Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

nekaa güzel tavsiye
tamam anladık sana geldiğimizde tuzlu kahve varsa gelmeyin bidaha demek

Ciddi ciddi terk edildim kızlar.Kutup ayum gelmedi.
terkedemez o seni kızz..senin gibi action hatunu nerden bulcak bidaaa
off yaa ben de zamansız ev gezmelerine sinir oluyom yav..benim komşular da iznimin son günü gelmişlerdi siz hatırlamazsınız belki ama ben hiç unutmadımm
Aaaaa Sersumum gitmemiş , yaşasın
iyigeceler dileyip kaçmıştım bebişim görmemişimm

tatlım özlüyom ben seni yawww
anacığına gitmiştir belki canım..

Net e giremedim kizlar ..uzun ve yorucu bir gundu bol bol kacamagim oldu ama yurudum bol bol su ictim..
yarin gece gidecek oldugum mecburi bir yemegim var sushi yiyecegiz .. insallah az yerim
canım inşallah sshiyi bulgurla yapmışlardır deeer mişimm
afiyet olsun tatlım.

Yok be ya anasında ya kardeşindedir kör olmayasıca kutup ayusu.Dur sen onun nazı bitince benim ki başlar.Moku yedi kendi de biliyor.Sürüm sürüm ederim ben şimdi onu
İyi ciciler.Bende kaçayım.
süründür kısss süründür.. zatiii ona dekorasyon işinden kızgınım bende bana nooluyosaa
anaaa hiç öle strese sokucak kriz yaşamamışım ben yanında su bulundur deyince farkettim ben önceden de su taktiği kullanmıştım ...hap etkilemedi diyorum ama etkilemiş ...bu sefer oldu galibaaaa
olucak canım üzülme sen

Ringa baligi budur canimcim melexim. Sen zahmet etmeyesin ben buldum..

güzel görünüyoo

Son düzenleme:
tükkanı ben açtım bugün 8.30 da gidicem işee..
veee büyük ve mutlu haberi vereyim bugün acildeyimm.(bunun neresi mutlu diyeceğiniz)
kıl bi dohtor olmazsa hastası çok az oluyor ve ben notebookumu götürüyorum.. sizinle olucam inşallah saat 4 e kadar..
dua edinde dohtorumuz gereksiz film istemeyen biri olsun (amanın çok kötü gördüm kendimi ama haklıyım..önüne gelene film isteyip bide adamın sağ kolu problemliyken anlamadığı için her iki kolunada karşılaştırıp anlamak içiniki koluna da film isteyen doktorlar var burda maalesef.. hastaya da yazık bize de..adamlar cahil hiç itiraz da etmiyolar..ben ediyorum sonra gidip tartışıyorum )

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim. Bütün gece rüyamda balık gördüm zati. Ne meraklı gacıyım beya.Bu arada ringa da adı gibi ringaymış

Kız siz yeter ki gelin. Deli misin ? Tuzlu kahveymişBen size Brezilya'dan kahve getirmezsek şerefsizim
Kız süründüreceğim de merak etmeye başladım ama.Acaba Antalya'ya mı gitti ki ?

Günaydın canım. Tükkanı açtın. Bereketli olur inşallah. Sana işinde başarılar. Allah iyilerle karşılaştırsın. O tip doktorlar oluyor maalesef.Hele ki öyle dişçiler oluyor ki,çekilecek dişin yanındakini çekip pişkin pişkin 'onunda çekilmesi gerekiyordu,önce onu çekeyim dedim'diyor ya ölür müsün öldürür müsün !!!Bu arada bence sen kestirmeden git. Tüm vücuda röntgen Çek gitsin.Genel checkup yaptım dersin

Son düzenleme:
Sabah(07:45) 1 özgür yumurta , ceviz, badem, fındık,2s-3y zeytin,2kk tulum peyniri , omega3,Evitamini

gunaydın kızlar kahvaltımı erkenden bıtırdım bugun 3 ogun yapcam hadı hayırlısı bakalım

kahvaltım

1 yumurta
4 zeytın
1 gunkurusu
1 kase yogurt
bıraz peynır
2 cevız,omega3

hepınıze mutlu saglıklı ırade dolu bır gun dılıyorum

Günaydın canım.Sana da mutlu,sağlıklı ,iradeli ve de ekstradan neşeli bir gün olsun.Canım sen 2 öğün mü yapıyordun ?

