Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sersumcuğum menüler güzeldi herhalde kabızlık etkiledi canım kilonu
heralde canım:44::44: birgün çıkıyorum birgün çıkamıyorum..ama regl nin de şişkinliği gitmemiştir daha heralde..hafta sonu anlıycam artık ne olduğunu.:KK34:
2 eti puff yedim diye olmaz heralde:KK1::KK1:

malesef hala içiyo,o kadar anlatıyorum vs. ama yine de vazgeçmiyo:KK50::KK50:çünkü bırakmak istemiyo
:KK19::KK19:

filizin dediği gibi canım kişinin kendisinin bırakmak istemesi lazım...ben zamanında lise ve üniversitede tek tük içiyordum..eşim ağzına koymamış(anne ve babası günde 3 paket içmesine rağmen)
onun içmemesi beni de etkiledi zaten kronik farajitim olduğundan dokunuyordu..artık kokusuna bile tahammül edemiyorumm:KK37::KK37:

Selam kızlar

Öğlen evde değildim yediklerim yeşil salata, kısır, yoğurtlu cevizli kereviz salatası,yoğurtlu közlenmiş kırmızı biber ve köz patlıcan salatası,2 adet çok ince yaprak sarması

Yemediklerim 3 çeşit kurabiye, 2 çeşit sütlü tatlı, şerbetli hamur tatlısı, 3 çeşit börek, poğaça

Akşam yemeğim barbunya, köfte, domates biber tava, soğan, 1 kaşık bulgur pilavı, kırmızı lahana salatası, domates, yoğurt

Son düzenleme:
kızlar geçen birdy ve kimdi bırakmak isteyen umarım onlarda bırakır birbirimize destek oluruz birdy aralık diye bir tarih diyordu sanırım birdynin enerjisi bizi sürükler diye düşünüyorum umarım birdy erkene alır kararını

Kizlar yuruyus yaparım dedim fakat ev işlerinden çıkamadım
tembellik yaptımyaptım:18:ama tesellim tum gun inip çıktığım 4 katli merdivende .. Ve tum gun Ayaktaydim .. Simdi koydum tarçınlı cayimi sizleriokuyorum miss miss :KK1:

Selam kızlar

Öğlen evde değildim yediklerim yeşil salata, kısır, yoğurtlu cevizli kereviz salatası,yoğurtlu közlenmiş kırmızı biber ve köz patlıcan salatası,2 adet çok ince yaprak sarması

Yemediklerim 3 çeşit kurabiye, 2 çeşit sütlü tatlı, şerbetli hamur tatlısı, 3 çeşit börek, poğaça

Akşam yemeğim barbunya, köfte, domates biber tava, soğan, 1 kaşık bulgur pilavı, kırmızı lahana salatası, domates, yoğurt

yemediklerin için:KK9::KK9::nazar::nazar:

:KK19::KK19::KK19:

senin veya başka birinin demesiyle olmuyo canım gerçekten istemekle alakalı ki ben çok istememe rağmen yıllardır uğraşıyorum kurtulmaya iki üç günlük 15 günlük denemelerimde var kaç sefer ...eşim de içtiği için biraz bıraktıktan sonra zorlanıyorum sürdürmekte ..bi zaman sonra kendimi fedakarlık yapıyomuş konumunda hissetmeye başlıyorum öyle olmamasına rağmen sonuçta sağlığımı kazanıyorum demiii:KK17:

sen karataydan sonra sigarayı bırakarak 2. kez sağlığına yatırım yapmış olacaksın:KK34::KK34:

heralde canım:44::44: birgün çıkıyorum birgün çıkamıyorum..ama regl nin de şişkinliği gitmemiştir daha heralde..hafta sonu anlıycam artık ne olduğunu.:KK34:
2 eti puff yedim diye olmaz heralde:KK1::KK1:

filizin dediği gibi canım kişinin kendisinin bırakmak istemesi lazım...ben zamanında lise ve üniversitede tek tük içiyordum..eşim ağzına koymamış(anne ve babası günde 3 paket içmesine rağmen)
onun içmemesi beni de etkiledi zaten kronik farajitim olduğundan dokunuyordu..artık kokusuna bile tahammül edemiyorumm:KK37::KK37:

vayyyyy sen de bıraktın ve hiç içmedin bi daha :nazar::KK9::KK9::KK9:

iki puff tan bişicik olmaz canım sen yine de katıl listeye canım öbür hafta birinci olursun ...hem iki haftalık yüzde zor olur

saol canım belki karatayla kilo almam öyle umuyorum
almazsın canım ve insallah başarılı olursun .. Cok düşünme bu konuyu canım ... Aklına geldikçe su iç , birşeyler ile uğraş , uğraşacak birşeyler bulursan bu zorlu donem daha çabuk gelir geçer bebeğim :KK8::KK6::KK24:

Kızlar bu hafta Alkali olmak adına suyumu hep limonu içtim, karbonatlıya cesaret edemem, limon ölçümde 1.5litrelik pet şişeye yarım limon şeklinde yaptım. Ayrıca yemeklerin yanında yediğim çiğ sebze salata miktarını fazlalaştırdım, yarın sabah tartılıcam bakalım işe yaramış mı, yalnız pazardan beri de reglim, yarına tamamen bitiyor ama şişliği olur mu olmaz mı orasını tam kestiremiyorum,
Yarın hepimiz kilo vermiş oluruz inşallah

