Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Olmazsa siz haber verin dediyse sen hazırlanıp haber vereceksin.Kahveye derler hep pasta ,çörek,börek hazırlama zahmet etme demektir o.Bu durumda senin 'Olmaz çaya bekliyom,bak ölümü görün gelmezsseniz,çok kırılırım' demen gerekiyor.Olay çaya dönerse saat tam 14:00 da damlarlar.
Gelir gelir , işi uzamıştır belki.Tarfik vardır diyemiyorum saat itibariyle

Gelmez bebiş.Dünde gelmedi.Üstünüze afiyet kavga ettik de ((

aranızın bozulmasına üzüldüm ....

Haaa bu çay işi daha iyiymiş , hiç diiilse ne konuştuğumu bilirim.Benim afyon çok geç patlıyo yaaa , sabahları mal gibi oluyorum.Hmmm tamam o zaman ben bunları Çarşamba çağıriiim çaya.Alla Alla nerden çıktı anlamadım.

Bu arada hayırdır be , niye kavga ettiniz? Neyin kaprisini yapıyo ki ?

Çok ilginç gerçektende, denemek lazım

İyiniyetlim de bugün hiç girmemiş

Merhaba canımm ficansım sersumum kızlaaarrr herkese iyi geceler çoğunuz kaçmışsınız
Gündüz iş çoktu akşam da kızıma ders çalıştırıp ile uğraştım bir de 3 öğün kaçamak yapıp abartınca gelemedim

hala uyumadı:26::26::26::26: napsam yahu:26::26::26::26:

Kaçayım ben en iyisi

Pazar sabahının köründe anne sevgisi azdı.Anneme gidek diye tuturdu.O günde kızın okul toplantısı vardı.Gitsekte hemen dönmemiz gerek dedim.Dellendi.Gitti.Gidiş o gidiş.Telefonu da kapalı.Kış uykusuna yattı herhalde.

Net e giremedim kizlar ..uzun ve yorucu bir gundu bol bol kacamagim oldu ama yurudum bol bol su ictim..
yarin gece gidecek oldugum mecburi bir yemegim var sushi yiyecegiz .. insallah az yerim

Hayatım illa o ilaç olacak diye bişi yok , sen içtiğin ilaçla mutluysan sorun da yok ama sen niye dozu aştın?

Heee bu kapris harbiden.Dün eve gelmedi mi ? Alla Alla erkekler daha kaprisli kadınlardan ya , ilginç yani.Eeee tükkanda mı kalıyo bu adam kış günü?

Hayatım illa o ilaç olacak diye bişi yok , sen içtiğin ilaçla mutluysan sorun da yok ama sen niye dozu aştın?

yahu hiç etkilemiyodu .....ama bana etki etmiyo millet çok etkilenmiş...benim çok eski bi sigara bırakma maceramda zyban bitti benim sigara olayı bitmedi ..ikisini aynı anda içebiliyodum ..artık kurtulmak istiyorum öle etkilemiyosa böle etkiler deyip 6 saatte bir içicem hapı dedim ama gece içmiycem sabah uyanır uyanmaz içip yine 6 saatte içicem hapı bakalım bu sefer de anlamasın benim beyin

Heee çivi çiviyi söker felsefesi anladım.Bakalım ben napıcam ya.Umutluyum ama du bakalım...

Kızlar , gözlerim pörtledi yazı yazmaktan.Ben gidiyorum artık.Öptüm hepinizi&İyi geceler

Filizciğim annemin bir arkadaşı günde 3 pakete yakın sigara içiyordu.O da bir ilaçla sigarayı bıraktı.Aylardır da içmiyor.Ben bir ara hangi ilaçmış senin için sorduracağım.Sen bu olayı kafanda bitir yeter.Kendini ona esir etme.O kim ki seni esir etsin.Öyle düşün hep.BAşaracaksın.Yanında devamlı su bulundur.Yudum yudum iç.Başaracağına inanıyorum.

Son düzenleme:
harbıden ha,devlet meselelerı bıle daha kolay cozuluyo:18:

i.ü mi?

Heee bu kapris harbiden.Dün eve gelmedi mi ? Alla Alla erkekler daha kaprisli kadınlardan ya , ilginç yani.Eeee tükkanda mı kalıyo bu adam kış günü?
Yok be ya anasında ya kardeşindedir kör olmayasıca kutup ayusu.Dur sen onun nazı bitince benim ki başlar.Moku yedi kendi de biliyor.Sürüm sürüm ederim ben şimdi onu
Kızlar , gözlerim pörtledi yazı yazmaktan.Ben gidiyorum artık.Öptüm hepinizi&İyi geceler

İyi ciciler.Bende kaçayım.

anaaa hiç öle strese sokucak kriz yaşamamışım ben yanında su bulundur deyince farkettim ben önceden de su taktiği kullanmıştım ...hap etkilemedi diyorum ama etkilemiş ...bu sefer oldu galibaaaa

[melexin;27489820]Sanada lazımlık şart.listeye seni de aldım .Allah hepimizi güldürsün.Ben zati hep gülüyorum ağlanacak halime.Ula dedim bu ringa minga nedir ki ?Balık bizim temel besinimiz.Benim adam balıkçı.(balık restaurantı işletti de )hİÇ duymadım.Sağol beni aydınlattığın için.Araştırmaya vaktim yok idi.Bizim kutup ayumuz eve gelmedi ki sorayım 'ringa nedir?'

Ringa baligi budur canimcim melexim. Sen zahmet etmeyesin ben buldum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…