir daha krize girmem

bildirime geldikkkkk:
öğlen: alinazik, domates çorbası, iki tabak mevsim salatası (salatayı tek tabağa indiricem çok şilştim çünkü)
spor:40 dk yürüyüş orta tempo pazara gittik
su: 2 lt, 4 fincan bitki çayı
akşam: ne yapacam bilmiyorum kızlaaaaar :26:

ayyy çok sevindim yaşasın haftasonu bomba kahvaltılar, bu diyeti seviyorum

metin özata nın bir iki kitabını okumuştum endokrinoloji doktoru yanılmıyorsam uzmanlık konusu insülin direnci çok faydalı bilgileri var gerçekten özellikle glisemik indeks üzerine...

kızlar ben en son ctesi tartıldım cuma bildirim yapılıyor ama cuma tartılmak istemiyorum çünkü evden sabah 6.30 da çıkıyorum ve o saatte tuvalete çıkmamış oluyorum öyle de tartılmak işime gelmiyor ben yine ctesi tartılmak istiyorum nasıl yapsak? ne yapacağım ben hiç listeye giremeyecek miyim? :26:

Haklısın Mattikacım, kafamı kuma gömmekten vazgeçmem lazım bu konuda. Bir araştırayım doğalını nereden bulabilirim:44:

Geçen sene denedim elma sirkesi yapmayı .
Fena da olmadı.
5 Ltlik su bidonunun dibine elmaları doğradım.
Herşeyi ile ama çekirdekleri kabukları.
Üzerine su doldurdum.
Ne kadar deseniz tam miktar söyleyemem ama bidonun altından 5 parmak kadar ölçün :))
işte ancak o kadar elma doğramışımdır.
Ağzını kapatmayacaksınız.
Ben ağzını tülbentle kapatmıştım.
hAVA ALMASI LAZIM.

Serin ve karanlık biryer olması şart.
Ben bir dolabın içine koydum unuttum
1-2 ayda ancak oluyor
Üstü gri bir kabuk tutuyor.
Onu sıyırıp süzüp kullanıyorsunuz.

Valla deneyin derim .tutar mı tutmaz mı bilmem ama denenebilir.
ALT TARAFI ELMA VE SU :))

.

ok isabetli bir paylasim olmus arkidisim. Ikinci kitap henüz bende yok. En kisa zamanda edinecegim. Arada yazin kisa kisa dipnotlar. Iyi geliyor..
Bu arada mercimek pisti ben kacar. Görüsürük sonra kizlarrrrrr.Ac kurt yemek yemeli öpüyorum hepinizi

Burcin79 un paylaştığı listede en yüksek Gİ si olan yiyecek türk usulü pirinç pilavı kızlar çatalı daldırırken iki kere düşünelim :26:
bir de bir şey farkettim şehriye çorbası nin Gİ si çok düşük yenir mi acep he?

herkese merhaba

öğlen menüm

1.5 kase sarımsaklı yoğurt
1 tabak kıymalı karnabahar yemeği
3 ceviz

2 lt limonlu su
doğadan 7 otlu çay

bu arada yarın tartı günüm 2.haftanın sonu yani.geçen hafta 1 kg vermiştim bakalım bu hafta nasıl olacak çizelgem değişecek miii?

Ayy cidden sabah sabah kalkıp çok güzel oluyor.
Benim 11den önce olmuyor 2 gündür ama ne yapalım biraz toparlanmam lazım.
Kim demiş olamaz diye.
Kadın doğum yaptı çıktı aynı fit haliyle.
İstersek hepsi olur.
Ama cidden her bir hareketi nasıl yapıyor öyle ya.

Ayy ben de çok çok severim iç çamaşırı olsun gecelik olsun.
öyle seksü şeyleri
File çorabı da önceden görmüş beğenmiştim ama dedim diğerleri neyse de bu ne işime yarayacak
Zaten en çok o iç çamaşırları için istediğim gibi görünmek istiyorum.

şu anki kilon hepsini kaldırır bence masalcım pilatesde var

şehriyeyı corbalara kıvam vermek ıcın bıle kullanmayın dıyor hoca yenı kıtapta

şu anki kilon hepsini kaldırır bence masalcım pilatesde var

İlk zamanki halimi düşünüyorum da nasıl duruyordu şimdi gerçekten çok güzel duruyor.
Ama biraz daha şekillenirsem pilateste etkili olur umarım o zaman tam istediğim şekilde giyeceğim.
Uff o kadar güzel şeylerde olmaz ki ya.
Bayılıyorum iç çamaşırı alışverişine, hatta internetten bakmak bile tatmin ediyor

.işten erken kaçtım bugunyuruyus bandına bınmek ıstemedı canım,2 mıl yurudum leslıe yle

Ohh harikasın.
Ne güzel spor yaptın bugün loxicim.
Bu haftanın 1.si belli sanki.

Selam Şeker Karataycılar,

Geçmişi okuyup birşeyler yazayım dedim ama bitiremedim, ellerinize sağlık ne güzel döktürmüşsünüz

Bugün ve yarın biraz yoğun geçecek, yeğenim sözleniyor. Bugün gittim biraz güzelleşeyim diye kendime bakım yaptırdım

Şimdi oğlumu almaya gideceğim, akşama fırsatım olursa hem geçmişi okurum hem de menülerimi yazarım, öptüm herkesi

Paylaşmadan edemeyeceğim, bugün M.ng.'ya uğradım indirim başlamış, M beden bir kaban aldım. Aslında S'ye bile girmştim ama kaban bu içine kalın giyersem diye M aldım. Psikolojik olarak nasıl iyi geldi anlatamam

Akşamın ilerleyen saatlerinde görüşmek üzere canlar....

Son düzenleme:

canım salona koyamam maalesef pek yerim olduğu söylenemez.
alırsam ancak balkona konur,kullanırken kulaklıkla müzik dinlemek sanırım sıkmaz beni

Pepetıcım koskoca rektorun kac sanıyesı bostur sanıyorsunuz? Askolsunn

Güle güle giy kabanını gözlemecim.
ne güzel moral olmuştur.
Bu son aldığın m beden olur inşallahh.

canım salona koyamam maalesef pek yerim olduğu söylenemez.
alırsam ancak balkona konur,kullanırken kulaklıkla müzik dinlemek sanırım sıkmaz beni

Etrafa da bakınırsın hem de balkonda temiz hava oksijen daha etkili olur bence.

Bugünkü menümü yazayım.

Kalkınca :

- 2 kuru kayısı
- 1 incir

1. Öğün :

- 2 yumurtadan menemen
- Biraz yer fıstığı
- Bir parça peynir
- 4-5 zeytin
- 2 omega 3
- Keten tohumu

2. Öğün :

- Lahana salatası
- Közlenmiş patlıcanın üstüne yoğurt onun üstüne de kıyma kavurup döktüm.
- Keten tohumu

Sıvı :

- 3 litre su
- 2 bardak bitki çayı
- 1 fincan şekersiz türk kahvesi

Spor :

- 40 dakika pilates​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…