Selam kızlar

canım sen hedefini aşağı çekicekmisin korumadamısın ..menün çok güzel domates biber kızartması çok severim ama bu yaz melemenle hevesimi aldım sadece kızartma yasak diye

aynen öyle canım,bizler nasıl gerçekten zayıflamak isteyince kg veriyoruz,bu da onun gibi.gerçekten istemek gerekli bir şeyi başarmak için:KK34::KK34:

Selam kızlar

yemediklerin için
:KK9::KK9::KK9:

40 yaşına yaklaştım ya artık tırsmaya başladım vucut ne kadar arındırabilirse artık kendini bu zehirlerden...nerden dönersen kar hesabı keşke daha önce yapabilseydim

Hiçbir zaman geç değildir canım, sen şu andan itibaren iste ve yap Allah'ın izniyle

almazsın canım ve insallah başarılı olursun .. Cok düşünme bu konuyu canım ... Aklına geldikçe su iç , birşeyler ile uğraş , uğraşacak birşeyler bulursan bu zorlu donem daha çabuk gelir geçer bebeğim :KK8::KK6::KK24:

saol canım niye sigarayı bırakınca bu kadar açlık çekilir bilmem aklım yemeklerde herkesin menüsüne canım çektiii....evet yudum yudum su içmek sigara bırakmakta yardımcıymış

aynen öyle canım,bizler nasıl gerçekten zayıflamak isteyince kg veriyoruz,bu da onun gibi.gerçekten istemek gerekli bir şeyi başarmak için:KK34::KK34:

yemediklerin için

:KK19: :KK16:

canım sen hedefini aşağı çekicekmisin korumadamısın ..menün çok güzel domates biber kızartması çok severim ama bu yaz melemenle hevesimi aldım sadece kızartma yasak diye

Korumadayım canım, senin de menün çok güzel

iyi akşamlar kızlaarr

kahvaltıda 2 yumurtadan peynirli omlet,1 biber,7 ceviz,1 muz,2 kuru kayısı yedim..
öğlen 1 avuç badem,1 hurma...akşam da 1 tabak patlıcan yemeği,1 kase salata,biraz fındık yedim...şimdi farkettim ki kuruyemişleri fazla kaçırmışım:KK53:
yazmak ne iyi oluyo ya..En Büyük KK

yürüyüşsüz kilo veremiyorum kızlar ya...bi gönüllü arkadaşla yarışsak mı ne:KK23:hiç hırsım yok niyeyse..sanki halimden memnunmuşum gibi:26:
kuruyemiş ve yumurtayı azaltayım,sebzeyi yoğurdu çoğaltayım bakalım,ne dersiniz En Büyük KK

vayyyyy sen de bıraktın ve hiç içmedin bi daha :nazar::KK9::KK9::KK9:

iki puff tan bişicik olmaz canım sen yine de katıl listeye canım öbür hafta birinci olursun ...hem iki haftalık yüzde zor olur
benim ki içmek sayılmazdı canım..hiçbir zaman paket almadım..arkadaşlarımın arada ikramını alıyordum..otlak tiplerden yanii:KK1::KK1: iyi ki de öyle olmuş yoksa bırakmam daha zor olurdu eminim:KK34:

katılıyım ozaman bakalım noolcak:KK31::KK31:

Kızlar bu hafta Alkali olmak adına suyumu hep limonu içtim, karbonatlıya cesaret edemem, limon ölçümde 1.5litrelik pet şişeye yarım limon şeklinde yaptım. Ayrıca yemeklerin yanında yediğim çiğ sebze salata miktarını fazlalaştırdım, yarın sabah tartılıcam bakalım işe yaramış mı, yalnız pazardan beri de reglim, yarına tamamen bitiyor ama şişliği olur mu olmaz mı orasını tam kestiremiyorum,
Yarın hepimiz kilo vermiş oluruz inşallah
inşallah:KK16::KK16:

yemediklerin için

:KK16::KK16::KK16::KK16:

benim ki içmek sayılmazdı canım..hiçbir zaman paket almadım..arkadaşlarımın arada ikramını alıyordum..otlak tiplerden yanii:KK1::KK1: iyi ki de öyle olmuş yoksa bırakmam daha zor olurdu eminim:KK34:

katılıyım ozaman bakalım noolcak:KK31::KK31:

inşallah:KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

anlamıştım az içtiğini bi tanem ....sigaranın azından da çoğundan da kurtulmak alkış gerektirir canım hele ki genç yaşta kurtulmak yada içine batmamak ....gençken ben derdim ki amaaan nolcak istediğim an bırakırım ne var bunda ama her denemem de hep o pisliğe geri döndüm ....benim gibi dememiş ve ilerlemeden kurtulmuşsun:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Peklik , kabizlik sorunuma keten tohumlu yoğurt pek bi iyi geldi .. Yatmadan oncede ilik limonlu su içmiştim o da iyi geliverdi galiba :KK17: Deneyip göreceğim :KK34:

X