Günaydın canım.Sana da mutlu,sağlıklı ,iradeli ve de ekstradan neşeli bir gün olsun.Canım sen 2 öğün mü yapıyordun ?

gunaydın canım afıyet olsun..evet ben yaklasık 1,5 senedır 2 ogun yapıyodum sabah 9 ve ogleden sonra 16 olmak uzere...farkettımkı vucut bu duzene cok alıstı ve serıye bagladı bıraz farklılık ıyı olur dıye dusunduk leylakımla sencede oylemı?

kesinlikle katılıyorum.Vücudu şaşırtmak gerek.Bende spor yapmıyorum bilerek.Ne zaman kiloverişi duracak o zaman spora başlayacağım.Dene bakalım vücut ne cevap verecek.Birde ben de şu var,1-2 hafta gram oynamıyor (hatta kilo bile alıyorum)sonra bir bakarsın 2 kg gitmiş.Benim vücut aşırı su topluyor.BAzen ellerimi kapatmayacak kadar su topluyor vücudum.ÖDem söktürmem gerek.Maydonozla aram iyi değil.Bol su içip günümü Herkül kovamın olduğu banyomada geçiriyorum.Bugün atölyeye gideceğim.O nedenle fazla su içemiyorum

Son düzenleme:
melexin

maydanoz odem atmaya bırebır yıyerek tuketemıyosan kürünü yap derım.10 sap maydanoz 1lımonsuyu 1 bardak suyu rondodan gecır burnunu tutarak bır seferde ıc

melexin

maydanoz odem atmaya bırebır yıyerek tuketemıyosan kürünü yap derım.10 sap maydanoz 1lımonsuyu 1 bardak suyu rondodan gecır burnunu tutarak bır seferde ıc

Hergün mü içeceğim bunu. Bir de benim tansiyonum hep düşer. O nedenle korkuyorum.İlgine teşekkür ederim

Son düzenleme:
Karatay diyetine pazartesi başladım. Forumu başından beri gözgezdirerek okudum. Aranıza bende katılmak istiyorum. Burayı okuyunca daha bir motive oluyor insan.
Hep kilo problemim oldu. Hiç zayıf olamadım. Versemde hemen alıyorum kiloları. Bu sefer kararlıyım inşallah. Bir sürü yöntemle kilo vermeye çalıştım. Bundaki gibi dinç ve tok olmamıştım.33 yaşındayım ,iki kızım var. Çalışıyorum.

19.11.2012 89,2 kg
21.11.2012 86,8 kg

Hedefim 62 (süre sorun değil ne zaman olursa)

sevgiler...
Beni hatırlamanız için önceki mesajımıda aldım.

Günaydın;

Geçen haftadan bu yana alışmaya çalışıyorum. Kaçamaklar oldu hep. Yinede şu anki kilom 85,7 bir haftada 3,5 kg vermişim. Çok güzel bir sonuç. Dünden bu yana daha dikkatliyim.
Dünkü menüm ( hep bir önceki günün menüsünü toptam yazacağım inşallah)

Sabah:
2 yumurta, peynir,1 adet biber, 4 kayısı,5 fındık, 5 badem, 1çay bardağı çiğ fıstık,
1 tane omega, 1 tane multivitamin
Öğle :
1 subardağı kadar çiğ ayçekirdeği
Akşam:
tavuk eti (yemeğin içinden alınmış), bir kase yoğurt, 4 kayısı,5 fındık, 5 badem, 1çay bardağı çiğ fıstık,

Gün içinde iki kupa yeşil çay, 4 litre su

spor henüz yok inşallah yürüyeceğim...

Hepimize kolay gelsin hep iyi sonuçlar yüzümüzü güldürsün inşallah.
Sevgiler.

Gel kız ben sana köpük köpük kahve yapıciimmm ben de sizi özlüyorum
arada ben de gelebilirim inş.:26:
sabah menüm

cevizz
2 hurma
2 günkurusu

adaçayıı

canımcım azıcık yemişsin

meleksin kıss uğraşmasın bence de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…