Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben çok zor beğenirim kız,nasıl da çözdün beni

zaten sabah yumurta yıyorum akşam da yersem fazla gelir.

domatesın de mevsimi değil,yememeliyiz

valla bunu anlamak ıcın muneccım olmaya gerek yok ne dedıysek olmadı ee karar verdınmı ne yıycen bakem

ben de alkışlayım arkadaşımı

zaten yağ yakmak için orta tempoda yürümek gerekiyormuş

saol canim arkadasim

Okumaya daldim menüleri yazmayi unuttum
Sabah
2 rafadan yumurta
yarim avuc ici beyaz peynir cörek otlu
5 yesil zeytin
domates-salatalik ve biber ile hazirlanmis kücük salata az zeytinyagli ve az limonlu
1 cay kasigi keten togumu
1 bardak ince belli siyah yaprak cay (tatlandiricili )

ögle
firinda hamsi az zeytinyagli(firinda ilk defa yaptim cok tutmusum heralde baliklar kurumus ) kuru falan yedim
havuc salata limonlu
bol roka
2 catal tahin helva

aksam
az karnibahar haslama ve yaninda 1 firinlanmis kabak az zeytin yagli üzerine sarimsakli yogurt ile
10 tane ceviz
1 türkkahvesi sütlü (gene tatlandiricili yaw )

spor: yarim saat normal tempoda yürüyüs
sivi: simdiye kadar 1 litre su

kuru incirdemi yiyemiyoruz? bunu bilmiyordum.cok tesekkur ederim.bazi arkadaslarin menusunde gorunce serbest herhalde demistim.bundan sonra yemem.kitap olmayinca sizden aldigim bilgilerle devam ediyorum.cok faydali bilgiler tekrar tesekkur ederim.

arkadaslar kahvaltimi yazmistim.2.ogunumude yazayim.gecmisi okumam lazim cok hizli gidiyorsunuz yetisemiyorum((
2.ogun:17.30
2 kucuk tabak pirincsiz zeytinyagli pirasa yemegi
3 kasik nohut yemegi(kizimdan kalan)
yarim kase yogurt
yuvarlak biber tursusu(coook aci)

3 lt gecmistir su
2 fincan kahve
2 fincan yesil cay
1 fincan form cay
gun boyu 3-4 bardak siyah cay

bugun 5.gunum menu bildiriminde.gece cok gec girebiliyorum sanirim ondan gozden kacti.
genelde ymurtali yapiyorum kahvaltimi ama bazen degisiklik istiyorum .
ananas cok az tuketiyorum ama iyi bir yag yakici oldugunu okumustum.kuru inciride bugun bir arkadasimiz yazmis yenmemesi gerektigini.
menulerde gorunce serbest sanmistim.bundan sonra yemiycem cok severim ama ideal kiloma inene kadar biraktim.peynir onceden nerdeyse
hic yemezdim ama karataya basladigimdan bu yana avuc ici kadar tuketiyorum.maalesef zeytinden tiksindim burda bulamiyoruz.aslinda cokta
severim.cevaplarin icin cok tesekkur ederim.

hos geldin aramiza...simdiden saglikli besnlemeler ve iyi kilo vermeler diliyorum sana canim:))

Gunaydın kızlar ,bugun erken geldım Loxıcım den once .
günaydınnnnnnnhayır canım gecemedın beniigelıp baktım buraya,vakit kaybetmeden pilatesimi yaptım,herkes yatıyorken.akşama dogru da yuruyusumu yaparımm

kahvaltı yaptın mı şekerimmm?

cok guzel menün

kış günü 3 lt su içiyorsunuz ya,valla bravoooo

loxıcım kızı uyuttum geldım kacmıssın neden gıttın yaw sohbetıne doyum olmuyodu
napım canım ya,laptop başında uyuyacaktım yoksa

ıyı o zaman sabaha kadar mısıl mısıl uyusunda leptın onu bır guzel erıtsın ınsaallah

eridim geldimmmmm

canım sabah bayagı ac uyanıyorummm,ben de uykuda mı zayıflıyorum acaba

:18: buraya bir türlü giremedim...ssistem bakimda filan diye yazi cikti ama yinede sansimi denedim...bu yazdigimda gidermi gitmezmi bilmiyorum kizlar...:26: GÜNLÜK KARATAY KAHVALTISI.... herkese günaydin

1 türkkahvesi sütlü (gene tatlandiricili yaw )

canım tatlandırıcı cok zararlı,şeker hastalıgı yapıyormus.

madem hıc tatlısız ıcemıyorsun,1 yada yarım kup şeker at kahvene,ya da toz şeker çay kaşıgının ucuyla,zaten günde 1 tane içiyorsun,emin ol tatlandırıcıdan daha zararsızdır.

zamanla kaldırırsın belki.ben de alışmaya çalışıyorum şekersiz kahveye,kırk yılda bir yapıca şekersiz içiyorum ama pek güzel olmuyor açıkcası.

şekersiz çay gibi içe içe alışırız belki buna da:26::26:

günadın canlar nasılsınızzzz.bügün kendımı daha ıyı hıssedıyorum düne nazaran sısılıgım okadar yok .resmen psıkolojım bozulduya

1.öğün

2 dılım domates
2dılım kasar peynırı
1 dılım peynır
6zeytın
cay ıcmedım bu sabah

vuuuvv super gozukuyo kahvaltın .ben boylke kahvaltıyı sadce ızın gunlerımde yapabılıyorum

Günaydınnnnnnlaaarrr

döv beni loxıı sanırım haklısın şımardım ben :84:
birde 2 gündür evde değildim misafirlil geç yeme kaçamak derken ühüüüü :19.

süper süper! valla hocam sen olayı çözmüşsün

kızlar siz 3 lt su üstüne bilmem ne kadar çay kahve ayol ben o kadar sıvı içsem 30 defa wc yi ziyaret eder 31. ye bir daha sıkışırım Allah kuvvet versin ne diyeyim, kıskandım sizi valla...

dün akşam komşum geldi bize nefis bir ayva tatlısı yamıştım üstüne de halis muhlis kaymak bir baktım 4 tabak hazırlamışım (4 kişiydik) ne yapıyorum ben dedim güldüm kendime, sonra birini boşalttım ve herkese nasıl olmuş, tadı iyi miydi diye sormakla yetindim ağzıma bile sürmedim aferin bana 3 tane daha var onlar ne olacak hepsini eşim yese tansiyonu fırlar mı?

akşam komşumla yoğurtta mayaladık meğer ben sıcak mayalıyormuşum o yüzden peynir oluyordu, şimdi anladım bundan sonra gelsin doğal yoğurtlar, çökelekler...

günlük bildirim:
sabah: kefir, bir yumurta, biraz fındık, kk dan biraz küçük dil peyniri, 5 zeytin, 4 tane yeşil biber, 3 mandalina (muz da var yanımda ama patladım yiyemem )
akşam menümü bilmiyorum loxi ne yapsak sen karar verdiysen bana da bir el at yaw

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…