Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yürü ama mutlaka
vallahi yürüyemedim leylakım.akşam yemegi fazla kacırdım.balıktan sonra 1 nar,1 elma,1 kase antep fıstıgı-fındık-ceviz,4 tane medine hurması yedim.ama sinirimden yedim eşime kızdım,oturdum masaya ne yediğimi bilmeden yedim,bare keyif alaydım yanmazdım yediklerime.

iradeli karataycım benim.maşşşalah

güzel bilgiler canım.ben o zaman odamın peteğini kapatıyım.her sabah terli bir şekılde uyanıyorum.ondan kabız oldum demekki 2 gündür.o kadar sebze yememe ragmen.

selam canım.ikramlar arasında karataylık yiyecekler de fazlaymış.tatlı börek yememen arkadaslarının gözlerine batmıyor mu? ısrar etmıyor mu ev sahibi?ne diyorsun ? merak ettim.ben kırılmasın diye yerim de:26:

Son düzenleme:
kızlar listeyi yapacak biri yok değil mi? ona göre ben yarın gönüllü olarak listeyi yapmak istiyorum

ah o erkekler yok mu,hep onlar yüzünden oluyo zaten herşey

40 yaşına yaklaştım ya artık tırsmaya başladım vucut ne kadar arındırabilirse artık kendini bu zehirlerden...nerden dönersen kar hesabı keşke daha önce yapabilseydim

canım ben 20 yaşında başladığım,42 yaşıma kadar günde 3-4 tane bazan daha az veya hiç içmediğim,önceden bir kez bırakıp başladığım sigarayı,bir arkadaşımla ortak karar alarak bir çırpıda bıraktım...yani 22 yıl az da olsa içtim,şu an pişmanım,keşke hiç başlamasaymışım.. ama zamanı geri alamam...zararın neresinden dönsen kar..nefesim açıldı,ağız tadım değişti...ileride daha kaliteli bi nefes ve hayat için cigarayı bırakalım gitsin...slogan gibi oldu yavv

kızlar listeyi yapacak biri yok değil mi? ona göre ben yarın gönüllü olarak listeyi yapmak istiyorum

canım liste sıramız yapıldı hazır..yarın iyiniyetlim yapacak..ama eğer işi olurda yapamazsa sen yaparsın..iyi hatırlattın liste sıramızı yayınlayayım tekrardan hatırlatma baabında..
mattika beni çıkarın demişti onun yerine de seni ekleyelim

ah o erkekler yok mu,hep onlar yüzünden oluyo zaten herşey
vallahi biraz tartıştık.bu ay harcama yapmak yok dedi kestirip attı.ben de kış geldi yeni mont,kazak alacagım ,2 yıl önceki kazaklarımı giyiyorum hala dedim.yok olmaz borcumuz bitsin öyle dedi.ulan evlendiğimden beri borç ödüyoruz yetti dedim senin bu araba sevdan.küsüştük
biz kadınlar alışveriş yapmayı severiz ,kısıtlanınca canımızdan can gider.acaba çalışmasam daha mı iyiydi diyorum.hiçbir ekonomik özgürlüğüm yok.

arkadaşlar liste sıramızı yayınlıyorum bilgisayarına eklemeyenler eklesin lütfen..yeni gelenleri de sırayla ekleyeceğiz..

2-iyiniyetli-16 kasım 2012
3-papadiya-23 kasım 2012
4-nazfiliz -30 kasım 2012
5-amiboid-07 aralık 2012
6-reyhan_55 -14 aralık 2012
8-birdy -21 aralık 2012
9-elifezgi -28 aralık 2012
10-eddoras-4 ocak 2013
11-melexin-11 ocak 2013
12-iğneoyası-18 ocak 2013
13-kuzu06-25 ocak 2013

iki haftası dolan arkadaşlar lütfen yarın listeci arkadaşımıza hatırlatsınlar..

