Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

normal süt canım,bizde diyet olan herşey yasak,ne güzel dimi

biz köyden ıstıyoruz sütü,bakıcımın akrabası ,gormedım ama guvenıyorum,bugun yogurdumuzu da yaptık,yarın yıycez ıns.

tavuk yetıstırmek ıyı fıkır ama sogukta tavuklar da yumurta vermıyormus bıze gelmedı bu hafta,kışın yumurta az yazın cok olurmus

Bu hafta yerlilere sorup bir yerden almaya baslayayim en iyisi aslinda mis gibi evde yapilan hersey ne guzel oluyor. Birde su et sorununu cozebilsek birde sana birsey sormak istiyorum ben leslie nin yuruyuslerini indirdim ama o yeterli degil bildigim birde slim in 6 mi indirsem sen eskiden de spor yapiyordun bilirsin :)

Merhaba kızlarrr giremedim 2 gündür bayağı hareketli geçmiş maşallahh :)))
benim için bu 2 gün pek hayırlı geçmedi :18:
ama yarından itibaren toparlıyorum
biri kızsın bana yaaaaa

yok canım eskıden spor yapsam boyle mı olurdum
slim ın 6 olabılır youtube dan ızlemıstım aerobık hareketler vardı dımı
yuruyus sart ama once yuruyus ,sonra bıcımlendırıcı dıger hareketler olabılır,pilates de guzel ,hem de karın hareketlerı dısında yormuyor beni,rahatlatıyor

Merhaba kızlarrr giremedim 2 gündür bayağı hareketli geçmiş maşallahh :)))
benim için bu 2 gün pek hayırlı geçmedi :18:
ama yarından itibaren toparlıyorum
biri kızsın bana yaaaaa

nöbetçi dayakçi geldi

bak gordun mu hergun tartıldın ,gramların gıttıgını gordun şımardın ve kaçamak yaptın dimi

cumaya kadar tartılmak yok sana

bence marketlerdeki sirkenin içindekiler kısmında yazanları bi araştır internetten, sonra evine sokmazsın o sirkeleri:26:

süt doğal ve işlenmemiş olcak, yağı alınırsa işlenmiş oluyo. bir de kutu sütlerden uzak dur iki hafta beklese bozulmuyo nasıl sütse artık
günlük sütlerden alıyorum 3.güne bozuluyo

Bişey sormak istiyorum hanımlar deneyimi olanlar cevap yazarlarsa sevinirim .kilo verince göğüslere de etki ediyo mu? yani onlar da küçüklüyo mu?
evet canım küçülüyo, 12 kilo fln verdim hemen hemen bi beden küçüldü
aynı bedenin desteklisine geçtim

ay dayanamadım gittim yine 1 sa yürüdüm ... 60 dk +25 dk oldu toplamda.. yediğim muzlu cevizli tatlıyı kışkışladım vücudumdan insülin amcanın k.çına tekmeyi bastım ooo yeeaaa

süt doğal ve işlenmemiş olcak, yağı alınırsa işlenmiş oluyo. bir de kutu sütlerden uzak dur iki hafta beklese bozulmuyo nasıl sütse artık
günlük sütlerden alıyorum 3.güne bozuluyo

Gunluk sutler sagliklidir dimi onlardan alayim ben iyisimi cok tok tutuyor hemde pazardan alacagim sutlede yogurdumu yaparim :)

Son düzenleme:
menümü yazayım

sabah:
1 yumurta
1 sb süt
1 avuçiçi peynir
5 zeytin
4-5 ceviz

ara:
3-4 ceviz

akşam:
1 tabak kuru fasülye
yoğurt
1 kase aşure

spor: 3.5 km koşu+yürüyüş
su: 2 lt

aşureye dayanamadım, dayanmayı da düşünmemiştim açıkcası çok severim
okulda hergün pasta börek pide vs oluyo. bugün yemedim. orda yersem akşam da doymuyorum. acıktırıyo işte

Gunluk sutler sagliklidir dimi onlardan alayim ben iyisimi cok tok tutuyor hemde pazardan aldigim sutlede yogurdumu yaparim :)

ben normal süt bulamıyorum, bi sütçü geliyo apartmana ama eski güğümlerle getiriyo sütü. hiç güvenemedim.
marketten günlük süt alıyorum, kötünün iyisi işte

akşam 8den sonra aç bilaç oturanlar kulübü ilan ediyorum burayı

neyse bugun bıraz hafıflıyor gıbıyım.

bugun spor yapmadıgım ıcın mı boyle hıssedıyorum acaba?:26:

masal da yokki bize akıl versin?:44:

papadıya yarın ne yemelıyız?bana fıkır ver?en kötü ihtimal buzluktaki hamsıyı cıkarıp pişircem ama biraz bıkmış durumdayım hamsıden

ay dayanamadım gittim yine 1 sa yürüdüm ... 60 dk +25 dk oldu toplamda.. yediğim muzlu cevizli tatlıyı kışkışladım vücudumdan insülin amcanın k.çına tekmeyi bastım ooo yeeaaa

Harikasin tebriklerrrrrr Bende demin yürüyüsten geldim cok yüksek tempoda olmasada yaklasik 30 dak. yürüdüm.

ben normal süt bulamıyorum, bi sütçü geliyo apartmana ama eski güğümlerle getiriyo sütü. hiç güvenemedim.
marketten günlük süt alıyorum, kötünün iyisi işte
Dogal ürün bulmakta bende cok güclük cekiyorum. Hele köy sütü falan. Serbest gezinen tavuk yumurtasi bulmak cok kolay burda her markette var. Ama digel dogal ürünler özel dogal (BIO) marketlerde satiliyor.
Inanilmaz pahalilar. Siz gün kurusu kayisinin kilosunu kaca aliyorsunuz bilmem ama. Ben yarim kilosuna 7€ veriyorum.
Köy sütü bulmak falan imkansiz.En dogal marketlerdeki taze sütdiye satilan buzdolabindaki kutu sütler.

loxıcım sen bırkac gundur tavu yemedın yarın şöyle duduklude 1 but hasla salata ve yogurtla gotur derım ben

loxıcım sen bırkac gundur tavuk yemedın yarın şöyle duduklude 1 but hasla salata ve yogurtla gotur derım ben

loxıcım sen bırkac gundur tavuk yemedın yarın şöyle duduklude 1 but hasla salata ve yogurtla gotur derım ben

canım ben tavuk yemeye korkar oldum ya hocanın soyledıklerınden sonra,çok severdım önceden ama ,koy tavugu olmadıkca yemıyorum,son yaptıgım koy tavugu yanı horozu da hıc guzel olmamıstı

diğer seçenekleri alayım.
şişirmeyen bir sebze yemeği olabilir mesela

aksam 8den sonra ac bıılac oturanlar kulubuah kıh koh koh

yesıl cay eslıgınde oyle bır gecer zamankı

size örnek olmaya çalışıyorum :)) yarın nohut ye.. :)) bn nohut yapıcam yarına bayılırım kendilerine :)

iyi örneklere ihtiyacımız var

nohut yıyemem şişiriyor beni.

dun bulgurlu pirinçli lahana sarması yedım.3 gun mercımek corbası ıctım.bu hafta mumkun mertebe baklıyat yemeyecegım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…