Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ben de google dan baktım

bence kaçamak degıl bu,muzu sabah yemelıyız ama regl donemınde bu kadar da olsun.

bır de yurumussun üstüne,erimiş gitmiştir o,leptın amca sağolsun

canm artık bugünlük böyle olsun napayım :) gofretlerden alıcaktım son anda 1 aydır bozmuyorsun şimdi mi bozucan dedim kendi kendime.. bari muzdan bişiler yapıyım dedim.. leptin amcayla aramız iyi bu aralar.. kanka olduk biz

bu arada 2 bucuk aylık bebişim oldugu ıcın gece nobet gunduz 1 gıbı kalkıyorumm o yuzden 2 ogun beslenıyorm
akşamıda en gec 7 gıbı yapıyorm ...
menume henuz karar vermıs degılım...

Kolay gelsin, bebekli hayat zor valla
Bende 2 tane gerçi artık büyüdüler(küçük 1,5'u geçti), bütün zorluklar unutuluyor yanına kilolar kalıyor

ben gecen hafta basladım karatay diyetine cokta memnum su anda iyi gidiyor bende 1 haftada 1,5 kilo verdim ve 1.5 saat yürüyüs yapıyorum.bakalım 1 kac ay sonra snuc ne olcak

Afiyet olsun canım, yemişsin isteğin geçmiş en azından
Ben de çok severim kendisini...Zor tutuyorum bazen hakkaten:26:

Sabah görmüştüm mesajını Loxicim, bu çocuklar ne diye horoz gibi erkenden hortlar bazen anlamam

O kadar erken kahvaltıya 3 öğün gayet normal canım zaten yediğin de yoğurt sadece

Arada tarılma niyetin olduğunu gördüm aman diyeyim...Bak ben 8 senedir ilk defa tartıdan bu kadar uzun süre ayrı kaldım(tartı bulamadığım zorunlu durumlar hariç), size verdiğim söz sayesinde...Hem şunun şurasında ne kaldı canım cumaya

itiraf 1

bıraz daha zayıflayalım gıyelım hepımız loxıcım
sexüü olma zamnıdır hadennnn hobaaa

ıkındın geldım nohut yemgı yapcaktım
cıg ıslattıgım nohuttan 1 avuc yedım bırazda yogurt 1 saat ara
sulu köftem vardı bıraz daha yogurtla yedım 1 mandalına mınıcık 4-5 zeytın yedım su ana kadar 2 lt su ıctım sımdıden sonrada 1 lt ıcerım bu arad ben gun boyu hıc cay ıcmıyorum onu hatırladım

valla onlardan giymeyi dört gözle bekleyenlerden biri de benimmm gerçi benim çeşitli gecelik vb. var ama file çorabın da yeri ayrıdır
afiyet olsun canım

Canlar bugünkü menümü yazayım:

Sabah:
Çörekotu+su
1 yumurta ile omlet(2 tane ile yapmıştım, 1 tanesini kızım yedi)
2 zeytin
Biraz peynir-2 kk kadar
1 lokma ekmek kaymak ile
Domates, biber

Akşam:
Çörekotu+su
Roka, tere ve kuzukulak ile salata
Turp
1,5 Köfte
2yk pırasa
3yk yoğurt
2 parça pastırma, 1 yk kadar labne peynir

Sıvı: Şimdilik 3 lt su
Spor: Sabah 30dk yürüyüş, Sonra pazara gidip geldim,45dk da orada yürüdüm ama orta tempo, birazdan da karın hareketi yaparım...

45 dk kadar sonra da süt içerim

Bugün Derya Baykal'ın programında bir diyetisyen vardı. Çörekotu için çok kuvvetli doğal bir antibiyotik dedi. Özellikle sabahları bağırsaklara ilk giden şeyin çörekotu olması bağışıklık sistemi için de çok iyi oluyormuş. Günde 1 tatlı kaşığı yenmesi çok faydalı imiş ve tabii ki çiğnenmesi yada öğütülerek tüketilmeliymiş...

bana da sut dıye sayıklayarak uyandı,kardes kıskanclıgından mahvedıyor kendınısüt hazırladım ama ıkımız de yatamadık bır daha

Ben de sizin köydenim, şimdi google'da gördüm ilk defa)
neyse yalnız olmadıgıma sevındım

bizim zamanımızda böle şeyler mı vardı gözlemecım

senın menune ve sporuna bayılıyorummm

vucdun bayagı sıkılasmıstır bu spora dımı,göbek var mı hıcbende hala cok da,eriyecegıne ınanasım gelmıyorkızgın tavaya koyup eritsek sunları nolurdu

Selam hanımlar,ben de bugün bu diyete başladım.Bi hafta kadar araştırdım hala da ilgili şeyleri okuyorum. Normalde akşamları ekmek yemiyorum,pilav veya makarna yiyordum yemeklerin yanında, ama sabah 5-6 dilimi buluyodu.öğlen de dışarda olduğum için poça,börek gibi şeyler yiyodum.Basenlerim ve göbeğim iyice şişti ama özellikle basenlerim beni rahatsız ediyo artık hiç hoş gurmuyo bişey giyince;resmen armut gibi görünüyo vücudum Bu nedenle başladım,bu sabah tartıldım 59.6 idim.öncelikle 55e inmek istiyorum.Bu arada boyum 1.60.Hayatımda ilk defa diyet yapıcam umarım becerebilirim Bugün ilk günüm olmasına rağmen gayet iyiydi,sinirli olcağımı falan düşünüyodum ama aksine daha da sakindim Bir hafta tartılmıcam dayanabilirsem

kızlar genelde velilerim gözleme kömbe fırın böregı tarzı seyler getırırler evde yaptıklarında öğlende bana getiriler ben yemıyorum dedıkce ısrar ısrar bugun bır velim kek getırmıs öğrencilere bana da cevız kırıp gelmıs hocam sen yemıyon ya sanada cevız kırıp geldım dıyo sevındım valla öğretıyorum bazı seylerı dedım

Gunluk menum
Sabah
2 yumurta pastirmali yaptim
ve ceviz yedim yarim demette dereotu

Oglen
corba ictim sebze corbasi

Aksam
koz patlicandan karniyarik (bu arada kizlar ben kiymayi sivi yag ile degil su ile kavuruyorum cok guzel oluyor kendi yagi ile pisiyor sadece)
cacik

en garibi canim tatli istemiyor ilk basladigimda zorlamisti ama cok nadir istiyor insan6 aksamlari acikirsam sut icebilecegimi soylemis yagsiz sutmu normal sutmu acaba aslinda burada pazarda inek sutu satiliyor ama ne kadar temizdir bilemiyorum yoksa yogurdumuda yapacagim.

Bu arada bu gun kendi tavugumu yetistirebilirmiyim diye dusunurken yakaladim kendimi herhalde bu diyet bana ciftlik kurduracak herseyi dogal nasil yapabilirim diye dusunuyorum duruyorum.

Yoktu güzelim, olsa böyle mi olurduk

Var göbek olmaz olur mu, bendeki göbeği atom enerjisi zor temizler

Tatatataaaammmm, Karatay diyeti ilkokullara kadar yayıldı))))))))

Bişey sormak istiyorum hanımlar deneyimi olanlar cevap yazarlarsa sevinirim .kilo verince göğüslere de etki ediyo mu? yani onlar da küçüklüyo mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…