hee ne ara yaptınız yaww,ekle beni sersumum mastikanın yerine

tebrik ederim arkadaşım tekrar tekrar tebrikler ...ipuçları paylaşırsan sevinirim
ben bi paketi çoğunlukla bitiriyorum öle bi çırpıda da bırakamıyorum günler öncesinden başlıyorum kendimi hazırlamaya zaten içimde hep kurtulma isteği var ama yine de allen carın kitabını okuyorum tekraar tekrar sonra bırakanların hikayelerini okuyorum hazırlık yapıyorum yaniii yine öyle oldu burda ki bırakanları okudum .kitabımı okudum videosunu da en az 4 kez izledim umarım bu sefer senin gibi uzun soluklu başarabilirim ....

ne desem bilemedim şimdi:44::44:sen de çalışan,kendi paranı kazanan birisin sonuçta.eşin ayıp etmiş bence

üzüldüm ben de leylakım gibi düşünüyorum ayıp etmiş:26::26:

üzülme canım az sonra gelir özür diler kıyamaz sana siz daha yeni evli sayılırsınız olur öle şeyler erkekler paraları gidicek diye ödleri patlar ..alıştıra alıştıra söyleyeceksin öle şeyleri azar azar ...sonracıma son sözü o söylemiş durumuna da getirmelisin canım sözleri de geçsin isterler

ne desem bilemedim şimdi:44::44:sen de çalışan,kendi paranı kazanan birisin sonuçta.eşin ayıp etmiş bence

üzüldüm ben de leylakım gibi düşünüyorum ayıp etmiş:26::26:

geldi yanıma tamam alırız dedi.ben de pas vermedim.bazen deli gibi seviyorum adamı,bazen de nefret ediyorum.şu an o anı yaşıyorum yarına gecer sinirim.ikimizin de erken geçiyo,kaldıgımız yerden devam.evlilik zor yaaw,hele benim gibi özğürlüğüne düşkün birine daha zor.ama çok ta güzel evlilik,huzurlu bir aile ortamı.çocuk yok ya 4 senedir sıkıldık,cocuk olsa onla ugrasırdık,didişmeye zamanımız olmazdı

filizablam ne güzel şeyler söylüyorsun.sen yolunu bulmuşsun.bir beceremedim alıstıra alıtıra soylemeyi.fiyatıyla dan dan söylerim bunu alacagım derim,adamın da yüreğine iniyo tabi.bu öneri üzerinde çalışmam lazım.aslında psikolojide de öyledir adım adım yaklaştırma yöntemi.o kadar okuduk öğrendik uygulama yokkk.deneyim başka bişey.teşekkürederim

evlilik hem çok kolay,hem de çok zor gerçektenbizim de 4 yıl oldu.muhabbet kuşu gibi oturmaktan sıkıldık,bebiş olsa da sıkılmasak diyoruz bizde

aynı ben

bazen eşler laflar ağzından çıktıktan sonra pişman oluyor..gönül almaya geldiyse pişmandır canım..biz de kırkyılda bir saçma sapan şeylerden tartışırız ama en fazla 1 saate ya o bana gelir sırnaşır ya da ben ona..sonrada olayı daha sakin olduğumuz için rahatça konuşur hallederiz..

ha bak 15 yıllık ve 3 yıldan sonra çocuk yapan biri olarak söylüyorum..çocuk olduktan sonra tartışmalar daha çok oluyor ve hepsi de çocuk yüzünden oluyor..
yani yanılıyorsun bu konuda
çocuk üşütür bakamadın olur..düşer sen düşürdün olur..yani bu her iki taraf için de geçerli..kızım 4-5 aylıkken eşimin yanında koltuktan düştü..dudağı patlamıştı yavrumun..eşim bana bağırıyo korkudan dişi kırıldı çocuğun diye..halbuki ben yanında bile değilim..ve işin ilginci kızımın dişi bile yoktu..
ben ona bağırıyorum 2 dk bakamadın yanındaki çocuğa diye
1 hafta yavrum biberonunu ağzına zor aldıydı

örnek şekil 2 A

Selam canım, bugün çok kalabalıktı 14 kişi içinde kimse fark etmedi, ama az olunca tabiiki göze batıyorsun , ısrarlar da oluyor bir de uğraşmış deyip yiyorum tabii

Bayıldım

alışırsın canım ...ben ağlaya ağlaya buldum doğru yolu...bi de sanmaki çocuk olunca herşey güllük gülistanlık olucak diye yine bulunur bişiyler ...eşini incele canım ...erkekler büyümemiş erkek çocukları gibidir bunu unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…