Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kizlar araniza yeni katildim..ben bi yil once dogum yaptim..54 kg ile hamile kaldim 74 ile dogdum..suanda 61 kg..eski kiloma donmek istiyorum bu arada boyum 1.67.. Ama diyet yaparken spor yapamiyorum yurus falan yok yani bu sartlar altinda kilo verebilir miyim sizce

akşam yemeğim:
2 kepçe kurufasulye
haşlanmış köy tavuğu
haşlanmış brokoli
yoğurt
türk kahvesi

bugün hiç kaçamak yapmadım ama acıktım gibi bu saatte sodayla ceviz yesem nasıl olur?

akşam yemeğim:
2 kepçe kurufasulye
haşlanmış köy tavuğu
haşlanmış brokoli
yoğurt
türk kahvesi

bugün hiç kaçamak yapmadım ama acıktım gibi bu saatte sodayla ceviz yesem nasıl olur?

Bence ayran ya da sut ic canim.ceviz yersen bu saatte,leptin kacar gider

İyi akşamlar kızkardeşler ..

nasilsiniz?

Esimle bu soğuk Hollanda havasında bir saat tempolu yürüdük.

Aksam yediklerim :
1 kase yeşil mercimek corbasi
1 tabak kıymalı kapuska
minik bi kase yogurt
bi bardak süt

benim bu kendime göre ayarladigim protein diyeti pek bi hosuma gitti .. Cok kacirdigim gunün ertesi icin harika bir sok etkisi bilmiyorum kilo gittimi kaldımi cuma göreceğiz

Sabah (10:00) 2 kk yumurta, domates soslu biber, beyaz peynir , 3 s. Zeytin, çay
Akşam ( 18:00) prizola , biftek,salata

selam kızlar tek tesellım 17 den once yenmesı olan karatayın yuzkarası menum

kt yogurt
kıymalı borek
kek,dereotlu pohaca
asure,omega3

omega3 de ne yakısıyoya bu menuye

kt yogurt
kıymalı borek
kek,dereotlu pohaca
asure,omega3

ya kızlar boyle boreklerle keklerle nasıl zayıflıyosunuz anlamıyorum ve omega3 eczndenmı alıyosnz markası nedır acaba

iyigeceler kızlar

bugün süperdim jillianla sporumu yaptım ve hiç kaçamak yapmadım kızlar heryanım acıyo ama ben mutluyum

ya kızlar boyle boreklerle keklerle nasıl zayıflıyosunuz anlamıyorum ve omega3 eczndenmı alıyosnz markası nedır acaba

guzel soru,bu guzel sorunun guzelde bır cevabı var 6 aydır kek borek işine gırdım ve 1 grm dahı veremedım ama ıyı tarafı yuruyusumu ve 17 den sonra yememeyı uyguladıgım ıcın kg da almadım..onun oncesınde yanı 40 kg verdıgım donemde unlu ve sekerlı gıdaları bırak tuketmeyı koklamıyordum bıle bu yuzden kg vermek ısteyen un ve sekere yaklasmıycak bence....omega3 de eczaneden alıyoruz canım cok faydalı tavsıye edıyoruz genelde marıncap,solgar kullanılıyo

kt yogurt
kıymalı borek
kek,dereotlu pohaca
asure,omega3

afiyet olsun papişim,dediğin gibi erken yemişsin nasılsa
iyigeceler kızlar

bugün süperdim jillianla sporumu yaptım ve hiç kaçamak yapmadım kızlar heryanım acıyo ama ben mutluyum

hepinize iyi geceler kızzlar...

iyi geceler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…