Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

leylakım arkadasa gıttık bugun evden yogurt yıyıp gıttımkı fazla hasara ugramayayım dıye ama oldu bı kere yapcak bırsey yok(sen nasılsın canım nasıl gıdıyo?

leylakım arkadasa gıttık bugun evden yogurt yıyıp gıttımkı fazla hasara ugramayayım dıye ama oldu bı kere yapcak bırsey yok(sen nasılsın canım nasıl gıdıyo?

ah bu gezmeler yok mu zaten,insan dayanamayıp yiyiyo...amann takma kafana canım sen,nasılsa erken yemiş,sporunu da yapmışsın...
ben de bugün pide yedim malesef,ama bu hafta için kendime hedef koydum.cumaya kadar 65 i görücem diye

İyi geceler kızlar
leptininiz bol olsunn
yarin görüşmek üzere .. Sevgiler .. Kaçamaksiz güzel günler

pampişim kaneel..5 dk internete girdim bişey takıldı kafama uyku tutmadı...uyumalıyımmm...

öpüyorum ikinizidee...

pampişim kaneel..5 dk internete girdim bişey takıldı kafama uyku tutmadı...uyumalıyımmm...

öpüyorum ikinizidee...
Canim yarın okulum var erken çıkıyorum
İyigeceler canım leptinlerini kaçırma .. Yarın görüşmek dileği ile canım

Kahvaltım

unsuz tohumlu siyah ekmek arasına kimyon tohumlu peynir
4 ceri
minik turuncu biber
5 zeytin
bol sutlu kahve
2 omega 3

okula giderken yine yürümeyi tercih edeceğim 35 dakika tempolu

günaydınlar iyi haftalar olsun

sabah kalkıp mutfağa gittiğimde bi şok yaşadım mutfağı su basmış ama kapı pencere filan kapalı.
Gece bayağı yağmur yağdı ama nereden girdi bu yağmur suları çamur:26::26::26: derken giderler tıkanmış ve çatıdaki su hoooppp bizim mutfağa ve balkona doluşmuş ka:26:yı yiyecektim. Allahtan diğer odalarda bişi yok 1 saat çamurlu su temizledim meleksin kulakların çınlasın kıss ay ne zormuş aksiliklerle uğraşmak. kahvaltı edicez her yer çamur su
neyse temziledim ama bir de erken uyandı vızıkladı vızıkladı haftaya güzel bi başlangıç oldu böylece

ve kahvaltımı yapabildim
2 çatal kek
2 lokma ekmek
peynir
çay
biberli patatesli domates konserveli menemen

kahvemi de içemedim dermişim
gideyim kendime kahve alayım sizlere de afiyet olsun

Günaydın Sevgili Kızçeler... :)

İşte size toptan menüm:

Cuma:

Sabah:
1/3 demet maydonoz, 10 sap taze nane, yumurta (tereyağ ile az pişmiş)
peynir, 18 zeytin, 1 su bardağı süt, 1 çay bardağı fıstık, 5 fındık
4 kayısı, 1omega ,1 multivitamin

Öğle:
İki avuç ceviziçi

Akşam:
1/3 demet maydonoz, 10 sap taze nane, 1 kase yoğurt, az turşu,1 çay bardağı fıstık,
5 fındık, 4 kayısı, 20 zeytin, 1omega ,1 multivitamin

Gün içinde 2 kupa tarçınlı yeşilçay, 4 litre su

5,5km /30 dk yürüyüş

CUMARTESİ
Sabah:
1/3 demet maydonoz, 10 sap taze nane, 2 yumurta (tereyağ ile az pişmiş)
peynir, 120 zeytin, 1 su bardağı süt, 1 çay bardağı fıstık, 5 fındık
4 kayısı, 1omega ,1 multivitamin

Öğle:
ufak bir kase şeker katılmamış aşure
( aşure yaptımda şekerini katmadan biraz ayırdım kendime. Şekerlinin yerini tutmuyor ama ne yapalım. Koyunun bulunmadağı yerde keçiye abdurrahman çelebi derlermiş... :)

Akşam: Yok
(misafirim vardı yemek yemek aklıma geldiğinde saat 11 idi bende vazgeçtim, leptinim kaçmasın dedim.)

Bugün su içmek bile aklıma gelmedi.4-5 bardak ne kadarsa artık...

spor yok

Pazar:

Sabah:
1/3 demet maydonoz, 10 sap taze nane, 2 yumurta (tereyağ ile az pişmiş)
peynir, 17 zeytin, 1 su bardağı süt, 1 çay bardağı fıstık, 5 fındık
4 kayısı ,1omega ,1 multivitamin

Öğle:
1 bardak ayran

Akşam:
1/3 demet maydonoz, 10 sap taze nane,1 kase yoğurt, çok az turşu,1 çay bardağı fıstık, 5
fındık, 4 kayısı,20 zeytin, 1 su bardağı kadar çiğ ayçekirdeği

4-5 bardak su

spor yok

Ne çok şey yemişim :) bu kadar yemeyle kilo verilir mi dersiniz?
Versemde vermesemde böyle beslenme bana çok iyi geldi, kendimi gerçekten çok iyi hissediyorum.
Meğer şekerli unlu gıdalar beni ne kadar kötü etkiliyormuş...
Hepinize sevgiler...

günaydıııııın
herkese bol leptinli bir hafta diliyorum sıfır kaçamaklı geçsin günleriniz inşallah...

sabah:
2 yumurtadan peynirli zeytinyağında omlet
1 közlenmiş biber
peynir
zeytin
domates
ceviz
çay

öğleden sonra arkadaşa gidicem inşallah diyet birşeyler yapmıştır..dünü kaçamaksız atlattım bugünde yememeliyim...

paylaşınca yazımı tekrar okuyayım dedim cumartesi kahvaltıdaki zeytin adedi 20 yerine 120 olmuş. Gerçekten 120 zeytin 1 kg yapar herhalde... :)

Bununla gelmiş geçmiş olsun .Rabbim daha beterinden muhafaza etsin.

Çok geçmiş olsn canım zor bir iş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…