Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba kızlar

sabah karatay kahvaltısı
akşam daha yemedim ama yiyeceklerim karnıyarık marul salatası

veee kızlar biliyorum bu topik bu amaçlı değil ama bırakma topiklerinin hepsini okudum oraları çok sakin ....bu akıl fakirine yardım edin noluuuuuur....biliyosunuz bırakmak istiyorum ve bugün yine bıraktım ....şu an sakinim ve mutluyum

Gene mi bıraktın kızzz , yordun-bitirdin kendini valla.Ben 5 dakka olmadı 171'i aradım.Hastanenin telefonunu verdi.İhtimal ki gitmicem.Benim hormon için gittim doktor da ilaçla bırakmış.10 gün sonra falan gidicem ya , o eğer ok derse (ilaç hormonal yapıyı etkilemiyorsa) alıp içicem direkt.Az kaldı :KK37::KK37::KK37:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
afiyet olsun canım..ooh mis gibi yapmışsındır evini,güle güle otur:KK16:

sağol canımmm:KK16::KK16::KK16:
Dikicem heykelini , az kaldı :KK16::KK16::KK16::KK16:

estafurullah biblo bile olsa yeterli:KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:

leylakım kuruyemiş yemiyormusun dikkatimi çekiyordu ne zamandır

bazen yiyiyorum yazmayı unutuyorum:KK1::KK1:bazen de canım istemiyo yemiyorum reyhancım..mesela bugün yemedim:KK53::KK53:
1.öğünüm 07.00:KK56:
sucuklu yumurta
beyaz peynir
3 zeytin
1 medine hurması,2 kuru kayısı kakao ile
1 mandalina
omega3

2.öğünüm 15.40:KK56:
3 kepçe ayran aşı çorbası
1buçuk kase aşure:KK53:
1 avuç içi tulum peyniri
1 koca kase mevsim salatası

afiyet olsun datlum:KK16::KK16::KK16:
bugun hocanin kitabini okumaya baslicam o zaman daha bilicli olur yaptiklarim dimi arkidisler :21:

kesinlikle:KK34::KK34::KK34:

:KK42::KK42::KK42::KK19::KK19:

canım İzmitteyim ama Kartepeye bir kez gidebildim,kışın ortasında,çocuklar kaydı,ben kaymaya kalksam yolda düşer,büyüyerek koca bi top olurdum heralde..:KK52::KK52::KK52:

kızlar ben menümü bildirip çıkayım akşama giremeyebilirim

sabah 08.30 da
1 yumurtalı peynirli omlet,1/2 kk kaşar,5 zeytin,3 ceviz,1 ufak kase kt yoğurt,2 gr omega 3
öğle 12.30; 1 muz,1 çay bardağı çiğ fıstık,1 kase yoğurt
akşam 17.30 da 1 kase barbunya,1 kase salata yiyeceğim

hepinize iyi akşamlar:KK16::KK16::KK16:

afiyet olsun canım:KK16::KK16::KK16:

azönce ki yemek listeme ekliyeceklerim var sigara bırakınca iştahım açılıyo....malesef karnıyarık ve marul salatası doyurmadı öyle açtım kiiii 6 kaşık bulgur pilavı yedim gene doymayınca kalktım k:KK53:endime yine salata hazırladım onu da yedim

Gene mi bıraktın kızzz , yordun-bitirdin kendini valla.Ben 5 dakka olmadı 171'i aradım.Hastanenin telefonunu verdi.İhtimal ki gitmicem.Benim hormon için gittim doktor da ilaçla bırakmış.10 gün sonra falan gidicem ya , o eğer ok derse (ilaç hormonal yapıyı etkilemiyorsa) alıp içicem direkt.Az kaldı :KK37::KK37::KK37:

umarım kurtuluruz....malesef seni bekleyemedim içimdeki bırakma hevesi kaçınca yine gelmesi çooooook uzun sürüyo hazır heves var yapmam lazım başarmam gerek bu sefer de size bildirdim ki içersem asla bi daha bu topiğe gelemem utancımdan biraz etkili olur sanırsam

2.öğün

melemen
maydanozlu yogurt
cevız,zeytın,2 tuzlu kurabıye
omega3,2 hanımeller:26:

afiyet olsun papişim
:KK16::KK16:benim gibi sende de kaçamak var:KK31::KK31:ben diyete ilk başladığımda sık olmasa da ve az miktarda kaçamak illa ki yapıyodum ve üzerine de kg veriyodum.şimdi ise az bi kaçamak yapsam bile veremiyorum hatta bazen almış oluyorum.sende de durum böyle sanki,ne düşünüyosun bu konuda:KK34::KK34:

azönce ki yemek listeme ekliyeceklerim var sigara bırakınca iştahım açılıyo....malesef karnıyarık ve marul salatası doyurmadı öyle açtım kiiii 6 kaşık bulgur pilavı yedim gene doymayınca kalktım k:KK53:endime yine salata hazırladım onu da yedim

