Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

pazı kavur loxı bol soganlı guzel oluyo valla

burda pazı da yok,mahrumiyet bölgesi burası

yarın pazar var normalde ,gecen hafta kurulmadı beledıye ıle pazarcılar kavga etmıs,bu hafta da kurulacagı belli degil:44:zaten olsa da pazı gelmıyor,yıyen yok heralde burda.

kızlar son 2 aydır aynı 1-2 kiloyu alıp verip duruyorum.
bu defa karar verdim 58 in altına incem hatta 56-55. allah ne verdiyse
yılbaşına kadar bakalım ne verebilcem.
eğer menüz yazmazsam bilin ki kaçamak yapıyorum ve dövün beni.
arayın sorun, görünmez gibi oldum merak etmiyosunuz beni

kızlar iyi akşamlar...

öğlen menüm:

1 tabak kıymalı ıspanaklı
1 kase yoğurt
maydonoz
3 ceviz

akşam menüm

1 tabak etli nohut
1 kase yoğurtlu semizotu
biraz turşu

aRKADASLARIM...UZUNCADIR YAZMIYORUM...CUNKU HERHAFTA KILO BILDIRIMI YAPMAK ISTEMIYORUM...cunku motivasyondan uzaklastırmak ıstemıyorum kendımı...şimdi size genellikle nası beslendımı yazıcam...yanlıs olan bısey varsa duzeltınız lutfen...

sabah kahvaltılarım super guvvetli..2 yumurta(köy bildigikn sıcak sıcak ) kayısı kıvamda, hiç ekemk yok, dogal zeytın anamın guzel zeytınlerı(10-15 kadar) 1-2 dilim peynır, çokelekli yesıl bıber salatası, cay, incir içi ceviz, 1 incir ve 1 kurukayısı ekleyebılıyorum yanına,)

öğlen bir tabak yogurt ve bolca salata illaki var, yanına ya sebze ya protein tavuk arkasından gene ıncır)ekemk hiç yok.

arada 5-6 bardagı bulabılen tarcınlı yesılcay

aksama bir kase corba ve yogurt ve turp vs.gibi seyler..arkadan bi kurukayısı daha ındırıyorum..

gunıcınde spor ıllakı ya 1 saat kosu kosu olmassa yuzme, haftanın 4 gunu 1 er saatten...

şeker sıfır, fakat turk kahvesını bildiginiz neskafe fincenın sa sekersız tuketıyorum..bugun bı ıkı kasık da asure tırtıkladım...
ama çok sekerli geldi..ha bi de aksama ozel bı cayım var rezeneli kişnişli ve tarcınlı 2-3 bardak o, ve zaten sıvı 2 litreyi geciyo... ama corba mesela kerevızlı mercımek olabiliyo, lahanalı kabak olabiliyo, biraz karısımlar yapıyorum ve havucu az tuketmeye ozen gosterıyorum..domates artık yemıyom cunku datça domateslerı de bıttı hepsi sera..

haftada bir oglen karbonitrat gunu..oglen az yagsız bugdaydurumlu makarna yogurt esliginde, iki haftada bir oluyo.kilomu bilmiyorum ve bilmemeye de direnıyorum..

saygılar karataycı kızlar...allah motıvasyonunuzu eksık etmesınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..sevgiler..

loxıcım ne zorsun yaw ne yesen ne yesen aaa buldum melemen ye karbonhıdratıda sıfırmıs domatesın olmamı

ben çok zor beğenirim kız,nasıl da çözdün beni

zaten sabah yumurta yıyorum akşam da yersem fazla gelir.

domatesın de mevsimi değil,yememeliyiz

valla sen bize ders verecek hale gelmişsin,ne diyek şimdi sana
kuru incir kuru kayısı her ogunde olmamalı ama sen sıkı spor yapıyormussun,yakıyorsundur onu da

çok guzel gıdıyorsun,tartısız mutluysan tartılma tabii,en guzeli aynalar ve kıyafetlerle ölçmek kendımızı de bız basaramıyoz

corba tariflerini alabılırmıyım?kerevızlı mercımek ve lahanalı kabah nasıl oluyor mesela?

daha kızım uyuyacakta spor yapcam 30 dk barı:26::26:

sabah:1 yumurta
5zeytin
peynir
1dilim ekmek
1 bardak tarçınlı süt
15 tane fıstık

sabah erken kalkıyorum 2 öğün az aluyor,3öğün yapıyorum...
2.öğün:közlenmiş patlıcan-yoğurt;üzerine kıymayla sos yaptım..ali nazik
3.öğün:etli kuru fasulye
ayran
kuru soğan,turp
1 hurma
10tane antep fıstığı
spor:1saat yürüdüm...

kimse beni görmüyo:84::84:
gorduk canım gördük de,,,

menu paylasmazsan nerden görüp dövcez seni,ya da sen bizi nasıl göreceksin:26::26:

zeki müren de bizi görüyor mu bu arada

ay 2. öğünün çok hoşuma gitti

yarın bunu yapabılırım,

afiyet olsunn

ben yatıyorum kızlar

erken yatarım erken kalkarımm,3 yumurtayı sütle çarparımmm

diyerektenn

yarın muhtemelen yine ben açarım topiği

iyi geceler,kaçamaksız rüyalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…