Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

tuvalete gidememe sorunu bendede vardi cok az cikabiliyordum...keten tohumu sabahlari 1 kücük kasik alirsan wc ye gidebilirsin hem cok faydali...bende keten tohumu yoktu yagi vardi..1 kasik aldim ve ve ciddi anlamda rahatlatiyor..deneyebilirsin..

Sabah uyanınca 3 gün kurusu 1er tatlı kaşığı keten tohumu ve çörekotu

kahvaltı 2haşlanmış yumurta
6 zeytin salatalık
4 ceviz beyaz peynir ve çeçil peyniri

tamam cnm cok saol yarın sabah denıyım bakalım okadar su ıcıyorum harektlıyımde nıe boyle oluyorum anlamıyorum

Dun ki menumu yazmamistim ilk onu yazayim.

Kahvaltida 2 adet yumurta bol dereotu zeytin peynir ceviz

Oglen zeytinyagli yemek aksam kiymali taze fasulye az bulgur pilavi cacik

Bu gun henuz kahvalti etmedim ilac icip beklemem gerek bu arada leslie ile hangi yuruyusu tavsiye edersiniz birde slim in 6 linklerini bulamiyorum elinde olan varsa indirebilecegim bana mesaj atabilir mi?

günaydın arkadaşlar
herkese kaçamaksız bol sporlu bir gün dilerim

sabah menüm

1 bardak süt
2 küçük muz
1 çay bardağı ceviz fındık fıstık badem karışımı
1 hurma 2 gün kurusu
1 avuç çöklelek
1 kk beyaz peynir
8 zeytin

nasılım?tecrübeli arkadaşlar lütfen yorum bekliyorum özellikle kahvaltıda çok mu yiyorum emin değilim?(yumurta yiyemiyorum ondan hergün muz)

o zaman hergün olmasada haftada 1-2 kez içebilirm..gerçi sirkeyi de hiç sevmem ama zayıflamak uğruna arada katlanabilirm galiba ..saol canım..

geçmiş olsun ama bence sizin boyunuza göre kilonuz çok iyi (1 70 diye hatırlıyorum) herşeyin başı sağlık:)))

Arkadaşlar ben her sabah 2 yumurta yemekten bıktım yaaa başka ne yapabilirim.yağda yumurta da sevmiyoum.daha doğrusu ekmeksiz yiyemiyorum.ne olur yardım edinnnn

Arkadaşlar ben her sabah 2 yumurta yemekten bıktım yaaa başka ne yapabilirim.yağda yumurta da sevmiyoum.daha doğrusu ekmeksiz yiyemiyorum.ne olur yardım edinnnn

karatayin klasik kahvaltisinda yumurta olmazsa olmazlardan birtanesi aslinda...ben dün mantarli yaptim mesela tavada...yada peynirli..yada kiymali..yada kasliyorum ama az hasliyor ve kasikla yiyorum...yani yumurtayi baska sekilerdede degisik sekillerde pisirip yiyebilirsin..mesela pastirmali filan.. benim bildiklerim bu kadar..belki diger arkadaslar baska seyler biliyorlarsa yardimci olurlar...

ekmek yemek istiyorum 1 haftadır ağzıma 1 lokma almadım .

canım bence kendine o kadar eziyet etme...dayanabiliyorsan dayan ama ilk zamanlarda bende de oluyordu bu krizler..ben 1 lokma atıyordum ağzıma..o kadar da zararı olduğunu düşünmüyorum.günde sabah yenmiş 1 lokmanın..seni mutlu edecekse ye bir lokma...

o zaman mutlu olmak için 1 lokmacıkta olsa yiyelim zeytinler gitmiyo yoksa :)

teşekkürler canım yapmaya çalışıyorum ama hani yumurtaya alternetif başka bişey yok sanırım.bir de bir öğünde protein almadan sadece makarna yiyebilir miyiz mesela.

sirkeyi evde yapabilsek aslinda malesef disaridan aldigimiz sirkeler dogal degil ve o zayiflatma mideyi dindirme ve zayiflatma ozelligini gostermiyorlar bu sebeple ben evde yaptim olmasini bekliyorum. Bu arada zeytinimi de kendim evde yaptim.

Birde aciya dayanabilecek arkadaslar samandag biberinin kendisini alip yesin muthis metabolizma calistirici esim cok memnun o kadar aci ki ben yiyemiyorum

Son düzenleme:
kızlar merhaba bir kaç sorum var
1) c vitamini kullanan varmı ve hocanın önerdiği c vitamini var mı? merak ediyorum meyveleri kısmayı düşünüyorum ama meyve yemediğimde vitaminsiz kalıyor hissine kapılıyorum
2) keten tohumu alıcam ama öğütmek için makine bulamadım nerde nasıl birşey oluyor karabiber öğütücüsünde (elle olan )denedim olmadı bunun için küçük bir makine varmı nerden bulabilirim?
3) çörek otunu olduğu gibimi yiyorsunuz yoksa onudamı öğütmek gerekiyor çörek otunun faydası nedir bağırsaklar için mi?

sabah kahvaltım çok karışık oldu şöyle:

1 dilim ananas,bir küçük havuç
yarım dilim wasa sade
peynir,zeytin,1 adet kuru kayısı,1 avuç fındık

öğlen bol yeşil salata ve tavuk yemeyi planlıyorum dışarıda olucam geldiğimde yazarım

ben keten tohumunu öğütülmüş aldım olmuyomu acaba birde sirkeyi nasıl evde yapıyorsunuz hocanın kitabındaki gibiyse pek anlamadım ben onu ağzını kapakla mı kapatıcaz tülbentlemi

Son düzenleme:
ben keten tohumunu öğütülmüş aldım olmuyomu acaba birde sirkeyi nasıl evde yapıyorsunuz hocanın kitabındaki gibiyse pek anlamadım ben onu ağzını kapakla mı kapatıcaz tülbentlemi

Elmalari al ve iyice yika cekirdegi sapi hic cikarmadan bir kavanoza kabaca dograyarak koy. Uzerine gecene kadar su koy. Dogal sirkeyeaslinda dogal sirke bulabilseniz azicik biraz icine atsaniz fermante olmasi kolaylasir ama yoksada agzini kapatin ve haftada bir sefer gazini cikartin. 2 ay sonra da bir bez ile agzini kapatin oyle beklesin 8 ayda sirkeye donusuyor tam olarak. Sirke canlidir mayalanarak olur bu sebeple cok gunese cikartmamak gerekirmis ilk yaparken serin bir yerde muhafaza etmek gerekirmis isterseniz icine balda karistirabilirsiniz tadi daha guzel olsun derseniz ama ben evde yapilmis sirkeyi salatada tatmistim emin olun hayatinizda hic sirke kullanmadiginiza inanacaksiniz onu kullaninca cok degisik ve guzel. Ayrica nar ve uzum suyundan da ayni sekilde yapabilirsiniz ozellikle armut sirkesi harika oluyormus. Ben bu ise basmi koysam dogal sirkemi uretsem ne :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…