İyi etmişsin canım , karnıyarık tek başına mideyi tutmaz zaten.Yani 5-6 tane yemedikçe tutmaz.Şuan insanların sigara bırakma deneyimlerini okuyorum ve ben de o manyak hallere düşmek için sabırsızlanıyorum:KK52::KK52::KK52:

yediklerin cıısslı değil en azından filizcim,için rahat olsun
:KK34::KK34:

afiyet olsun papişim
:KK16::KK16:benim gibi sende de kaçamak var:KK31::KK31:ben diyete ilk başladığımda sık olmasa da ve az miktarda kaçamak illa ki yapıyodum ve üzerine de kg veriyodum.şimdi ise az bi kaçamak yapsam bile veremiyorum hatta bazen almış oluyorum.sende de durum böyle sanki,ne düşünüyosun bu konuda:KK34::KK34:

bu hiç iyi bi haber değil sanki .......yani biz hep sağlıklı karatay mı yapıciiiiiiz

İyi etmişsin canım , karnıyarık tek başına mideyi tutmaz zaten.Yani 5-6 tane yemedikçe tutmaz.Şuan insanların sigara bırakma deneyimlerini okuyorum ve ben de o manyak hallere düşmek için sabırsızlanıyorum:KK52::KK52::KK52:

kız o manyak haller gerçekten manyak haller çooook fena çooook .....keşke hiç bulaşmasaymışım :KK43:

bu hiç iyi bi haber değil sanki .......yani biz hep sağlıklı karatay mı yapıciiiiiiz

aynı şeyden ablam da şikayetçi.o da ilk başladığında meyveyi çok yerdi ama yine de kg verirdi.en son 58 kg ya düşmüştü.sadece meyveyi biraz arttırdığını,onları da sabahları yemesine rağmen 62 kg ya çıkmış.hergün arayıp ben niye veremiyorum diyo.ben supangle yediğimi bile bilirim ilk zamanlarda.ama yine de haftada 1 kg giderdi..şimdi ise 1 tane meyveyi bile fazla kaçırsam olduğum yerde sayıyorum.vücut alıştı mı bu beslenme biçimine acaba diyorum
:26::26:

kız o manyak haller gerçekten manyak haller çooook fena çooook .....keşke hiç bulaşmasaymışım :KK43:

Geçecek Filizim geçecek :KK16::KK16::KK16:
Öööle deli rüyalar (aslında rüyayla karışık halüsünasyonlar) görüyomuşsun ki , çocuğun biri sürekli tavuk görüyomuş etrafında :KK52::KK52::KK52:
Yaaaa bana neler olacak acaba :KK14::KK14::KK14:

Öööle deli rüyalar (aslında rüyayla karışık halüsünasyonlar) görüyomuşsun ki , çocuğun biri sürekli tavuk görüyomuş etrafında :KK52::KK52::KK52:

nereyi okuyosun sen ......ben welbutrin içiyorum150mglık öle çok etkisi olmadı ilaç günnde 2 içilcek bugün öle kızdım ki hiç etkilenmiyorum diyeee 6 saat aralarla içmeye başladım .....zyban daha önce kullanmıştım onunla bile sigara içmişliğim var ilaçlar bana etki etmiyoooo

omega 3 ü emzirirken de rahatça alabilirsin canım,hatta alsan bebek için de iyi olur,bizim zamanımızda bunları bilmiyordum ki:KK50:Karatay hocam olsaydı çocuklarımı daha sağlıklı büyütürdüm,40 ından sonra farkına vardım bazı şeylerin...
canım İzmitteyim ama Kartepeye bir kez gidebildim,kışın ortasında,çocuklar kaydı,ben kaymaya kalksam yolda düşer,büyüyerek koca bi top olurdum heralde..:KK52::KK52::KK52:
:KK60::KK60::KK60:
Sersumcum hoşgeldin.
Öğretmen konusunda geçmiş olsun diyorum.Yılda birdir sanırım , yani bu yıl artık rahatsın diye umuyorum.
Canım , akşam konuşmuşsunuz Herkül'le , enseköküm hala ağrıyo.Tansiyon problemim yok hatta düşüktür.Ben tabi gene tümör mü dedim ama onda başka belirtiler de oluyo . O ihtimali şimdilik atladım.Hormonal değişiklikler de yapıyomuş.Benim hormonlar birbirine girdi ya , bi de yıllardır ilk defa doğum kontrol hapı içmedim bu ay , ona bağladım.Bak şuan da tepem zonkluyo , tiksinç bişi yaaaa :KK37::KK37::KK37:
sağol canım..:KK16::KK16:
aman yüksek tansiyon olmasın canım..:26::26:
evet hapı bıraktığın için olabilir bence de.:KK5::KK5:
kızım şu tümör lafını ağzına alıp durma :KK20::KK20:

aynı şeyden ablam da şikayetçi.o da ilk başladığında meyveyi çok yerdi ama yine de kg verirdi.en son 58 kg ya düşmüştü.sadece meyveyi biraz arttırdığını,onları da sabahları yemesine rağmen 62 kg ya çıkmış.hergün arayıp ben niye veremiyorum diyo.ben supangle yediğimi bile bilirim ilk zamanlarda.ama yine de haftada 1 kg giderdi..şimdi ise 1 tane meyveyi bile fazla kaçırsam olduğum yerde sayıyorum.vücut alıştı mı bu beslenme biçimine acaba diyorum
:26::26:

napıciiiiz leylakcığım .....şöle biri varmıdır acaba ''ben kilomu karatayla verdim ..sonra çok kaçamaklar da yaptım ama kilomu koruyorum '' diyen birini bulabilirmiyiz acaba ....siz en önce yapanlarsınız ..galiba devam eden de bi siz varsınız papadiyam la ....

X