Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sersum öğretmeni en iyi şekilde ağırlamışsın canım ellerine sağlık ve geçmiş olsun..sen kızını anlatınca tam benimkini görüyorum yaaav bu kadar mı benzerlik olur
sağol canım atlattık çokşükür..
kıss bunlarr ergenyus aynı tip üretim gibiler maşallah

bence de 2. doktor iyi fikir canım.. sonucu bekliyorum
Sabah menüm:

2yumurta, peynir, maydonozla omlet
Domates, salatalık, 4 dilim kaşar peynir, roka, maydonoz, yeşil biber.

4km/40 dakika yürüyüş
50 mekik

ebruyla 30 dakika pilates.

Su içemiyorum bugünlerde

ben de çok su içemiyorum tatlım yaa:26::26:

bu sene komşularımın maşallahı var hergün 1 tabak geliyor,bu zamana kadar 3 tabak yedim, 1 tabak dolapta eşime ayırdım yarın gelecek.artık kimse getirmez inşallah.atsan olmuyo böyle mübarek bir yemeği, yemeden de olmuyor bayılıyorum.yemek yerine yiyorum artık.haftaya da ben yapıp dağıtıyım diyorum.bu hafta çok yapan var diye yapmıyorum.millet bıkmıştır

bugun hocanin kitabini okumaya baslicam o zaman daha bilicli olur yaptiklarim dimi arkidisler

Afiyet olsun Dağlar Kızı. Ayran aşı çorbası = buğday+yoğurt şeklinde yapılan çorba di mi?:44:

yok canım henüz kar yağmadı ama bayılıyorum o mis gibi havasına. kayağa geldin mi hiç kartepeye

birde omega 3 ü soracaktım emziriyorumya acaba bi sakıncası olur mu bilgisi olan var mı

poposuna bakmama bile izin vermiyor uyurken bakayım diyorum anlayıp uyanıyor hemeb
aldım surubu doktor 1 saate kadar yapar demişti
3 saat oldu
benim dediğimden mi aldın canım.. sabret tatlım işe yarayacak mutlaka

40 dk yürüdüm

ben de 20 dk pedal cevirdim
yapamadım ya cok zor geldi bugün 45 dk yapmak

yidim yidim biraz badem 3 ceviz findik ve antep fistigi ama fistiklar taze degil kavrulmustu olur mu kü:44:
müthiş sivilce yapar.2 hafta önce ben de dayanamayıp bir kase yemiştim,yüzüm sivilce tarlasına dönmüştü.kuruyemişler kavrulunca kalıteli yağları trans yağa dönüşüyor diye faydasızlaşıyor canım ,ama daha lezzetli oldukları bir gerçek

canım kıyamam

hmmm annadimmmm tamamdir o zaman zaten findigim bademim kavrulmamis fistikta yemiyiveririm
sagol cnm

yok canım henüz kar yağmadı ama bayılıyorum o mis gibi havasına. kayağa geldin mi hiç kartepeye

birde omega 3 ü soracaktım emziriyorumya acaba bi sakıncası olur mu bilgisi olan var mı

omega 3 ü emzirirken de rahatça alabilirsin canım,hatta alsan bebek için de iyi olur,bizim zamanımızda bunları bilmiyordum kiKaratay hocam olsaydı çocuklarımı daha sağlıklı büyütürdüm,40 ından sonra farkına vardım bazı şeylerin...
canım İzmitteyim ama Kartepeye bir kez gidebildim,kışın ortasında,çocuklar kaydı,ben kaymaya kalksam yolda düşer,büyüyerek koca bi top olurdum heralde..

sakıncası olmaz canım,aksine hem sana hem bebeğe çok yararlı olacaktır..Hocamız da emzirenlere ve hamilelere öneriyor...Kartepeye bir kez kışın ortasında gittim,çocuklar kaydı,ben cesaret edemedim,zaten kaysaydım yolda düşer,karın içinde rulo olarak aşağı indiğimde koca bi topa dönüşürdüm heralde..

merhaba kızlar

sabah karatay kahvaltısı
akşam daha yemedim ama yiyeceklerim karnıyarık marul salatası

veee kızlar biliyorum bu topik bu amaçlı değil ama bırakma topiklerinin hepsini okudum oraları çok sakin ....bu akıl fakirine yardım edin noluuuuuur....biliyosunuz bırakmak istiyorum ve bugün yine bıraktım ....şu an sakinim ve mutluyum

yavv ilk mesaj gitmedi uyarısı çıkınca ikinciyi yazmıştım,meğer ilki de gitmişmişişş

düşünmemeye çalış canım,spora ağırlık ver,arada sigaranın insanlara neler yaptığına dair görüntülü şeyler izle

kızlar ben menümü bildirip çıkayım akşama giremeyebilirim

sabah 08.30 da
1 yumurtalı peynirli omlet,1/2 kk kaşar,5 zeytin,3 ceviz,1 ufak kase kt yoğurt,2 gr omega 3
öğle 12.30; 1 muz,1 çay bardağı çiğ fıstık,1 kase yoğurt
akşam 17.30 da 1 kase barbunya,1 kase salata yiyeceğim

hepinize iyi akşamlar

düşünmemeye çalış canım,spora ağırlık ver,arada sigaranın insanlara neler yaptığına dair görüntülü şeyler izle

saol canım ilacada başladım bi iki gündür ....sporuda zumba öğrenmek isterdim ama kendi çapımda bütün gün oynuyorum çok zevkli ve 1.5 kiloluk ağırlıklarla kollarımı çalıştırıyorum ....verdiğim kiloları sigarayı bıraktığım için almam umarım ...

sağol canım atlattık çokşükür..
kıss bunlarr ergenyus aynı tip üretim gibiler maşallah

bence de 2. doktor iyi fikir canım.. sonucu bekliyorum

ben de çok su içemiyorum tatlım yaa:26::26:

Sersumcum hoşgeldin.
Öğretmen konusunda geçmiş olsun diyorum.Yılda birdir sanırım , yani bu yıl artık rahatsın diye umuyorum.
Canım , akşam konuşmuşsunuz Herkül'le , enseköküm hala ağrıyo.Tansiyon problemim yok hatta düşüktür.Ben tabi gene tümör mü dedim ama onda başka belirtiler de oluyo . O ihtimali şimdilik atladım.Hormonal değişiklikler de yapıyomuş.Benim hormonlar birbirine girdi ya , bi de yıllardır ilk defa doğum kontrol hapı içmedim bu ay , ona bağladım.Bak şuan da tepem zonkluyo , tiksinç bişi yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…