Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Loxicim özellikle köy yerlerinde yapılır bu pancar.
Sobanın üstüne koyarlar falan.
Kokusu çok güzeldir de ben tadını sevmemiştim.

bosch grinder dan ben memnunum,karabiber,tuz hep onda öğütüyorum
teşekkürler araştırıcam
Öğütücü olaran ben s...bo'nun öğütücüsünü aldım 3o tl idi galiba. kahve öğütücü diye geçiyor. Memnunum. Çörek otunu da keten tohumunu da öğütüyor.
teşekkürler buda gayet iyiymiş hem fiyatıda makul sanırım bundan alıcam o markadan gayet memnundum zaten bu arada çörek otudamı bağırsaklar için yada ne için??odamı her öğünde bir çay kaşığı tüketiliyor merak ettim

pancarın bır tek tursusunu bılıyorum marketlerde satılan,tazesını bıle gormedım

Çoğu şeyin doğalını bilmiyoruz ki böyle şehirlerde.
keşke imkanımız olsa da en azından zaman zaman köy yerinde yaşayabilsek.
Çok severim ben doğayı.
Öyle yerleri ..

Spor yapıyor musun ?
Sporunu da eksik etmezsen hem kas yaparsın hem iştahını keser.

biz kızımla birlikte yapıyoruz diyeti ona canının istediği herşeyin azda olsa tadına baktırıyorum billikte leslienin 4 ve 5 milini yapıyorduk ama benim bacaklarım çok kalın ve kaslı o yüzden lesli bacaklarına kas yapacak diye yapamıyoruz bir kaç gündür.
başka bir seçenek bulmam lazım aslında bizim sitenin spor salonu var ama üşengeçliğimden orayada gitmiyorum.

bu arada öğlen menüm şöyle oldu
saat 13:30 da
1,5 et döner (pidelerine hiç ama hiç dokunmadım)
bol yeşillik söğüş
az yoğurt
az önce ara öğün yapma ihtiyacı hissettim
3 adet kuru kayısı ve bir avuç fındık yedim
akşama kayınvalidemdeyim
menüde köfte ,ıspanak yemeği,salata,yoğurt var
yani işim kolay fazladan başka şeylerde mutlaka olacaktır ama elimi sürmücem inşallah
yarında fırsat bulursam keten tohumu ve çörek otu alıp bende her öğünde tüketeyim diyorum

Sevgili Pembekalp,

Ben elma sirkeli su tüketiyorum aşağı yukarı 8 senedir düzenli olarak. Cilt sağlığı ve bağışıklık sitemi güçlendiricisi olduğuna inanarak. Ama benim eklediğim miktar büyük bir bardak(330 cl) su içine 1 tatlı kaşığı kadar...

Az önce televizyonda Derya Baykal'ın programında elma sirkesinin faydalarını anlatıyordu Dediğin gibi sirkenin de doğal olanını bulmak en güzeli tabii, ben şimdilik markette satılanı kullanıyorum malesef:-(

Canan Hoca demir eksikliği ve kansızlık yazaşyanların kilo vermekte zorlanacağını söylüyor, eğer tedavi edilmesi gereken boyutta ise senin durumun bence ilaçlarını düzenli kullanmak işini kolaylaştıraacaktır

Sevgiler...

Hoşgeldiniz,

Gün içerisinde kavrulmamış çerez tüketmek hem tok kalmanıza hem de B vitamini almanıza yardımcı olacaktır. Seviyorsanız gün kurusu kayısı ile tüketmeyi deneyebilirsiniz...

Handancım,

Menün gayet güzel görünüyor. Yumurta yiyemiyorsan belki arada pastırma, kıyma kavurması yada ev yapımı sucuk( bulabiliyorsan) tüketebilirsin kaliteli protein almak adına. Cana Hoca balık da öneriyor kahvatıda yumurta yiyemeyenler için ama ben yapamam şahsen

öğle yemeğimi bildireyim
bir tabak etli nohut yemeği
8-10 adet kornişon turşu
menüde olan pirinç pilavı ve aşureyi ise almadım
bu arada turşu serbestmi sonradan aklıma geldi.:26:

Afiyet olsun, ev yapımı turşu serbest ama tuz içeriğinden dolayı dikkatli tüketmek gerekiyor...

Hoşgeldin Mucize,

Başlarda kilo vermeyi yoluna sokabilmek için tüketebiliyorsan eğer kahvaltıda 2 yumurta(diğer kahvaltılarını hatırlamayadım kusura bakma) yemek seni daha tok tutacaktır. Başlangıç için meyveleri de az şekerli olanlardan seçsen daha iyi olur. Ananas lifli ama şeker oranını bilemiyorum, kuru incir de Gİ'i yükseklerden. Ama arada bir yense bir mahsuru olmaz sanırım...
Peynir, zeytin yeme imkanın var mı?

Kolay gelsin

bu tarifi bir arkadaş vermişti bana ama grip için (fazladan ıhlamur vardı bir tek) demek zayıflamaya da yarıyor akşam hemen yapayım tadını seviyorum zaten :))

gelelim günlük bildirime:
maalesef yine kalkamadım ve kan üzümü ceviz keten yohumu yulaf süt karışımına kaldım
2 kapsül omega 3
bol su, bitki çayı
2 mandalina, 2 tane altınbaşak tahtası (tutsun diye yedim)

öğlen: hindi sote, ezogelin çorba, mevsim salatası
bitki çayı, su

akşam: dün yaptığım kereviz yemeğini yiyeceğim, kefir, biraz da çerez bugün az yedim çünkü

Hoşgeldiniz,

Gün içinde yediklerinizi burada bizimle paylaşabilirseniz daha sağlıklı yorum yapabiliriz. Kolay gelsin

Masalcım serum kendi kendine kilo yapmaz, sen beslenmene zaten dikkat ediyorsun. Ancak ödem yapabilir çünkü verilen serumlar şekerli ve tuzlu oluyor malesef:-( Bol su içersen ve spor yaparsan-ki zaten her ikisini de yapıyorsun- kısa zamanda atarsın eğer varsa ödemini

arkadaşlar bugünkü menüm
kahvaltı 1 carlston bıber ve 1 domato 2 yumurta ıle hazırlanmıs melemen
6 zeytin
1 gün kurusu
1kk peynir

sabah çayımla 3 gofret kacıracaktm kı foruma gıreyım dedmm

burdakı yazılar o kadar motıve edııcı kıı gofretımden ısırık almadann gıttım kendıme kahvaltı tabagı hazırlayıp gerı geldmm

ve cok mutluyum yeseydm cok pişman olacaktmm ...

iyi ki varsınızz...

bu arada 2 bucuk aylık bebişim oldugu ıcın gece nobet gunduz 1 gıbı kalkıyorumm o yuzden 2 ogun beslenıyorm
akşamıda en gec 7 gıbı yapıyorm ...
menume henuz karar vermıs degılım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…