Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun: Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır cay bardagı cevız ,15 zeytın , bıber,bıraz sıyah cekırdeklı kuru uzum(antıoksıdan),bır ıncır,bır avuc beyaz peynır,bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),nane cayı (normal cay demır eksıklıgıne neden oluyor yemekle tuketmıyorum,1,5 saat sonra cay ıcıyorum.),2 tane kaysı kıvamında haslanmıs yumurta (yumurtalar cok lop olmayacak).

Eklentiler

• $a124.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 87
günaydınn arkadaşlarrrrr

kota tükeninceee 2-3 gündür giremedim nete. ama hepinizi çok merak ettim:26::26:

tartılmama kararı alan kızlarr tam gaz devam mııı?

masalcımmm 2-3 gündür yoktum ama pilatesi aksatmadımm hiçç

kaçamak maçamak da yok yok yokkk
adet olacam heralde karnımda şişlik var:26::26::26:

herkese merhabaa!
ben karatay diyetini 3 haftadır uyguluyorum ve gercekten cok memnunum.Açlık kesinlikle hissetmiyorum özellikle sabah yediğim iki yumurta benı 7 saate kadar tok tutuo okulda :)
Kilo vermenin benim için ne kadar zor oldugunu bildiğimden verdiğim 2.5 kilo benim yüzümü güldürüo açıkçası:) boyum 170 kilom 61.5 su an hedefim 56-57 kiloya düşmek.Spora ağırlık verirsek kiloların daha kolay gitceğini düşünüyorum

vuuuvv super gozukuyo kahvaltın .ben boylke kahvaltıyı sadce ızın gunlerımde yapabılıyorum

SORMAYIN kizlar...esim cocuklarimda tabagi gören benim kahvaltimi gören karatay kahvaltisi istiyor hemen..

birtek ben karatayciyim..ama kahvalti tabagimi gören aile bireyleride istiyor aynisindan..ee bende seve seve hazirliyorum tabi..

afiyet olsun canim kahvaltin güzel istah acici

gunaydınnnn

kahvaltım:
2 rafadan yumurta
2 kk peynır
7 zeytın
1 kase yogurt+yogurt kaymağı
5 cevız
domates
1 kuru kayısı
3 omega 3

Günaaydın Karatayın ın azimli kızlarıııııı :)

Dün o kadar yorgun geldim ki yemekten sonra biraz uzanayım dedim..yatış o yatış..
Sabahı buldum.aslında böylece kaçamakta yapmamış oldum :)
Dünkü bildirimimi şimdi yazıyorum o yüzden

DÜN

1.ÖĞÜN : 2 YUMURTALI ,LORLU OMLET

2.ÖĞÜN: 1 TABAK SULU KÖFTE

3.ÖĞÜN : 1.5 PARÇA IZGARA TAVUK GÖĞSÜ
YOĞURT
BOL YEŞİLLİKLİ .TURPLU SALATA
2 KURU KAYISI
2 KURU ERİK
SADE KAHVE
1 BARDAK SÜT

SIVI: 1,5 LT LİMONLU SU
çay,kahve

spor. 3 gündür birşey yapamadım.bugün tekrar yürüyüşlere başlıyorum..

Hepinize kolay gelsin.
Akşama görüşürüz...

.

Asure yaptım kızlarrr, aman ya ne zormus sabah 7 den berı kaynatıyorum

ellerine sağlık canım..walla ne çok severim aşureyi..her öğün yesem bıkmam ama aşure zamanı geldiğinden beri diyette olduğum için daha hiç ağzıma sürmedim..nasıl dayanıyorum şaşıyorum kendime..

