Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün toplamda 70 dk yürüdüm:KK62::KK62::KK62:

2.öğünüm

2 mandalina
1 bardak süt
:KK9::KK9::KK9::KK9:
bugun de 1 saat yuruyus cepte:KK8::KK8:
3.öğünüm:KK56::KK56:
yemekten önce bitki çayı:nazar::nazar:
1 tabak keşkek(ilk defa yaptım ama züper olmuş:KK52::KK52:)
brokoli
bayılırım keşkeke:KK53:..afiyet olsun bebişim..:KK16::KK16:
Teşekkür ederimmmm:KK16::KK16:
Onları okudum ama sanırım kitabı almalıyım çoğu şey havada kalıyor çünkü:KK16:
hoşgeldin aramıza..:KK16::KK16:
bende daha yeni başlayacam anlamadığım bir konu var bilen arkadaşlara sormak istedim akşamları pilav varmı.bu arada herkesin metobolizması farklı ama ortalama haftada kaç kilo verdiniz cevabınızı bekliyorum.

sen de hoşgeldin canım:KK16::KK16:

her ikiniz içinde... :KK34::KK34:..ana kuralları söyliyeyim.:KK16::KK16:.
1-öğünlerin arasında 4-5 saat olmalı..
2- ara öğün yok
3- saat 7-8 den sonra kesinlikle ayran,süt çay ve su dışında hiçbirşey yenmiycek
4-meyveler kilo verme sırasında az ve sabahları yenilecek
5-kuru meyveler de abartılmadan sabahları tavsiye ediliyor
6-bulgur kilo vermeyi yavaşlattığı için abartılmamalı 2-3 kaşığı geçmemeli
7-içecekler tabii ki şekersiz

diğer kuralları da ilk sayfalarda ve öğün paylaşımlarımızda anlarsın zaten :KK34::KK34:
takıldığın yerde bizler buradayız..

kilo bildirim listesine katılmak isterseniz cumaları yapıyoruz..kuralımız 2 hafta düzenli menü bildiriminde bulunup liste yapma sırasına girmeyi kabul ederseniz yarışımıza da katılabilirsiniz..:KK34: başarılar:KK16:

bende daha yeni başlayacam anlamadığım bir konu var bilen arkadaşlara sormak istedim akşamları pilav varmı.bu arada herkesin metobolizması farklı ama ortalama haftada kaç kilo verdiniz cevabınızı bekliyorum.

yuzlerce sayfalık 3 kıtap yazılan onlarca tv programında bahsedılen son 2 senedır turkıyenın gundemınden dusmeyen bu beslenme seklı hakkında sormak ıstedıgınız soru 'akşamları pilav varmı' mı?

yuzlerce sayfalık 3 kıtap yazılan onlarca tv programında bahsedılen son 2 senedır turkıyenın gundemınden dusmeyen bu beslenme seklı hakkında sormak ıstedıgınız soru 'akşamları pilav varmı' mı?

iyiaksamlar hanımlar:)
bugün deli gibi temizlıik,ütü,yemek yaptım..
sabah cok güzel peynırlı omlet,domates,salatalık,zeytın..
turk kahvem..
öglene acıkmamıstım.1 brdak ayran,bir incir,çiğ fıstık,ceviz yedi.,,
aksamada k.fasulye,ayran,bulgur pilavı..

menü bildirimim...
sabah
:KK56::KK56:
ceviz
4 günkurusu

öğle
tavuk şnitzel
çorba
yoğurtlu semizotu

eti wanted:KK17::KK17:(regl yaklaştı tatlı krizi kapıda..arkadaşlar almış dayanamadım..)

akşam
kahvaltılık
çeri
salatalık
tandır ekmeği(1 lahmacun büyüklüğünde)
çay çayyy..

o kaa tepkiye 2 mesaj çıkmış canım..:KK60::KK60::KK60::KK60:

menü bildirimim...
sabah
ceviz
4 günkurusu

öğle
tavuk şnitzel
çorba
yoğurtlu semizotu

eti wanted:KK17::KK17:(regl yaklaştı tatlı krizi kapıda..arkadaşlar almış dayanamadım..)

akşam
kahvaltılık
çeri
salatalık
çay çayyy..

afiyet olsun bebeğem:21::21:

