Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sabah

1 haşlanmış yumurta
Yarım dilim ekşimayalı köy ekmeği
kuşburnu reçeli
fındık badem
domates kırmızı-yeşil biber

öğlen 1 pide ayran

2.öğünüm
1 kase mercimek çorbası
avuç içi kadar tavuk
salata
1 mandalina

sizede afiyet olsun canlarım sizin de menüler çok güüzeel

Kizlar bende kacar ,,

Allah hasta olan arkadaslarimiza sifa , dertli arkadaslarimiza deva versin .. Leptinimiz bol bol bol olsun .. Metabolizmalarimiz vizir vizir calissin (insallah)
amiinn..
Arkadaşlar bir bilgi olarak paylaşayım
özellikle premenstrüel dönemlerde
magnezyum alırsanız gerginliğinize iyi gelir
alalım o zaman

bak yine yürümüşsün hasta hasta..:26::26: yine de

ohhh maşallah afiyetle ye tatlımm
ev tarhanası serbest..

45 dk yurudum,dusumu ve karbonatli suyumu alip geliyim

öğlen 1 tane kefir içtim
iştahım yok o kadar

iyi hatırlattın bende de kefir mayası var kefir yapayım

afıyet olsun bebısım züpper menü

canım benimm..annanesinin peşinde gezermişş zuzuuu
dilini yesinler..

süper gidiyosun bence

ayyy ne kadar doğru bi karar vermişsin sigarayı bırakmaklasakın vazgeçme ama tamam mı?böyle devam edersen kilo da almazsın merak etme

inşallah canım çok korkuyorum biraz iradesizim bu konu da bi kez 6 ay bi kez de 9 ay bırakmıştım artık ömür boyu sürsün istiyorum ..sigara içmekten utanıyorum ben

kıss yoksam benim bağırsaklarımı kalorifer mi kurutuyor..:44::44: ama burda da kalorifersiz uyunmaz ki çok soğuk yaww
güzel paylaşım canım

daha ne olsun yaniii

afiyet olsun bebeğem

sana da afiyet olsun sersumum

doğru söze ne denir
sağol canımmm
2.öğünüm
1 kase mercimek çorbası
avuç içi kadar tavuk
salata
1 mandalina
afiyet olsun yarasın
yediklerim
sabah karatay kahvaltı
akşam 6 köfte yoğurt,pazı kavurdum içine bi kaşık bulgur atmıştım
omega 3 ,c vitamini
sana da afiyet olsun canım
senin koşuşturmaların yeter tatlım..semiineri de halledersin sen..kolay gelsin canımm
çok güzel bir karar..tebrik ederim
inşallah canım çok korkuyorum biraz iradesizim bu konu da bi kez 6 ay bi kez de 9 ay bırakmıştım artık ömür boyu sürsün istiyorum ..sigara içmekten utanıyorum ben

sen bu iradeyle bırakırsın canım..

inşallah canım bakalım görücez benim iradeyi

eşim toplantıya gitti yine..

çayımı içtim şimdi de form çayımı ve suyumu içiyorum:126::126::126:
.işe başladığımdan beri karbonatlı su içemiyorum.:26::26:

regl bitti gibi ama yarınki sonuç pek iç açıcı olmayacak gibi listeye katılmayabilirim..:44::44:

yarın işe 10 da gideceğim..erken kalkacağım için 9.a kadar burda olurum

sizede afiyet olsun canlarım sizin de menüler çok güüzeel

sağol canımmm

nedense benim kociş geldi aklıma2 yıl önce bıraktırmıştım zorla,6 ay kadar içmedi.6 ay sonra sürekli naneli sakız ve kolonya kullanmaya başlayınca takibe başladım.meğerse benden gizli içmeye başlamışo kadar sinirlenmiştim ki para cezasına çarptırmıştım onu.500 tl sini almıştım ceza vermek için
bu kadar bırakmışken nasıl başlıyosunuz yeniden anlamıyorumama bu sefer ömür boyu olsun dediğin gibi filizim
afiyet olsun yarasın

sağol canımmm

eşin hala içiyormu canım ...beyinde bitiremekle alakalı sanırsam ...örnek şeker örnek ekmek şu an ikisinide asla aramıyorum ki sigara onlardan daha zararlı ama bin kat daha bağımlılık yapan bişi ... allen carr ın bi videosu var onu izlet eşine eğer içiyorsa

malesef hala içiyo,o kadar anlatıyorum vs. ama yine de vazgeçmiyoçünkü bırakmak istemiyo

canım karatay 2 kitap değil mi 3. de mi var yahu

Evet canım adı Karatay Mutfağı

45 dk yurudum,dusumu ve karbonatli suyumu alip geliyim

Yürüyüşün için

tam yemelik

Bilgiler için teşekkürler oyacım

malesef hala içiyo,o kadar anlatıyorum vs. ama yine de vazgeçmiyoçünkü bırakmak istemiyo

senin veya başka birinin demesiyle olmuyo canım gerçekten istemekle alakalı ki ben çok istememe rağmen yıllardır uğraşıyorum kurtulmaya iki üç günlük 15 günlük denemelerimde var kaç sefer ...eşim de içtiği için biraz bıraktıktan sonra zorlanıyorum sürdürmekte ..bi zaman sonra kendimi fedakarlık yapıyomuş konumunda hissetmeye başlıyorum öyle olmamasına rağmen sonuçta sağlığımı kazanıyorum demiii

Geri dönüşsüz bir şekilde bırakırsın inşallah canım

verdigin radikal karardan ötürü seni gönülden kutlarım canım.. Kilo da verirsin , sigarasında bırakırsın .. Biz senin arkandayizz ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…