Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günlük bidirim

1.öğün 07.00
1 yumurta
7 zeytin
1 t.k. kaymak
1er dilim tulum ve beyaz peynir
kıvırcık,ceviz.2 omega3

2.öğün 14.00 günümüz vardı
1 pogaça
1 dilim sütlü tatlı(altı hamur)
2 kaşık kısır,turşu

3.öğün 18.30
1 kase lahana çorbası
13 tane kıymalı bulgurlu karalahana dolması
1 kase yoğurt

spor:1 saat yürüyüş

Canlarım selam,
Çok özledim hepinizi.Birkaç gündür anlamadığım bi yoğunluk oldu.Bu hafta da tahlil işleri var.İnşallah yolunda gider herşey.Geçmişe bi göz atabildim sadece.
İyiniyetlim: Çoook çok geçmiş olsun hayatım.Peki ama sen nasıl olur da o çamurlu suyu görünce 911'den Melexin'i aramazlık ettin?Bilmez misin ki su tahliye konusunda kendisi Türkiye'nin bir numerosudur Canım yaa , şaka bi yana sabah uyanıp da öyle bi manzarayı ben görsem inan ki tepkimi tahmin edemiyorum.Çantamı alıp evden gitmem çok muhtemel valla.Seni sabrından ötürü tebrik ediyorum hayatım.
Sivasıngülü : Canikom aşureyi sen istemiştin di mi? 2 kase yolladım gitti.Afiyetle ye .
Leylakım : Süper yürüyüş yapmışsın valla.Tebriks&Takdirs
Papadiya : Bu sorular hep mi sana denk gelecek
Sersumcum : Afiyet olsun hayatım , bi tane tatlıdan hiçbişey olmaz , keyfine bak cicim
Nazfiliz : Valla senin de azmine hayranım.Hem sigara hem spor konusunda.Bravos diyorum

Aklımda bunlar kaldı.Unuttuklarım için kusura bakmayın.Birazdan yemek yicez.Sonra takılıcam size inşallah.

tahlillerin inşallah iyi çıkar birdycim

sen ne kadar kilo verdin vene kadar sürede verdi acaba.anladım ki bu sitede kafaya takılan sorular hiç de hoş karşılanmıyor çok yazıkkkkkkkk.

biz kimseyi geri çevirmeyiz canım..ama öyle balıklama araştırmadan direk sorular gelince tabii ki çok da normal karşılanmıyor..giriş çok önemli hepimiz için..

bugün ne oldu anlayamadım yahuuu...kaçamaklar oldu....karatay oldu...

öğlen arkadaşa gitcektim ya gittim.
3 tane lahana sarması
1 ceviz büyüklüğünde patates top
az şekerli yarım ayva tatlısı

akşam: biberli tavuk sote
salata
yoğurt
2 mandalina
3 kaşık aşure

afiyetler ve tebrikler...

selam canım..tahlillerinin iyi sonuçlarını bekliyoruz canım..
pampiş de mıknatıs var mübarek çekiyor üstüne üstüne
yedim artıkın boşverrrr..eritirim alimallah

Son düzenleme:

bugün de orataya karışık olmuş canım..afiyet olsun..

Selam canlarım,

Sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım.

Öğlen, 1,5 tabak beyaz lahana sarması, 1 tabak aşure (Annemin aşuresini de yedim ve jübilemi yaptım!)

Akşam yoğurt, mercimek çorba.

Kızlar, ben 10 ocağa kadar falan kilo bildirimi yapmak istemiyorum. Çünkü acayip kilo alıyorum ve sebebini bilsem de moralim bozuluyor.Bir de burayı inceleyip Karatay yapıp yapmamaya karar veren insanlar oluyor. Onları da yanlış yönlendirmiş olurum. 10-15 ocak gibi normale dönerim inş. Bu arada menü bildirimlerine devam ederim. Sizce uygun mudur? Ne dersiniz? Kilo bildirimi yapmak istemiyorum ama sizsiz kalmak da istemiyorum.

İyiniyetlim geçmiş olsun. Sabah sabah ne kadar çok iş çıkmış sana... Yine de yürüyüş yapılmış. Bravo

Birdy, sonuçlar iyi çıkar inş. Bizimle de paylaş sonuçları lütfen.

Leylak, o şimşeklerden ve gökgürültülerinden tüm gece burda da varmış. Ama ben ve pirelerim hiiiiiiiççç duymadık Gerçi ben 99 depreminde de uyanmamış bir tipim, bu ne ki!

tatlım sen bilirsin ama bizden sakın ayrı kalmayı düşünme bile..

Afiyet olsun canim...
Bildirim yapmasan da burda bizimle ol canim,biz seni cok seviyoruz....
Ama diyeti de bozma tamam mi

Benim pireler nerdeydi o saatte acep recep

dün gece 1.5 a kadar uyuyamadım..6.30 da da kalkınca gözlerim kayıyor..yataraktan yalandünya izlemece kızzlar..
yarın sabah 11.30 a kadar evdeyim görüşürüz canlarım..öpüldünüzz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…