günaydın hatunlar

aksam kızım tam olarak 1 30 da uyudu bende dolayısıyla spor ya pa ma dımmmmm en son cumartesi pazar yapmıstım bugun kesin yapmam lazımml kızımı uyutamıyorum yaaa

gunaydın canım,hoşgeldinnn

evet devam edıyoruz tartılmamaya,pepeti dün niyeti bozmustu,inş. bugun tartılmaz

ben de devam edıyorum pılatese,bugun 3. dersımı yaptımama baslangıc oldugu halde zorlanıyorum ozellıkle karında:26:5 gunu doldurunca normal derse gececekmıs,o zaman bıttım benyalnız malzeme de almalıyım bende lastık var sadece,onu da kardesım vermıstı,top almalıyım ,buyuk,kucuk,bska ne lazım olur ki:44:

masalcım tansıyonu dusmus ,hastaydı 2 gun once,serum yemıs,dun de gırmedı,iyidir,inş.

hosgeldınn.kılon zaten ıyıymıs.ozellıkle yuruyus yaparsan yaglar daha kolay erıyormus,vucudu bıcımlendırmek ıcın de pılates veya aerobik

çizelgene baktım da şu anda ideal kilondasın gibi.
benim ideal kilom da 57. 58den sonra inmedi kilom uzun süre. ben de bozmadan bekleyemedim tabi.
karatay sağlıklı yaşam diyeti olduğundan ideal kilona gelince işe yaramıyo çok.
sporla desteklersen ancak.

afiyet olsun canım çok güzel görünüyo ama domates salatalığın zamanı geçmedi mi?
hormonlu diye almıyorum ben, alınabilir deseniz de ben de alsam:26:

ben zaten genelde elma sirkesini yeşillikler ve bulaşık makinası için alıyordum..hiç içmedim.1-2 defa denedim ama midem kaldırmadı canım..doğal bulursam içerim yoksa böyle devam..
anladım canım, ben yanlış okumuşum ozaman.

Adetim bitti bugün bende tartılayım dedim neredeyse 2 kilo farketmiş.60.800 çıktım .57 olayım yeter daha fazla zayıflarsam hastaymışım gibi
davranıyor etrafımdakiler.
kahvaltım:1yumurtalı klasik karatay kahvaltısı kalan yumurtayı öğlen yemeyi planlıyorum.
Bu arada boy:1.68 yaş 31. herkese kolay gelsin.

Asure yaptım kızlarrr, aman ya ne zormus sabah 7 den berı kaynatıyorum

oohhh afiyet olsun canım şimdidennn.

hoşbuldumm tatlımmm
beni de zorluyor cnm yaa pilates hundred ta bitiyorum özellike 2. dvd dedki hundred daha zorlayıcı. benim boynum çok ağrıyorr cnm yaa acabaa yanlış mı yapıyorum hareketleriiii:26::26::26:
bende de top ile lastik var. yeterli geliyor ama başka bişey almayacağım ben ekstradannn:44:
oyyy cnm yaa çok üzüldüm masala . inşllah iyidirrr. neden öyle oldu acaba spor mu fazla geldi ki?:44::44:

kahvaltımı yaptımmm

2 yumurtadan menemen
peynir-zeytin
dereotu-maydonoz-nane
çay
elma
ceviz yiyesim gelmediiii:26::26:

ne haber kızlar,ppilatese başlamışınız,ebru nun dvd sini mi aldınız,nerden yapıyorsunuz,o kadın püff püffff dedikçe boğuveresim geliyor,yok mu başka birinin videosu,bir de o topu almaya utanırım ben ya,elimde kocaman top insanlar cins cins bakarken

sabah kahvaltım
1 baydak su
1 gün kurusu kayısı
1 yumutra
1 kk ezine peyniri
1 köy biberi
1 zeytin (ne yazıkki zeytini çok yiyemiyorum)
3 ceviz

bu saate kadar 1,5 litre su
bu arada sabah duramayıp yine tartıldım 83,20 13 günde eğer değişmezse 2,5 kilo

Son düzenleme:

Tamam canim bari seker kullanayim.Ben cayida tatlandiriciyla iciyorum malesef...

Canim benim bildigim top sönük halde satiliyor ambalajinin icinde. Sen eve gelince sisiriyorsun. O yüzden cekinmene gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…