Selam kızlar nasılsınız

Ben de biraz daha iyiyim, iğnelere devam ediyorum

İyiniyetlim çok geçmiş olsun canım,Allah beterinden korusun

evet,daha iyi anlamak için kitabı okumak gerekiyo:KK34::KK34:

tşk ederim canım en kısa sürede alacağım

bayılırım keşkeke:KK53:..afiyet olsun bebişim..:KK16::KK16:

hoşgeldin aramıza..:KK16::KK16:

sen de hoşgeldin canım:KK16::KK16:

her ikiniz içinde... :KK34::KK34:..ana kuralları söyliyeyim.:KK16::KK16:.
1-öğünlerin arasında 4-5 saat olmalı..
2- ara öğün yok
3- saat 7-8 den sonra kesinlikle ayran,süt çay ve su dışında hiçbirşey yenmiycek
4-meyveler kilo verme sırasında az ve sabahları yenilecek
5-kuru meyveler de abartılmadan sabahları tavsiye ediliyor
6-bulgur kilo vermeyi yavaşlattığı için abartılmamalı 2-3 kaşığı geçmemeli
7-içecekler tabii ki şekersiz

diğer kuralları da ilk sayfalarda ve öğün paylaşımlarımızda anlarsın zaten :KK34::KK34:
takıldığın yerde bizler buradayız..

kilo bildirim listesine katılmak isterseniz cumaları yapıyoruz..kuralımız 2 hafta düzenli menü bildiriminde bulunup liste yapma sırasına girmeyi kabul ederseniz yarışımıza da katılabilirsiniz..:KK34: başarılar:KK16:

çok tşk ederim canım desteğin için menü bildirimlerinizden yola çıkarak ne ve nasıl yemem gerektiğini çözeceğim sanırım çok tşk.lerrrrrr:KK16:

menü bildirimim...
sabah
ceviz
4 günkurusu

öğle
tavuk şnitzel
çorba
yoğurtlu semizotu

akşam
kahvaltılık
çeri
salatalık
çay çayyy..

Afiyet olsun canım, 1 wanted a da takılma cumaya daha var, telafi edersin:KK34:

zaten yeteri kadar okuyorum ve dinliyorum sadece kafama takılan soruları soruyorum.

selam kizlar nasilsinizz...bende kilo vermeye calisanlardanim...hicbirseyi abrtmadan yiyorum aksam 8 den sonra yemek yemiyorumm...cunku gec saatte uyuyoruz..gunde kac saat yuryus yapiyorsunuz,,,ins en kisa zamanda bende kilo veririmm...herkese kolay gelsin:KK16::KK16::KK16::KK16:

menü bildirimim...
sabah
ceviz
4 günkurusu

öğle
tavuk şnitzel
çorba
yoğurtlu semizotu

akşam
kahvaltılık
çeri
salatalık
çay çayyy..

sen ne kadar kilo verdin vene kadar sürede verdi acaba.anladım ki bu sitede kafaya takılan sorular hiç de hoş karşılanmıyor çok yazıkkkkkkkk.

Kahvaltım

unsuz tohumlu siyah ekmek arasına kimyon tohumlu peynir
4 ceri
minik turuncu biber
5 zeytin
bol sutlu kahve
2 omega 3

okula giderken yine yürümeyi tercih edeceğim 35 dakika tempoluEki Görüntüle 567113
hemşo bu ekmeğin markası nedir,sömestr da oraya gelince zula yapıyım dönerken.ekmeğe hasret kalıyorum alayım ordan.hangi marketten alıyorsun bide adı?

günaydınlar iyi haftalar olsun :KK16::KK16:

sabah kalkıp mutfağa gittiğimde bi şok yaşadım:KK52::KK52::KK52::KK52: mutfağı su basmış ama kapı pencere filan kapalı.
Gece bayağı yağmur yağdı ama nereden girdi bu yağmur suları çamur:26::26::26: derken giderler tıkanmış ve çatıdaki su hoooppp bizim mutfağa ve balkona doluşmuş ka:26:yı yiyecektim. Allahtan diğer odalarda bişi yok:KK53::KK53: 1 saat çamurlu su temizledim meleksin kulakların çınlasın kıss ay ne zormuş aksiliklerle uğraşmak. kahvaltı edicez her yer çamur su
neyse temziledim ama :KK53::KK53::KK53: bir de :emir_bebek: erken uyandı vızıkladı vızıkladı haftaya güzel bi başlangıç oldu böylece:KK53::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:
çook geçmiş olsun.haberlerde gördüm hep sel almış o tarafları

bugün toplamda 70 dk yürüdüm:KK62::KK62::KK62:

2.öğünüm

2 mandalina
1 bardak süt
ver coşkuyuuuu:124::124::124:

bugun de 1 saat yuruyus cepte:KK8::KK8:
yine mükemmelsin:KK9:

X